Reklama

Klaudię czeka długa rehabilitacja. Pomóżmy jej stanąć na nogi

Po wypadku samochodowym z połowy sierpnia nastolatka z Brzemion leży w szpitalu. Potrzebne są pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Osiemnastoletnia Klaudia Hoppe pochodzi z gminy Lniano. Niedługo mogła cieszyć się pełnoletnością. 13 sierpnia prowadząc vw golfa, na drodze z Lniana do Brzemion straciła panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożne drzewa. W ciężkim stanie trafiła do szpitala. Nadal leży w bydgoskiej lecznicy. Czeka ją jeszcze wiele operacji i długa rehabilitacja. Nastolatka jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Świeciu. Była bardzo aktywna. Trenowała siatkówkę i jeździectwo.

Niestety jeden wakacyjny dzień zmienił jej życie. - Ta młoda, skromna i przesympatyczna dziewczyna - mówi Tomasz Pawlikowski, który w porozumieniu i przy udziale rodziny zorganizował na rzecz dziewczyny zbiórkę pieniędzy. - Zdaję sobie sprawę, że przed nią jeszcze długie i kosztowne leczenie. Zachęcam i proszę o wspieranie tej zbiórki. https://www.facebook.com/tobiasz.pawlikowski.7/posts/2243178142478537?hc_location=ufi

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości