Reklama

Kierowca motoroweru uderzył w drzewo. 35-latek trafił do szpitala

Policja będzie wyjaśniać okoliczności. Kierowca motoroweru z urazem głowy trafił do szpitala

Wczoraj (24 listopada) o godz. 10.45 służby ratunkowe dostały wezwanie do Drzycimia. Na ul. Dworcowej (między szkołą, a marketem Dino) kierowca motoroweru router uderzył w drzewo. 

Kiedy strażacy z miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej dotarli na miejsce, zastali kierowcę z urazem głowy. Był przytomny. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia zajęli się nim strażacy. 

2 minuty później dotarli ratownicy, którzy zabrali 35-letniego kierowcę do szpitala.

- Badanie wykazało, że 35-latek z powiatu świeckiego miał 1,26 promila alkoholu we krwi - mówi podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. - Kierowca wpadł w poślizg i nie zapanował nad pojazdem - dodaje.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości