:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Asystenta kierownika ds. technicznych zatrudni firma Mondi (wygasło)

Zdjęcie Asystenta kierownika ds. technicznych zatrudni firma Mondi Praca Świecie
To ogłoszenie wygasło w dniu 2019-10-12 08:20:03

Twoje zadania:
-Ofertowanie, zamawianie , zakup i przyjmowanie materiałów i części zamiennych niezbędnych do utrzymania ruchu maszyn i urządzeń
-Prowadzenie inwestycji i projektów
-Kontrola poprawności użycia materiałów i części zamiennych

Twój profil:
-Wykształcenie średnie /wyższe o kierunku technicznym
Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
-Znajomość specyfiki, eksploatacji urządzeń i maszyn
-Znajomość procesów technologicznych i dokumentacji technicznej
-Praktyczna wiedza w dziedzinie zarządzania inwestycjami i remontami
-Umiejętność pracy pod presją czasu
-Odpowiedzialność, sumienność, uczciwość
-Systematyczność i konsekwencja w działaniu
-Umiejętność pracy w zespole
-Komunikatywna znajomość języka angielskiego
-Znajomość pakietu Office

Dlaczego My?
Jeżeli szukasz firmy, która stworzy dla Ciebie przestrzeń do rozwoju
Chcesz ciągle rozwijać swoje mocne strony i wymieniać
się dobrymi praktykami
z najlepszymi w branży
Pragniesz poznawać ciekawych profesjonalistów
Chcesz uczestniczyć
w szkoleniach szytych dokładnie na Twoje potrzeby
Mieć zatrudnienie w firmie o silnej
i stabilnej pozycji na rynku…

… to trafiłeś we właściwe miejsce …

Skontaktuj się!
Dział Personalny czeka na Pani/ Pana dokumenty.
Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.
ul. Bydgoska 1, 86-100 Świecie
Email: [email protected]
Tel: +48 52 56 70 900

Prosimy o dołączenie oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych
Osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady
(UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich
danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”. Jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.