Reklama

Spuchnięty palec z obrączką. Na pomoc ze specjalnym sprzętem ruszyli strażacy

W ubiegłą sobotę (4 marca) straż pożarna interweniowała przy usunięciu obrączki ze spuchniętego palca

Do zdarzenia doszło w miejscowości Stara Huta (gm. Warlubie). U 45-letniej kobiety doszło do spuchnięcia palca z obrączką u prawej dłoni. Konieczna była interwencja strażaków, aby usunąć obrączkę. - Działania ratowników polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz usunięciu obrączki poprzez rozcięcie, a następnie rozgięcie przy użyciu podręcznego sprzętu burzącego (szczypce uniwersalne) – relacjonują strażacy z KP PSP w Świeciu.

fot. ilustracyjne

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości