Reklama

Policjanci w domu dziecka w Topolnie. Rozmawiano na temat bezpieczeństwa

Stróże prawa ze Świecia na zaproszenie podopiecznych zawitali we wtorek (22.08.23r) do Domu Dziecka w Topolnie. Najmłodsi wychowankowie mieli okazję porozmawiać z policjantami na temat ich bezpieczeństwa

Szeroko rozumiane bezpieczeństwo stało się tematem przewodnim spotkania mundurowych ze Świecia z podopiecznymi Domu Dziecka w Topolnie. Policjanci przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznego spędzania wolnego czasu. W trakcie spotkania przypominali milusińskim nie tylko o podstawowych zasadach ale ostrzegali także przed potencjalnymi zagrożeniami jakie mogą spotkać dzieci w różnych sytuacjach.

Na ręce wszystkich podopiecznych domu trafiły odblaski. Czas upłynął w miłej atmosferze, przy wspólnej zabawie z atrakcjami.

Reklama

źródło: KPP Świecie

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości