Reklama

Światowy Dzień Pluszowego Misia. W przedszkolu w Drzycimiu to już tradycja

25 listopada w przedszkolu w Drzycimiu obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia

- W przedszkolu w Drzycimiu obchody tego ważnego Święta stały się tradycją, dlatego z tej okazji przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie – relacjonują organizatorzy. -  Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach "Dwa malutkie misie", "Jadą, jadą misie". Dla dzieci przygotowano wiele atrakcji zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce – dodają.

Dużą niespodzianką była wizyta ogromnego Misia, który zaprosił wszystkich do wspólnej tanecznej zabawy.

Reklama

Fot. strona internetowa Urzędu Gminy w Drzycimiu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości