Reklama

W Bukowcu pamiętano o potrzebujących. Przed świętami trafiły do nich paczki

To zawsze była tradycja, że przed świętami Bożego Narodzenia pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bukowcu organizowali spotkanie wigilijne dla osób starszych, samotnych i niepełnosprawnych. Pojawiali się wtedy wójt i miejscowy proboszcz. Miłym akcentem były także jasełka, przedstawiane przez dzieci ze Szkoły Podstawowej w Różannie

W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa trzeba było z takiej formy zrezygnować. Nie oznacza to jednak, że nie pamiętano o potrzebujących. Przygotowano dla nich paczki z potrawami wigilijnymi i artykułami spożywczymi. Natomiast dla dzieci objętych wsparciem ośrodka znalazły się podarunki ze słodyczami. 

- Do każdej z rodzin od naszego samorządu i pracowników ośrodka pomocy społecznej przekazaliśmy życzenia zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz pomyślności w 2021 roku - poinformowała Bernadeta Kiełpińska, kierownik GOPS w Bukowcu.

Reklama

fot. Urząd Gminy w Bukowcu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości