Reklama

Tir wjechał w pole

08/12/2016 12:38

Wczoraj (7 grudnia) w Luszkowie fiat punto uderzył czołowo w tira. Nikomu nic się nie stało. Skutki kolizji były usuwane jeszcze dzisiaj rano.


Do zdarzenia doszło około godz. 21:35 na krajowej piątce. 28-letni bydgoszczanin kierował fiatem punto. Nagle stracił panowanie nad samochodem. - Nie dostosował prędkości do warunków na drodze - tłumaczy mł. asp. Marcin Pawlak, oficer prasowy KPP w Świeciu.


28-latek uderzył w jadącego z naprzeciwka tira, którym kierował 48-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego. - Nikomu nic się nie stało - mówi Pawlak.

Reklama

Sprawca został ukarany mandatem.


Jeszcze dziś rano, kierowcy którzy przejeżdżali w tej okolicy mogli zobaczyć tira stojącego w polu. - Pracownicy firmy transportowej zajmują się przeładunkiem towaru. Natomiast policja zabezpiecza teren, by nie doszło do kolejnej kolizji - tłumaczy rzecznik.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo nSwiecie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości