Reklama

Święto lasu w Nadleśnictwie Dąbrowa. Nowe drzewa sadzili urzędnicy, nauczyciele, uczniowie i lokalni działacze [ZDJĘCIA]

W piątek (8 kwietnia) w Nadleśnictwie Dąbrowa obchodzono święto lasu. Z tej okazji leśnicy postanowili posadzić nowe drzewa.

Zaprosili do siebie przedstawicieli lokalnych służb, szkół, organizacji społecznych oraz urzędów. Wszyscy chętnie sięgnęli za łopaty.

W sadzenie lasu zaangażowały się osoby reprezentujące: Urząd Miejski w Świeciu, Starostwo Powiatowe w Świeciu, urzędy gmin Jeżewo, Dragacz, Drzycim, Komenda Powiatowa Policji w Świeciu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej, w Świeciu, Zakład Karny nr 1 Grudziądz, szkoły z Jeżewa, Lipinek, Warlubia, Grupy, Krąplewic, Laskowic Pomorskich, Stowarzyszenie Polska 2050 – Świecie.

Reklama

 

Fot. Nadleśnictwo Dąbrowa, UM w Świeciu

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości