Reklama

Mamy nowych strażaków w powiecie świeckim. Odbył się egzamin

W Komendzie Powiatowej PSP w Świeciu odbył się egzamin podsumowujący szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych

- Do egzaminu przystąpiło łącznie 34 druhen oraz druhów, którzy po zaliczeniu części teoretycznej oraz praktycznej otrzymali zaświadczenia ukończenia kursu podstawowego – informuje KP PSP w Świeciu. - Świadectwa ukończenia wręczył Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Świeciu st. bryg. Andrzej Rafalski. Szkolenie podstawowe strażaków ratowników OSP jest pierwszym szkoleniem, które uprawnia druhów do bezpośredniego udziału w działaniach ratowniczych.

Fot. KP PSP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości