Reklama

Bedlenki - kolejny pożar lasu, do akcji ruszyło 12 jednostek

24/04/2019 17:07

12 jednostek ruszyło do pożaru lasu w miejscowości Bedlenki (gmina Drzycim)

Ciąg dalszy pożarów lasów. Przez ostatnie dwa dni syreny nie cichną. Dziś zgłoszenie o pożarze lasu w miejscowości Bedlenki wpłynęło o 15:23. Do akcji ruszyło 12 zastępów straży pożarnych.

W pożarze spłonęło 5 arów lasów.

- Pożar został zlokalizowany i ugaszony. Wszystkie jednostki wracają już z akcji - mówi dyspozytor Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.

W lasach jest sucho, łatwo więc o pożar. Wiatr również nie pomaga strażakom w walce z żywiołem.

Zdjęcia nadesłane

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości