Reklama

Bezpieczny przejazd - Szlaban na ryzyko. Działania w powiecie świeckim

Policjanci wydziału prewencji komendy w Świeciu wraz z pracownikami kolei państwowych przeprowadzili kolejne wspólne działania na przejeździe kolejowym. Były one prowadzone w ramach kampanii „Bezpieczny przejazd - Szlaban na ryzyko!”. Tym razem dbali o bezpieczeństwo w rejonie stacji Dąbrowy w Jeżewie

W miniony piątek (7.07.23) policjanci wydziału prewencji ze Świecia wspólnie z pracownikami PKP Polskich Linii Kolejowych i Straży Ochrony Kolei przeprowadzili akcję edukacyjno-profilaktyczną w ramach kampanii społecznej „Bezpieczny przejazd - Szlaban na ryzyko”. Ideą działań jest zmniejszenie zdarzeń drogowych na przejazdach kolejowych poprzez promowanie właściwych postaw wśród wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Podczas prowadzonych czynności funkcjonariusze wspólnie rozdawali ulotki informacyjne i uświadamiali kierowców, jak bezpiecznie pokonywać przejazdy kolejowo-drogowe.

Reklama

źródło: KPP w Świeciu

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości