:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wypadek na przejeździe kolejowym w Drzycimiu

Wypadek drogowy, Wypadek przejeździe kolejowym Drzycimiu - zdjęcie, fotografia
Portal nswiecie.pl 29/10/2018 10:46
S P

Dziś (29 października) około godz. 10:20 na przejeździe kolejowym w Drzycimiu doszło do wypadku. Samochód ciężarowy zderzył się z drezyną (pomocniczy pojazd kolejowy)

Kierowca ciężarówki dostał obrażeń. Został opatrzony na miejscu, a następnie przewieziony do szpitala. Ruch kolejowy i drogowy został wstrzymany.

Reklama

Wypadek na przejeździe kolejowym w Drzycimiu komentarze opinie

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-11-01 09:45:32

    to prawda tam słabo widać!!!

  • ironic - niezalogowany 2018-10-31 10:40:05

    taaaaa drzewa rosną chyba tobie na tym przejeździe po prawej i lewej stronie i w ogóle jest tam tunel drzew... dziwne, że ja za każdym razem mam widoczność... a jadę osobówką...

  • Gość - niezalogowany 2018-10-30 15:10:26

    Dla Ciebie też powinni zrobić osobna drogę. Takie wybory były a jak dziury w drogach są tak są ? remont w Terespolu to masakra i jak mają jechać tacy co muszą dostarczyć towar ? Jedynie przez wioski jakieś ale przecież osobówki to święte krowy nie powodują wypadków jeżdżą przepisowo taaa sranie w banie ile na kamerce mam filmików jak osobówką się pchaja w rowy byle by wyprzedzić i za 30 m hamować bo skręca ????? wybitny kierowca jest też tak wciskają sie z zakrętu bo tir jedzie to zdąży się rozpędzić hahaha no mądrzy kierowcy :) królami szos nazywają się ci co bawarkami jeżdżą bo myślą że wyrwa dziuńke na auto a na pierwszym lepszym drzewie się rozwalają :)

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-30 08:31:09

    Nauczyli się , ze tam nic nie jeździ . A tymczasem co ? Zdziwieni ?

  • Kierowca - niezalogowany 2018-10-29 22:49:17

    O czym wy piszecie? Na tym przejeździe jest znak STOP. Czyli nakaz bezwzględnego zatrzymania pojazdu przed znakiem. Każdego pojazdu. TIR także. Nie zatrzymał się, wjechał, więc jest sprawcą kolizji.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-29 19:52:08

    Ludzie jeśli nie macie pojęcia o tym jak się jeździ ciężarówka to poco zbędne komentarze
    Jak osobowka spowoduje wypadek to Nikt tak tego nie hejtuje
    A teraz się tylko wymądrza się jeden z drugim

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 19:13:04

    Dla Tirów powinny być osobne drogi.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 19:10:51

    Gamon to napewno Ty jesteś.
    Zapewne kierowca Tira ??

  • gość 2018-10-29 17:52:31

    Może i kierowca po części ,ale drezyna nie dawała sygnału ostrzegawczego że zbliża się do przejazdu kolejowego a z tego co wiem każdy pociąg ma i musi ostrzegać po kilka razy sygnałem.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-29 17:23:21

    Wyprzedzający odpowiada za swój manewr skoro nie ma niejsca to się nie wyprzedza i tyle na temat gamonie

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-29 17:19:43

    Patyn

  • Wojciech - niezalogowany 2018-10-29 17:16:05

    Jeżdżą jak "święte krowy" .Wychodząc z testauracji w liczbie 3 kirowców ruszają w trasę .Jeden za drugim bez zachowania odstępòw nie można ich .wyprzedzić i jeszcze gadąja pezez cB jak mieli mało w knajpie.Duży głupek może więcej .Płakać się chce lecz kaczki i kury za prawko były!!!

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-29 16:32:27

    Dołącz do to prawda ze ten przejazd jest zle widoczny ale tu mial perfidnie wine kierowca ciezarowki

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 16:09:30

    Skoro zdał prawo jazdy na tir to powinien umieć stanąć tak żeby było widać, głupie gadanie.
    Jak kogoś rozjada to też mówią że nie było widać. Patola

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 16:08:12

    Oczywiście, że mają więcej.
    Oni jeżdżą jak im się podoba, gdy chcesz ich wyprzedzić to nie możesz bo jeżdżą środkiem
    To Kierowcy Tirów maja chyba prawko za kaczki.

  • Zdzich - niezalogowany 2018-10-29 16:01:41

    Przez Tleń też jeżdzą ale napewno nie 40 km/h tylko wiecej jak zlikwidowali stop na przejeździe kolejowym to cała chata się trzęsie jak przejeżdzaja przez torowisko ,kwestia czasu i pewnie też coś się wydarzy .Przez zamknięcie drogi na tuchole naterzenie samochodów ciężarowych wzrosło przez małe miejscowości bo po co jechać wyznaczonym obiazdem 50km dalej ??

  • Jasnowidz - niezalogowany 2018-10-29 15:55:32

    Wystarczy tachograf sprawdzić napewno nie mnial 50 km/h w terenie zabudowanym,tylko zwolnił koło przejazdu i tyle

  • Bob - niezalogowany 2018-10-29 15:52:29

    Przez inne miejscowości w których jest też ograniczenie 40km/h nigdy nie widziałem zeby tyle jechali zawsze maja wiecej ,a policja nie działa lepiej zwykłego obywatela osobówka zatrzymać i cały samochód przetrzepać

  • Bob - niezalogowany 2018-10-29 15:46:38

    Widać ze też masz prawo jazdy za kaczki ,jeżeli koleś jeżdzi tirem to chyba powinien wiedzieć jak sie zatrzymac zeby było widac

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 14:35:30

    No faktycznie, super usprawiedliwienie,że nie widać z kabiny... pfff

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 13:20:05

    Też nie masz mózgu :) na tym przejeździe z kabiny ciężarówki ciężko zobaczyć czy coś jedzie dla Twojej informacji.. a to że jakaś ciężarówka jechała przez Sierosław tyle to już jego sprawa może się czas pracy kończył :). A i tak ogólnie co byś zrobił jak by ciężarówek nie było sklepy bez towaru firmy bez towaru. Dorosnij a nie wypowiadasz się jak dziecko śmieszne to. Jak Ty byś miał wypadek to też mają ludzie mówić " bardzo dobrze mu tak " ... Żenada

  • Gość - niezalogowany 2018-10-29 12:03:32

    I bardzo dobrze. Ci od tirów jeżdżą jak opętany.
    Zachowują się jak królowie szos.
    Nawet w Sieroslawiu gdzie jest ograniczenie do 40km/h jechał blisko 80
    Bezmozgowcy.

Dodajesz jako: |