Reklama

Czy zarządca nieruchomości powinien poinformować mieszkańców o przeprowadzonej dezynfekcji? - pyta Czytelniczka [MAM PYTANIE]

W rubryce MAM PYTANIE w tygodniku „Nowe Świecie” odpowiadamy na pytania naszych Czytelników. Jednym z nich było pytanie o powinności zarządcy budynku odnośnie przeprowadzanej dezynfekcji

Dariusz Zawadziński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Świeciu:

- We wszystkich budynkach wspólnotowych oprócz stosowania podstawowych środków myjących, od pewnego czasu używa się także preparatów dezynfekujących. Są to środki do ogólnego stosowania, więc są one bezpieczne i mieszkańcy nie muszą zachowywać jakichkolwiek środków ostrożności w przypadku kontaktu z nimi. W przypadku takiej dezynfekcji zarządca nie musi informować mieszkańców o takich zabiegach.

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości