Reklama

Torunianka skusiła się na kawę ze sklepowej półki. Nie chciała zapłacić. Wolała rzucić się na ochroniarza

17/04/2018 12:22
Teraz nawet pięć lat w więzieniu może spędzić 32-latka, która w Biedronce przy dworcu PKS w Świeciu dokonała kradzieży i pobiła ochroniarza. Wczoraj policjanci postawili jej odpowiedni zarzut

- We wtorek, 16 kwietnia, przed godziną 17.00, świeccy policjanci zatrzymali kobietę, która dokonała kradzieży w jednym z marketów na terenie Świecia. Na miejscu mundurowi ustalili, że 32-latka po wejściu na salę zabrała z półki kawę i schowała ją pod odzieżą, a następnie nie miała zamiaru za nią zapłacić – podaje sierż. szt. Joanna Tarkowska, rzecznik świeckiej policji. Nieoficjalnie wiadomo, że chodzi o Biedronkę przy dworcu PKS.

Gdy za linią kas zatrzymał ją pracownik ochrony złodziejka stała się bardzo agresywna. - Zaczęła szarpać się z ochroniarzem, bić go po głowie pięściami, grożąc mu przy tym pozbawieniem życia. Całe zajście przeniosło się na zewnątrz sklepu, ponieważ kobieta próbowała uciekać – relacjonuje funkcjonariuszka. W tym czasie na miejsce przyjechali policjanci z „patrolówki”, natychmiast pomogli ochroniarzowi i „przejęli” delikwentkę.

32-letnia mieszkanka Torunia trafiła do policyjnego aresztu. - Wczoraj policjanci postawili jej zarzut kradzieży rozbójniczej. Decyzją prokuratora przestępstwo to zostało zakwalifikowane jako czyn mniejszej wagi, dlatego grozi jej do pięciu lat pozbawienia wolności – podsumowuje Tarkowska.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości