Reklama

Wyjątkowy jubileusz Państwa Biernackich. Uhonorowaniem były medale nadane przez prezydenta

7 maja 2025 roku, w Urzędzie Gminy w Drzycimiu, miała miejsce szczególna uroczystość wręczenia medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie

Tak piękny jubileusz obchodzili Państwo Wiesława i Zbigniew Biernaccy. - Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody” to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku – podkreślają urzędnicy z Drzycimia. - Medale za długoletnie pożycie małżeńskie wręczył Jubilatom, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Wójt Gminy Drzycim Marian Krywald. Odznaczenia te, nadawane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, są wyrazem uznania dla tych, którzy przez pięć dekad budowali wspólne życie, pokonując trudności i dzieląc radości – dodają.

Fot. Gmina Drzycim

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości