Reklama

19-latek miał narkotyki w saszetce. Policjanci przeszukali go na ulicy

Kryminalni podejrzewali, że nastolatek może mieć konflikt z prawem. Okazało się, że w saszetce nie trzymał dokumentów, tylko środki odurzające

W środę, przed południem w Świeciu na ulicy Paderewskiego w Świeciu, policjanci wydziału kryminalnego skontrolowali 19-letniego mieszkańca Świecia. Policjanci już wcześniej ustalili, że może on posiadać przy sobie narkotyki. Nie mylili się. W trakcie legitymowania okazało się, że nastolatek miał schowane w saszetce woreczki z podejrzanymi substancjami. Policyjny tester wykazał, że jest to amfetamina i marihuana. 

Funkcjonariusze zabezpieczyli narkotyki. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Reklama

żródło: KPP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości