Reklama

Zakończyła się zbiórka niepotrzebnych rowerów. Po modernizacji trafią do dzieci

Członkowie Stowarzyszenia Rowe - Rowe Świecie serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom za okazane dobro i bezinteresowność, by sprawić dzieciom z domu dziecka trochę radości w ich i tak "ciężkim" życiu.

O akcji Stowarzyszenia Rowe - Rowe w Świecie polegającej zbiórce nieużywanych rowerów, które po odnowieniu i remoncie trafią do dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie, pisaliśmy tutaj. - Rowery w różnych rozmiarach, dla dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych, mieszkańcy Świecia przekazywali do serwisu J-bike na ul. Parkowej w Świeciu. Akcja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. - Tylu darczyńców z otwartym sercem po prostu się nie spodziewaliśmy - podkreślają organizatorzy. - Około 100 rowerów zostało przekazanych na ten szczytny cel. Jednocześnie z przykrością informujemy, że z powodów technicznych musimy zakończyć akcję przyjmowania rowerów z dniem 19 marca - dodaje.

Po przeglądzie, uzupełnieniu i wyczyszczeniu rowery trafią do potrzebujących. - Chcemy promować aktywny tryb życia, dlatego w dniu przekazania zorganizujemy dla dzieci wycieczkę z atrakcjami, po okolicy - zdradza Ryszard Kowalski ze Stowarzyszenia Rowe - Rowe Świecie. - Wielu z nas posiadało w swoich piwnicach czy garażach całkiem sprawne, ale już niepotrzebne rowery. Coraz trudniej je sprzedać, bo większość ludzi kupuje nowe, dlatego pomyśleliśmy, żeby dać im drugie życie - dodaje. 

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości