Reklama

Starostwo rozdaje maseczki i zapowiada kolejne takie akcje

Są bawełniane z gumkami na uszy i można je używać wielokrotnie. Oczywiście po wypraniu i wyprasowaniu

Dziś od godz. 11 przed Starostwem Powiatowym w Świeciu urzędnicy rozdali maseczki dla każdego chętnego mieszkańca. Do wyboru były różne wzory i kolory. Każdy mógł zabrać bez zbędnych formalności jedną sztukę. - Wiem, że pewnie większość ludzi ma już własne maseczki, ale gdyby ktoś chciał mieć jedną dodatkową bawełnianą maseczkę, wielokrotnego użytku to może się do nas zgłosić - mówi Iwona Karolewska, sekretarz powiatu świeckiego. - Dziś rozdamy około 100 sztuk, a jeśli mieszkańcy będą zainteresowani to będziemy cyklicznie powtarzać akcję - zapowiadała tuż przed rozpoczęciem akcji.

Około godz.11 spora grupa ludzi zgłosiła się po maseczki. - Zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania - mówi Karolewska. - Następnym razem będziemy musieli przygotować dużo więcej maseczek - planuje sekretarz.

Reklama

zdjęcia: Marta Suchomska

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości