:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Tajemnicza śmierć Piotra G. z Brzeźna. Prokurator był już na miejscu tragedii

Newsy, Tajemnicza śmierć Piotra Brzeźna Prokurator miejscu tragedii - zdjęcie, fotografia
Portal nswiecie.pl 16/06/2019 15:39

Piotr G. został znaleziony martwy na podwórzu swego domu w Brzeźnie w sobotę ok. godz. 20.00. Wśród mieszkańców wsi krążyła wieść, że został zastrzelony. Motywem zbrodni miały być prawdopodobnie porachunki związane z handlem narkotykami

O sprawie informowaliśmy dziś rano:

Dlaczego nie żyje Piotr G. z Brzeźna? Mieszkańcy mówią o morderstwie

Policja dopiero w dziś (w niedzielę) po południu potwierdziła, że znaleziono zwłoki. O tym, że to Piotr G. dowiedzieliśmy się od mieszkańców. - Prokuratura prowadzi śledztwo, prokurator już wczoraj był na miejscu i wstępnie wykluczył udział osób trzecich -  usłyszeliśmy od Juli Świerczyńskiej ze świeckiej komendy policji.  Ale jednocześnie nie chciała potwierdzić, że do zgonu  doszło z przyczyn naturalnych. To ma wyjaśnić sekcja zwłok.

W Brzeźnie i okolicy nadal trwają więc spekulacje co do przyczyny śmierci. Według mieszkańców, którzy kontaktowali się z redakcją Piotr G. zmarł w wyniku przedawkowania narkotyków, a wcześniej miał kłopoty z półświatkiem zajmującym się handlem środkami odurzającymi. - Denerwuje mnie, że ludzie tworzą od razu teorie. Nic nie wiemy. Uszanujemy jego śmierć. Jak będzie sekcja się dowiemy - powiedziała nam pani sołtys Brzeźna Krystyna Ruszkowska.  Jak dowiedzieliśmy się od naszych informatorów z Brzeźna Piotr G. mieszkał razem ze swoim ojcem i jego siostrą. Oboje chorzy ok. 2.00 w nocy zostali zabrani do ośrodka opiekuńczego. - Telefon i dokumenty były w domu, więc to na pewno nie był żaden napad - dodał jeden z nich.

Reklama

Tajemnicza śmierć Piotra G. z Brzeźna. Prokurator był już na miejscu tragedii komentarze opinie

  • gość 2019-06-16 16:07:56

    Mówią, że już wcześniej go nękali ludzie od narkotyków, pewnie się nie rozliczył. Mial ponoć kłopoty finansowe z komornikiem. A do tego jeszcze chory ojciec i ciotka. wspólczuję

  • gość Polak - niezalogowany 2019-06-16 17:17:13

    Każdego człowieka należy uszanować...

  • Gość007 - niezalogowany 2019-06-16 17:42:49

    No to chyba musiał ta znajomość rozpoczac skoro go ktoś nekal....

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 17:52:25

    I ta sytuacja powinna rozpoczac działania policji bo towarzystwo w którym się obracal pozostawia wiele do życzenia... Można zauważyć że towarzystwo pseudo bandyckie sie rozbrykalo i czuję się bezkarnie... Polecam rozpocząć od Brzeźna, Łowinka, Serocka....

  • krzysztof - niezalogowany 2019-06-16 18:24:57

    Jeśli ktoś jest niewinny, nic nigdy złego nie zrobił, niech pierwszy rzuci kamień... znacie to z ewangelii !?

  • gość 2019-06-16 19:26:05

    o jakie 20:00 został znaleziony? O jakiej 2 w nocy zostali zabrani do ośrodka opiekuńczego?? Pan dziennikarz nawet nie sprawdził informacji. Do jakiego ośrodka opiekuńczego??? Szok- pisząc artykuł trzeba lepiej zbierać informacje a nie pisać kłamstwa.

  • Gość12345 - niezalogowany 2019-06-16 20:06:21

    Panie Krzysztofie znam to z Ewangelii ale pan jesteś troszkę naiwny... Nie wszystko złoto co się świeci... I uważam ze niech Pan pozostanie przy kwestiach korespondencji wydarzen z życia gminy...

  • Gość123456 - niezalogowany 2019-06-16 20:17:26

    "Gość12345" zostaw Krzysia w spokoju, on ma rację

  • Gość12345 - niezalogowany 2019-06-16 20:50:45

    Ma rację dopóki taka sytuacja nie dotknie bezpośrednio Ciebie lub twojego otoczenia...
    Polecam zacząć żyć racjonalne a nie w sposób że każdy może być lepszy....

  • Goście - niezalogowany 2019-06-16 21:53:11

    Normalny człowiek jak wszyscy A Wy szukacie dziury w całym może zawał serca dostał dajcie spokój z tymi domyslami

  • Gość - niezalogowany 2019-06-16 21:55:49

    Czy
    Można
    Pociągnąć autora publikacji do odpowiedzialosci karnej za pisanie nie prawdy?

  • gość 2019-06-17 10:32:36

    gdy lekarz stwierdzi zawał prokurator nie wszczyna postępowania. Tu prokurator nie wykluczył jeszcze udziału osób trzecich lub śmierci tzw. powodów nienaturalnych

  • Gość - niezalogowany 2019-06-17 22:19:42

    Ale wy macie najebane w głowach że takie farmazony piszecie ....

  • gość 2019-06-18 15:46:17

    takie przeinaczanie faktow przez redakcje to nic innego jak szukanie taniej sensacji zero obiektywizmu znalem PIOTRA i nie zycze nikomu by spadlo na niego tyle problemow co spadly na niego Spieszmy sie kochac ludzi tak szybko odchodza

  • Serock - niezalogowany 2019-06-19 15:35:15

    Co to za głupoty! Osoba, która napisała ten artykuł musi ponieść karę! Poza tym dlaczego wypowiadają sie na ten temat randomowe osoby?! Ludzie, nic nie wiecie a wypowiadacie się, wstyd ;)

  • Przegieliście. - niezalogowany 2019-06-21 19:49:36

    Łatwo pisać na temat wiejskich plotek ale pisać je na temat własnej rodziny to naprawdę dno. Przegięcie normalnie. Dajcie mu spokój, ma córkę która straciła ojca i teraz musi z tym żyć a wy jeszcze ploty bezpodstawnie nagłaśniacie. Bez duszy i serca jesteście zupełnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-22 10:41:24

    Co wy piszecie. Oczerniacie to nawet po śmierci. Porządku facet. Szkoda bo. A szukacie sensacji

  • Łukasz - niezalogowany 2019-06-23 22:46:22

    To że media szukają sensacji to już wiemy, szkoda tylko ze przez pisanie takich głupot cierpią najbliżsi. Zawsze myślałem ze dziennikarstwo to sumienna praca, i dociekanie prawdy, ale skoro od czasu ukazania się artykułu w internecie do czasu publikacji w gazecie trzy panie autorki nie potrafią podać prawdziwych dat - to co tu mówić o dziennikarstwie!!! I tak przy okazji skoro piszecie w gazecie na pierwszej stronie o wynikach środowej sekcji, a gazeta wyszła w środę to nie wiem kto to w ogóle dopuszcza. Autorki zapraszam do szkoły.

Dodajesz jako: |