:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Dlaczego nie żyje Piotr G. z Brzeźna? Mieszkańcy mówią o morderstwie

Kronika kryminalna , Dlaczego żyje Piotr Brzeźna Mieszkańcy mówią morderstwie - zdjęcie, fotografia
Portal nswiecie.pl 16/06/2019 06:59

Wieść o tragicznej śmierci Piotra G. obiegła Brzeźno (gmina Pruszcz) w sobotę wieczorem

UWAGA: Nowe informacje w sprawie śmierci Piotra G.

Według informacji od mieszkańców Brzeżna Piotr G. został zastrzelony. Motywem zbrodni miały być prawdopodobnie porachunki związane z handlem narkotykami i dopalaczami. Inna z wersji mówi o tym, że Piotr G. zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków, a wcześniej miał kłopoty z półświatkiem zajmującym się handlem środkami odurzającymi. Pytany przez nas wczoraj oficer dyżurny policji w Świeciu powiedział, że o niczym nie słyszał. - Nie mogę tego pani potwierdzić, bo po raz pierwszy o tym słyszę. Więcej informacji wkrótce.

Reklama

Dlaczego nie żyje Piotr G. z Brzeźna? Mieszkańcy mówią o morderstwie komentarze opinie

  • Jaro - niezalogowany 2019-06-16 10:52:21

    Jak chandlował tym świństwem,to jednego mniej.
    A tak po za tym wszyscy niby z miejscowości coś wiedzieli czym się zajmuje a nikomu tego nie zgłaszali.
    Są tak samo wini chandlowaniem tym świństwem..

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 11:45:48

    Handel piszemy przez samo "h". Też tak słyszałem że to jakieś porachunki. Mimo wszystko nikt nie zasługuje na taką śmierć. Życie ludzkie jest bezcenne.

  • gość 2019-06-16 16:11:51

    Fatalnie jak się nie ma wsparcia w tarapatach od rodziny. znam go. Matkę stracił jako dziecko. Zmarła na raka. Z ojcem miał trudne relacje

  • krzysztof p. - niezalogowany 2019-06-16 16:13:37

    i jeszcze żona go zostawiła, choć z córka utrzymywał kontakt

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:18:41

    Wszyscy wkolo wiedza .....a cisza ....
    Dziwne
    Wszyscy sie boja ...
    Co za czasy ...
    Strach jak nie nozem to inaczej ...tak rozwazuja teraz sprawe :( :(

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:37:16

    Dzieckiem rodziców jest się do końca życia - fakt ... Ale kiedy zmarła jego matka to on miał juz jakieś dwadzieścia pięć lat z tego co pamiętam ... Życie każdego doświadcza na różne sposoby - jeden ma z górki od urodzenia , drugi caly czas pod górę . Nie oceniajmy ludzi po śmierci ... Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że Jego więcej nie spotkam ...

  • rodzina - niezalogowany 2019-06-19 12:17:44

    do komentowania to wszyscy pełną mordą,,, analfabeci . nie jeden by nie uniósł tego ciężaru jaki miał Piotr, każdy popełnia błędy .ale nie piszcie bzdur na jego temat

  • Kolega - niezalogowany 2019-06-22 10:45:22

    Właśnie dajcie mu spokój. Normalny facet. Ja jeszcze nie wierzę że nie żyje. Szkoda bo. Bzdury piszecie. Szkoda mi was

  • Gość78 - niezalogowany 2019-06-22 18:51:11

    Panie Krzysztofie to ze go zona zostawiła miała ku temu powody...Proszę lepiej pisać prawdę o ludziach a nie pierdoly siać...Niech Pan Krzysztof spojrzy na swoją rodzinę i swoją dupa się zajmie...

  • Gość78 - niezalogowany 2019-06-22 18:51:45

    Panie Krzysztofie to ze go zona zostawiła miała ku temu powody...Proszę lepiej pisać prawdę o ludziach a nie pierdoly siać...Niech Pan Krzysztof spojrzy na swoją rodzinę i swoją dupa się zajmie...

  • gość 2019-06-23 22:47:26

    To że media szukają sensacji to już wiemy, szkoda tylko ze przez pisanie takich głupot cierpią najbliżsi. Zawsze myślałem ze dziennikarstwo to sumienna praca, i dociekanie prawdy, ale skoro od czasu ukazania się artykułu w internecie do czasu publikacji w gazecie trzy panie autorki nie potrafią podać prawdziwych dat - to co tu mówić o dziennikarstwie!!! I tak przy okazji skoro piszecie w gazecie na pierwszej stronie o wynikach środowej sekcji, a gazeta wyszła w środę to nie wiem kto to w ogóle dopuszcza. Autorki zapraszam do szkoły.

  • Xxx - niezalogowany 2019-07-14 19:38:18

    Dajcie już spokoj.. każdy sieje sensacje jak z filmu a jak to
    Na wiosce ilu ludzi tyle wersji..
    Lepiej byście poszli zapalić mu śfeiczke tyle można jeszcze zrobić dla niego.

Dodajesz jako: |