:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

W Warlubiu nie będzie drugiej tury. Wygrał Krzysztof Michalak

Wybory Samorządowe 2018, Warlubiu będzie drugiej Wygrał Krzysztof Michalak - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal nswiecie.pl 22/10/2018 10:18
S P

Krzysztof Michalak zdobył 50,12%. To oznacza, że w Warlubiu nie będzie drugiej tury

Rano, gdy PKW podała częściowe wyniki wszystko wskazywało na to, że mieszkańcy gminy Warlubie po raz drugi spotkają się przy urnach 4 listopada, wybierając między Krzysztofem Michalakiem a Anną Ośko.

Wyniki cały czas były aktualizowane na stronie PKW. Ostatecznie szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Krzysztofa Michalaka, który zdobył 50,12%. To oznacza, że drugiej tury nie będzie.

Aby wygrać w I turze Krzysztof Michalak musiał zdobyć 1422 głosy. Znak „X” przy jego nazwisku postawiło 1425 osób.

Drugie miejsce zajęła Anna Ośko, na którą zagłosowało 23,88% wyborców. Jan Stępień zdobył 19,17%, a Eugeniusz Ratański zgodnie z informacji podanymi przez PKW 6,82%.

W Warlubiu w wyborach na wójta oddano 2843 ważne głosy.

Reklama

W Warlubiu nie będzie drugiej tury. Wygrał Krzysztof Michalak komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-11-02 08:28:17

    Mieszkańcy wybrali i trudno dyskutować w tym temacie.
    Nie wiem czy Sąd wydał wyrok w sprawie "fałszywych faktur" ?
    Czy to przekręt wójta ,czy nienawiść opozycji ?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 14:01:02

    O rany ,dlaczego robisz tyle błędów ?
    Straszne.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 13:57:23

    Nie wspominaj o gminie Nowe bo jest sto razy gorzej niż u nas.
    Tam aż 600 ludzi było przeciw burmistrzowi i choć w sumie został nadal burmistrzem nie mając kontrkandydata to tyle osób przeciwnych daje znak ,ze dobrze to nie jest.
    Stary facet bez wyobraźni i konkretnego programu dla miasta i gminy.
    Kaplica.

  • Ilda - niezalogowany 2018-11-01 13:35:05

    Trzeba było pójść do wójta i wygarnąć mu co ci na żołądku leży.
    Może z tym wójtem nie jest tak źle skoro mieszkańcy go ponownie wybrali ?

  • Gość - niezalogowany 2018-11-01 13:32:17

    To dlaczego nie powiedziałeś ,ze to flaczki?
    Trzeba było powiedzieć a teraz do kogo masz pretensje ?
    A tak wogóle to nie patrz na innych tylko sam najpierw bądź w porządku i nie chlej.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-31 06:44:04

    Brawoo

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-31 06:43:44

    Hahaha

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-31 06:40:43

    I mój ?

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-31 06:39:24

    Tylko tu potrafią pyski otwierać ?

  • Nemo - niezalogowany 2018-10-28 22:09:15

    Naucz się pisać, bo znowu byk.
    Przepisz 100 razy słowo :" Wójt " to się nauczysz.

  • Nemo - niezalogowany 2018-10-28 22:05:35

    Chłopie naucz się pisać bo wstyd.

  • Urzędnik - niezalogowany 2018-10-28 22:02:24

    Hej ,mądralo poćwicz ortografię.
    Kompromitacja całkowita napisać --wójt-
    przez "u".

  • Mała - niezalogowany 2018-10-26 19:26:09

    Pan Janek to taki sam jak wójt

  • Grig - niezalogowany 2018-10-26 08:43:14

    "Wygrał znaczącą przewagą" haha taaaa yhy znaczącą :D

  • Caber - niezalogowany 2018-10-25 23:21:11

    Ty w ogóle wiesz o czym piszesz, uważasz, że wszyscy jeżdżą samochodem po pijaku. Współczuje Tobie Twojej inteligencji.

  • Mieszkanka gminy - niezalogowany 2018-10-25 17:21:22

    Jestem za inn

  • Mieszkanka gminy - niezalogowany 2018-10-25 17:19:37

    Moim zdaniem Stępień był podstawiony przez Michalaka a te sody to blew bo inaczej by wygrała p Osko wszystko załatwili nawet wójt nie musi przepraszać trochę dziwne

  • Caber - niezalogowany 2018-10-24 23:10:22

    Powiem Panu Anonim tak. Na stanowiska w państwie Polskim powinny startować osoby nieskazitelne,a z tego co wiem to ten pan jechał samochodem pod wpływem alkoholu i z tego co pamiętam to jest przestępstwo. Według mnie od razu dyskwalifikuje tego pana od kandydowania. Nie wiem dlaczego było inaczej może ten kandydat miał szczęście, a może bardzo wyrozumiałego sędziego, zwykły szary obywatel miałby już dawno zabrane prawo jazdy i inne kary obowiązujące w kodeksie karnym.

  • Caber - niezalogowany 2018-10-24 23:02:08

    Właśnie chłopie na zebrania się chodzi dla Twojej wiadomości.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-24 21:09:42

    to, czemu nie odpisuje na żadne moje pisma urzędowe ?

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-24 20:34:28

    Po pierwsze to radzę kupić słownik. Po drugie są orliki, parki i inne, ale ci z tego jak jest w zamian za to 7 mln długu haha

  • Pucybut - niezalogowany 2018-10-24 20:18:43

    Xd duzy z Ciebie cwaniak widać

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 16:58:25

    Dokładnie o tym nikt nie pomyślał . Popieram .

  • gowin - niezalogowany 2018-10-24 15:28:24

    Poluznijcie Mu koński ogon bo ma wytrzeszcz oczu.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-24 09:11:18

    Jeżeli nawet jest o takie coś podejrzany to nie powinien kandydować ...

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-23 23:07:02

    Ale ze swoimi dziećmi nie "kolędował"

  • Adam - niezalogowany 2018-10-23 17:42:38

    Co ty za brednie piszesz o przekazaniu gminy Warlubie na poczet gminy Nowe ? W ogóle wiesz jakie zadłużenie ma gmina Warlubie? To Ci powiem, że na pewno mniejsze niż zaciąganie kredyty gminy Dragacz o której tez ktoś wspominał że przejmie gmine Warlubie. Niech A. Osko pochwali się, jak duże pieniądze pozyskała dla gminy Dragacz. Wśród rządzących w Dragaczu głośne echo się odbija o niezadowoleniu z pracy pani Anny. Zwróćcie tez uwagę na wysokość pozyskanych środków dla Warlubia i Dragacza . Jak będziecie posiadać konkretna wiedzę to proszę o wypowiedz. Pozdrawiam

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-23 17:14:34

    Oj żółć przez Ciebie przemawia, dane podajesz niczym tenże Kaszpirowski, wróżbita czy jak ;))

  • Arek - niezalogowany 2018-10-23 15:37:44

    Chyba 7000000 zł . Zadłużenie gm. Warlubie na dzień dzisiejszy. Mam propozycję by lotnisko wybudować w Warlubiu. Wójt swoim przenikliwym wzrokiem (ala Kaszpirowski) zaczaruje tych niezdecydowanych. Ja tam popijaku całymi dniami jeżdżę jak biblia mówi tylko w Warlubiu tak można.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-23 07:53:38

    Obrażanie w internecie jest karalne a jazda pod wpływem nie?

  • Kara - niezalogowany 2018-10-23 07:25:28

    Haha..poważne zarzuty.

  • Kara - niezalogowany 2018-10-23 07:24:42

    Masz na to dowody?

  • Kara - niezalogowany 2018-10-23 07:24:07

    Nie pije,nie jest karany więc może kandydować. Ludzie nie wiecie a piszecie. Dlaczego nikt nie przyszedł na zabrania alby móc powiedzieć wszystko a nie pyskówki w necie. To jest żal

  • Kara - niezalogowany 2018-10-23 07:20:47

    Tylko sądy

  • Kara - niezalogowany 2018-10-23 07:19:56

    Mój też

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-23 06:21:48

    Ludzie z tej wsi gdzie wy macie oczy.jak można głosować na alkoholika.przecież to nie jest normalne aby człowiek karany mógł rządzić dalej.a co do Pani Ośki to też trzeba się zastanowić.

  • LISEK - niezalogowany 2018-10-23 03:25:47

    haha smieszą mnie te komentarze:) gdyby nie wojt i jego kadencje to h... byscie mieli a nie orliki tartany boisko skwer, wodociągi drogi i dni warlubia itd:)w dragaczu gmienie obok niema nic. wojt i reszta ekipy niepotrafią wniosku o dofinansowanie złożyć a chłopaki grają w piłke ale za wałem. a gdzie jest teraz Ania Ośko która narobiła sobie do michy i jej program w telewizji ,, niezalezne stowarzyszenie"", haha ładne niezależne 2 komentarze ,,osób wyklafikowanych"" co sie nawet do koryta dobić nie potrafi.
    mieszkańcy gminy Warlubia, naprawde zle nie macie, a przypominam ze pan Krzyśu M to nie jest ironmen lub supermen tylko normalny człowiek który ma tez swoje problemy i zdarzyło sie raz ze miał w wydychanym, to co na stos z nim??? ogarnijcie sie. pozdrawiam normalnych.

  • Pucybut - niezalogowany 2018-10-22 23:41:06

    No zobaczymy co za 4 lata. W sprawy w sądzie nie wierzę. Problemem gminy jest to ze zyje malo osob mlodych a po tych wyborach będzie jeszcze mniej. Starzy ludzie zadecydowali o wyborze pozostal placz i zgrzytanie zebami uklad jest jaki był. Krzysztof jak Krzysztof ale rada gminy prawie zero opozycji. Mam nadzieję ze trafimy za 4lata pod skrzydla gminy Nowe

  • Mała - niezalogowany 2018-10-22 22:59:53

    Moda na tego samego Wójta nie ma końca Ridge doprowadzi Gminę do takich długów że będą zmuszeni być przejeci sąsiednim gminą

  • anonimo - niezalogowany 2018-10-22 22:58:50

    OJ TAK>>>>>oj.. ludzie!!!!!!!

  • anonimo - niezalogowany 2018-10-22 22:57:06

    Powiem tak... Mi zabrali na 5 lat a miałem mniej niż on promili.. Jasna cholera mnie bierze.. Mogłem powiedziec że flaczki jadłem...

  • anonimo - niezalogowany 2018-10-22 22:54:47

    nie ma honoru.. takie jaja to tylko tu...

  • Mała - niezalogowany 2018-10-22 22:28:26

    Do waszej wiadomości kiedy p. Michalak zaczynał startować na Wójta to też jeździł do każdego mieszkańca To też Jehowy

  • Mieszkanka - niezalogowany 2018-10-22 22:26:14

    Popieram! Jestem takiego samego zdania

  • ssss - niezalogowany 2018-10-22 22:24:57

    Pracuje nawet czasami więcej niż wy no i bardziej nerwowo. Denerwuje mnie to że ciągle płaczecie że nie ma ludzi do pracy a popieracie gościa który tuli dużą kasę za nic i jest was kilku nie jeden i nie każdy ma z nim wspólny interes. Teraz idzcie do niego i powiedzcie jakie macie problemy, przecież on też mógł otworzyć swoją Firmę. Niech wam załatwi Ukraińców do roboty.

  • Mieszkanka - niezalogowany 2018-10-22 22:22:16

    Oczywiście, że byłam na spotkaniach. Program Stępienia był bez jakiego kolwiek pomysłu. Milion razy może się schować co do programu wójta

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 22:00:35

    Idici w gminie Warlubie wójt im wciska kit a oni wierzę. A on się śmieje z głupich ale jak to muwio doputy dzban wodę nosi dopuki ucho się nie urwie a iczas przyjdzie na niego bez chonoru tylko mamona nawet po trupach cała Polska się śmieje ale on chyba już zarobił. za reklamę magll

  • Taki tam - niezalogowany 2018-10-22 21:59:18

    Kolego, a jeśli pijany kierowca zabiłby Ci Twoje dziecko na drodze, to wynik wyborów wg ciebie też byłby słuszny. Incydent Pana M pokazuje o braku elementarnej odpowiedzialności jako człowieka obiektywnie rzecz ujmując. Dziwię się, że wygrał wybory mimo tego, ale tak chcieli mieszkańcy gminy.

  • Xd ? - niezalogowany 2018-10-22 21:45:46

    Popieram w 100 %Niektóre wpisy są żenujące. Wszyscy święci ?

  • Xd ? - niezalogowany 2018-10-22 21:42:24

    Brawo Wójt Wioletta ☺

  • Xd ? - niezalogowany 2018-10-22 21:40:08

    Brawo Krzysztof. Oni jak Jehowy chodzili po domach ?

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 21:40:05

    Jakoś od wielu lat nie otrzymuje żadnych odpowiedzi urzędowych na pisma.
    Jakoś jak idę na spotkanie to co zostaje ustalone nigdy nie jest realizowane.
    Jakoś zawsze jest by wspierać a tego też nigdy nie ma.
    Pomysł budowania hali sportowej gdzie nie jest potrzebna a utrzymanie kosztuje. Bo na moje hala sportowa w Lipinkach była by bardziej trafną inwestycją.
    Jakoś też znam pana Michalaka nie mam kompletnie nic do jego osoby prywatnej, ale jako wójt już się nie sprawdza. zwłaszcza że ja nie wiem skąd on ma czas na zarządzanie gminą jeśli jeszcze ma gdzieś indziej etat i wolontariat.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 21:39:43

    .

  • Xd ? - niezalogowany 2018-10-22 21:38:20

    Niezależni nagonka i sądy _widocznie to lubią. Żenada

  • Xd ? - niezalogowany 2018-10-22 21:34:26

    Śmiało

  • Xd ? - niezalogowany 2018-10-22 21:33:49

    Popieram ludzie są zakłamani .Tylko narzekają

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 21:31:27

    ukradł nie ukradł, ale nie otrzymał przeprosin które postanowił sąd od pana Michalaka.
    A jak by nie patrzeć ten sam punkt programu ale całkiem dwie różne koncepcje realizacji? a byłaś na obu spotkaniach z kandydatami ?

  • Xd ? - niezalogowany 2018-10-22 21:30:53

    Poprawka Wójta

  • Xd ? - niezalogowany 2018-10-22 21:29:09

    Naprawdę jesteś inteligentny ?przestań nas obrażać ?popracuj to też będziesz miał BMW albo i AUDI

  • Xd ? - niezalogowany 2018-10-22 21:25:29

    Dwóch korzyść bo korzystać

  • piaskun - niezalogowany 2018-10-22 21:24:06

    Teraz to wójt siedzi w wygodnym fotelu popija zielonego Jonny Walkera z uśmiechem na twarzy i myśli jak w Watykanie.
    Dopóki prosty będzie wierzył to ja będę żył w dostatku.

  • OnOn - niezalogowany 2018-10-22 21:21:36

    Żeby zostać Wójtem to...... najpierw trzeba być człowiekiem.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 21:21:34

    Ot i szacunek do człowieka,, do ludzi !!!! Dobrze, że wyborów nie wygraliście bo to by dopiero było!

  • Anonimus - niezalogowany 2018-10-22 21:09:20

    Jacy wyborcy taki wójt

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 20:13:59

    Obywatelu obrażasz w tym momencie wszystkich wyborców popierających P. Krzysztofa. Zapewne jako zwolennik przeciwnego obozu, Powinnienes wiedzieć że jest to karalne. (Kierowanie spraw do Sądu nie jest Wam obce). Pomysl zanim coś napiszesz. Nie kojarzę by ktoś ze zwolenników Wójta obrażał w ten sposób osoby, które głosowały na innych kandydatów. Kazdy moze miec inne zdanie tak... Świadczy o dojrzałej kulturze osobistej autorów... Gratulacje.. Pozatym Wasze słowa już są nudne, powtarzacie się, wkolko to samo.. . Żenujące to się staje. Myślę że wszyscy już wszystko wiedzą:)

  • ROMEK - niezalogowany 2018-10-22 20:00:56

    CIEMNOGRÓD....

  • Antywarlubiak - niezalogowany 2018-10-22 19:59:48

    No i o czterech meneli za duzo bylo wczoraj na tylach sklepu wiadomo jakiego.

  • Sławek - niezalogowany 2018-10-22 19:43:46

    Może jak sprawa w sądzie się wyjaśni to nam się wójt zmieni dla mnie dziwne że został

  • Tola - niezalogowany 2018-10-22 19:27:07

    Popieram wypowiedź kolegi wogóle nie powinien startować w wyborach za te przekręty i jazdę pod wpływem alkoholu wogóle wstydu nie ma

  • Mała - niezalogowany 2018-10-22 18:52:59

    Jak nigdy nie mogli się doliczyć i jakieś błędy śmierdza te wybory matactwem. Ponowne głosowanie na Wójta

  • Mniodek - niezalogowany 2018-10-22 18:49:44

    Brawo Walóbie :)

  • Igor - niezalogowany 2018-10-22 18:48:55

    Nic nie zdziałali grochówką to teraz anonimem

  • Inteligentny - niezalogowany 2018-10-22 18:38:43

    Gratulacje Warlubie jest juz skonczone. Zajefajny poziom wyborców Pana M. Lokalni biznesmeni popierajacy go niech zatem nie placza ze nie ma ludzi do pracy ponieważ normalni ludzie nie beda mieszkac w Warlubiu. Trzeba bedzie wysiasc z Audi Bmw Mercedesa i samemu się wziasc do pracy.

  • Dariusz - niezalogowany 2018-10-22 18:34:19

    Dariusz Murawski do tych którzy tak odważnie piszą o błędach wójta skoro jesteście tacy idealnie to czemu nie wystawiliscie swojej kandydatury a teraz sobie używacie na forum to jest samozaprzeczenie sobie pokazanie swojej nizszosci, podejrzewam że żaden z was nigdy nie sporzywal alkoholu, nie,jeździł samochodem itp.to niech idzie powiedzieć to w prost a nie ukrywa się pt.anonim na forum i myśli że to zabili a ci co oddali głosy za to skonczeni idioci podejrzewam że ci piszący nieodwiedzili lokalu wyborczego i nie oddali głosu i teraz mają najwięcej do powiedzenia tyle że z ukrycia. Uważam za słuszny wynik wyborów a jak chcieliście inny to trzeba było przystąpić do głosowania. A tak na koniec to cyt.z pisma świętego Kto jest bez winy niech rzuci we mnie kamieniem nie widzę takowych tylko maruderow niezadowolonych z własnych niepowodzen

  • Kris - niezalogowany 2018-10-22 17:49:19

    Na układy nie ma rady...Tak jak na "górze",tak i "na dole"-ręka rękę myje...

  • Wiechu - niezalogowany 2018-10-22 17:08:30

    Tak Janek kupuj bilet do Angli nie zapomnij o zabraniu rodziny. Przyczepy z plakatem

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 17:06:12

    wójtem* ;)

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 17:05:23

    Uwielbiam jak wypowiadają się ludzie, którzy tego człowieka znają tylko z ostatnich "spraw", gdyby chociaż te winy zostały mu udowodnione... znam wójta i współczuje mu, że jacyś ludzi oczerniają Go, bo tylko zazdroszczą mu stanowiska, a sami nic nie zrobili dla otoczenia. Dziwicie się, że taki jest wynik wyborów, a mnie to w ogóle nie dziwi. Wiem, że większość ludzi go popiera. Wystarczy wgłębić się w tą sprawę a nie czytać tylko argumenty jednej strony, bo ludzie są naprawdę egoistyczni i z łatwością niszą innym życie. Pozdrowienia dla Niezależnych, może przejrzycie na oczy (chociaż wątpię), że wasze działania nie świadczą o wójcie, ale o was. Miłego oczerniania ludzi ;D

  • Ja. - niezalogowany 2018-10-22 16:57:56

    Trzeba zrobić referendum i potężny protest przed gminą to może sam ustopi. A poza tym widać jakich mamy wyborców istny ciemno gród. Ludzie zacznijcie myśleć albo już w naszej gminie będzie można robić wszystko wszystkim i za wszystkich pieniądze bez niczyjej zgody tylko włodarza i jego ludzi.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 16:37:45

    Zostawcie wójta w spokoju niech zrobi porządek w tej gminie

  • Mieszkanka - niezalogowany 2018-10-22 16:32:18

    Brak słów?! Kłamstwo to miał za sobą Pan Stępień, który perwidnie ukradł program wyborczy. Bardzo się cieszę, że wygrał Pan Michalak. To jest najlepszy wójt. Jak tak, to wszyscy gadają, a na wybory to połowa ludzi nie przyszła. I to są obywatele?

  • Anonim - niezalogowany 2018-10-22 16:15:12

    Tak tylko każdy musi ponieść karę

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 16:14:50

    Czas się wyprowadzać

  • Anonim - niezalogowany 2018-10-22 16:14:26

    Dokładnie normalny czlowiek juz by w wiezieniu siedzial a nie sprawował takie stanowisko!

  • Sławek - niezalogowany 2018-10-22 16:09:55

    Drodzy mieszkańcy powiatu świeckiego, od dwuch lat Krzysztof K jest ulubionym bohaterem artukułów zamieszczanych w naszym Czasie Świecia.
    Nasza wiedza o gminie Warlubie i jej mieszkańcach nie jest jednak pełna.
    Osądy wydawane przez pryzmat publikacji nawet najbardziej szanowanej Gazety nie muszą być prawdą ostateczną .
    Domniemam że mieszkańcy gminy to ludzie nieróżniący się od nas niczym na niekożyść.
    Muszą być wiec racjonalne powody tej wygranej .
    Być może nasz Czas Świecia je zdekonspiruje.
    My czytelnicy natomiast dowiemy się o owych
    jeszcze przed nastepnymi wyborami.

  • Dzban - niezalogowany 2018-10-22 16:07:26

    W sumie cała ta dyskusja jest śmieszna :D Wygrał znaczącą przewagą, ale mimo tego każdy teraz szuka teorii spiskowych. Wygrał to wygrał, jakoś mieszkańców przekonał, przestańcie wylewać hejty, teraz to już po ptakach. Niektórzy tak ciśną, że im zaraz dupa pęknie w poprzek xD

  • Ernest - niezalogowany 2018-10-22 15:47:35

    Taką nauczkę że pokaże jeszcze na co go stać i to bardziej dosadnie

  • Lisa - niezalogowany 2018-10-22 15:37:48

    Jak widać, nawet po wygranej walce o stanowisko Wójta w demokratycznych wyborach ludzie popierający innych kandydatów nie mogą przestać obrażać.

    Szkoda że Ci Państwo są tak mądrzy anonimowo.

    Szkoda, że człowiek człowiekowi wilkiem!

  • Brok - niezalogowany 2018-10-22 15:09:54

    Nos utarty pani Ośko i panie Stępień.
    Trzeba było jeszcze bardziej nachalnie nagadywać ludzi i łazić po domach aby ludzie oddali głos właśnie na was. Trochę daremne było
    Bardzo dobrze że pan Krzysiu wygrał bo widać że dostał nauczkę po ostatnim wybryku i bardzo się zmienił a teraz zobrazuje to wśród nas mieszkańców.

  • Ernest - niezalogowany 2018-10-22 15:02:33

    Tak owszem każdy może popełnić błąd, ale nie akurat w takim przypadku-wybory A ten człowiek to jakoś ogrom błędów popełnia, ale zaściankowi ludzie nie widzą

  • Ernest - niezalogowany 2018-10-22 14:48:51

    Człowiek który pije, kradnie może być na takim stanowisku? Hmmmmmmm,to tylko Polska.....Warlubie, trzema głosami wygrać, halo coś nie teges, ale zaślepiona gmina ja wale

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 14:42:00

    Też jestem tego zdania

  • Nomi - niezalogowany 2018-10-22 14:41:37

    Brak słów i nadal to samo,kłam,oszustwa i obłuda, ale cóż mieszkańcy spłacą najbardziej zadłużoną (okradzioną)gminę......Ludzie gdzie wy macie mózgi, kuźwa jakimś lubczykiem was nakarmił no nie rozumie

  • Arek - niezalogowany 2018-10-22 14:35:22

    Chyba za mało pił bo korupcją śmierdzi.

  • Arek - niezalogowany 2018-10-22 14:32:53

    A jak babcia na wujta nie głosowała to mnie zwolnią?

  • Arek - niezalogowany 2018-10-22 14:29:13

    I kopertę wiadomo było komu zanieść....

  • Gość - niezalogowany 2018-10-22 14:07:43

    Oszustwo !
    Jak taki człowiek mógł wygrać ?
    Gdzie jest sprawiedliwość ?
    Podplacal pewnie ludziom żeby wygrać !

  • Kris - niezalogowany 2018-10-22 14:01:28

    1400 ludzi nie pracuje w jagrze

  • Kris - niezalogowany 2018-10-22 14:00:00

    Chłop jak nie wypije, nie zapali to pieluchą śmierdzi

  • Kaziu - niezalogowany 2018-10-22 13:59:51

    No i dobrze po co nowa miotła ma się dorabiać jak i tak pomysłu nie mieli na gminę a skoro "starej" patrzą się na ręce to będzie dobrze - tak myślę.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 13:54:14

    Jestem tego samego zdania . Gratulacje dla naszego wójta

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 13:52:47

    Każdy może popełnić błędy ,każdy jest tylko człowiekiem .

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 13:51:13

    jak nagle? wygrał większością głosów. jak by nie patrzeć, pracowały 2 komisje i dlatego musiały być błędy. jeśli pierwsza komisja źle policzyła coś, to już powstawały rozbieżności od stanu faktycznego. A urny pierwsza komisja nie mogła otworzyć!

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 13:40:35

    zostały błędnie wydane 5 kart na radnych do gminy warlubie. ponieważ byli to radni z innych okręgów.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 13:36:25

    złóż odpowiedni wniosek, stwórz komisję, i przelicz jeszcze raz wszystkie karty.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 13:33:55

    te 5 kart nie wpływało na wynik wyboru wójta. w każdym okręgu karta na wójta wyglądała tak samo.
    co prawda sądziłem zę nie wygra wójt, ale licząc te głosy oddane sam się zastanawiałem jak przekonał ludzi do siebie gdzie wszyscy wiedzieli że choć by dzieci nie są bezpieczne w naszej gminie jeśli głowa gminy jeździ pijana.

  • Wo Kuby tas - niezalogowany 2018-10-22 13:30:42

    Wlasnie specjalnie czy pooomylka

  • Wo Kuby tas - niezalogowany 2018-10-22 13:28:16

    Pewnie w jagrze pracujesz i dlatego na niego glosowales bo bales sie ze zwolnia cie z pracy,ale podejscie

  • Miki - niezalogowany 2018-10-22 13:19:54

    Zapraszamy wsi Warlubia to nawet słownik języka polskiego damy:)

  • Arek - niezalogowany 2018-10-22 13:04:05

    Dupcie ci ściśnie jak będziesz spłacał długi zaciagniete przez wujta.

  • Caber - niezalogowany 2018-10-22 12:54:45

    Gratuluję Ci takiego kandydata, a teraz wójta pewnie jesteś bardzo szczęśliwy gdy ten osobnik rządzi. Widać, że dla Ciebie ten pan ma jeszcze mało grzechów na sumieniu. Według mnie już dawno nie powinien być wójtem chociażby dlatego, że jechał samochodem pijany no ale niestety tu jest Polska czyli kraj dużych możliwości.

  • Arek - niezalogowany 2018-10-22 12:14:23

    Przestępcy, jeżdżący pod wpływem alkoholu zapraszamy do Warlubia. Możecie nawet wujtem zostać.

  • Anty.niezalezni - niezalogowany 2018-10-22 11:50:26

    Żal wam dupę ściska, że wygrał p.Krzystof. A ja jestem zadowolony, że mój głos pomogl wygrac bezapelacyjnie mojemu kandydatowi na wójta naszej gminy!

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-22 11:10:14

    Ciekawe co z tymi 5 kartami co wydano w Warlubiu na inny okreg wyborczy?

  • Wo Kuby tas - niezalogowany 2018-10-22 11:03:45

    Roznica 3 glosow od wymaganych wierzyc sie nie chce,ze wygral chyba adwokat ktoremu pkaci z naszych podatkow ok.12 tysi oddal za siebie i rodzine glos choc nnie jest mieszkancem warlubia