Reklama

Strażacy na lodzie. Przeprowadzono ćwiczenia [ZDJĘCIA]

Dzisiaj (15 stycznia) strażacy ze Świecia w ramach zajęć szkoleniowych przeprowadzili ćwiczenia z zakresu działań na lodzie

- Podczas ćwiczeń doskonaliliśmy podejmowanie osoby z wody oraz techniki bezpiecznego dotarcia do osób, pod którymi załamał się lód – informuje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu. - Regularne szkolenia pozwalają nam utrzymywać gotowość i skutecznie reagować w sytuacjach zagrożenia, szczególnie w okresie zimowym.

Jednocześnie strażacy apelują o rozwagę i unikanie wchodzenia na zamarznięte zbiorniki wodne.

Fot. KP PSP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości