Reklama

Kombajn zderzył się z osobówką. Samochód dachował

Trwają kukurydziane żniwa. Niestety po zmroku doszło do zderzenia w Drzycimiu

Strażacy dostali zgłoszenie o zdarzeniu o godz.19.30. Na ul. Dworcowej kierująca samochodem osobowym ford focus zahaczyła o gąsiennicę jadącego z naprzeciwka kombajnu kukurydzianego. - Samochód osobowy po zderzeniu odbił się na pobocze i dachował - informuje Marcin Borucki, dyżurny Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu. - Kobieta kierująca pojazdem podróżowała sama. Został przekazany Zespołowi Ratownictwa Medycznego. Po przebadaniu pozostała na miejscu zdarzenia - dodaje. Kierowcy kombajnu nic się nie stało. 

Ford został załadowany na lawetę, kombajnem  kierowca odjechał samodzielnie. Wstępnie straty oszacowano na 8 tys. zł. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości