Reklama

Deszcze dały się we znaki drogowcom. Strażacy dwie godziny pompowali wodę z ulicy

Prace na budowie drogi ekspresowej S5 utrudniały odpływanie wody deszczowej z drogi powiatowej

Wczoraj padało przez większą część dnia. W Wiągu na skrzyżowaniu drogi powiatowej z budowaną trasą S5 utworzyła się ogromna kałuża. Około godz. 17.40 do straży wpłynęło zawiadomienie o utrudnionym wyjeździe ze wsi na drogę krajową. Na miejsce wysłani zostali druhowie z miejscowej jednostki. Strażacy przez dwie godziny wypompowywali wodę z ulicy. To nie pierwszy raz kiedy druhowie musieli interweniować na tej drodze podczas opadów deszczu. Powodem są przeciągające się prace na budowie drogi ekspresowej. 

Tego samego dnia strażacy z OSP Nowe wypompowywali wodę z zalanego marketu Biedronka. Na szczęście obyło się bez poważnych zniszczeń.

Reklama

zdjęcie: OSP Wiąg

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości