:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Srebrzyński oskarża o pedofilię innego księdza. Na Sekielskiego donosi do prokuratury

Newsy, Srebrzyński oskarża pedofilię innego księdza Sekielskiego donosi do prokuratury - zdjęcie, fotografia
Portal nswiecie.pl 14/05/2019 21:16

Jak broni się były ksiądz Andrzej Srebrzyński i kogo oskarża o pedofilię w liście, który przyniósł dziś do naszej redakcji?

Mieszkający w Świeciu były ksiądz Andrzej Srebrzyński to jeden z negatywnych bohaterów głośnego filmu Tomasza Sekielskiego “Tylko nie mów nikomu” o pedofilii w kościele. Z filmu wynika, że ma na sumieniu kilkanaście ofiar wobec, których dopuścił się czynów pedofilskich Ksiądz po wybuchu kolejnych afer był przenoszony z parafii do parafii. Nigdy jednak nie został skazany, bo jego czyny pedofilskie uległy przedawnieniu (więcej czytaj tutaj).

Nie pełni posługi kapłańskiej

Dopiero w 2016 roku na podstawie zeznań ofiar papież Franciszek wykluczył go ze stanu kapłańskiego. Po przejściu do stanu świeckiego były już ksiądz Srebrzyński jeszcze w 2017 roku odprawiał jednak msze, spowiadał i uczestniczył w procesjach w dekanacie mogileńskim. Od tego czasu - jak zapewnia kuria diecezji toruńskiej i proboszcz świeckiej parafii pw. św. Andrzeja Boboli, Bogusław Patoleta - nie pełni już posługi kapłańskiej (więcej na ten temat).

Andrzej Srebrzyński pisze list

Wczoraj Srebrzyński przyniósł do naszej redakcji list, w którym pisze, że wystąpił do prokuratora krajowego o ukaranie Tomasza Sekielskiego i Marka Mielewczyka (występuje w filmie jako jedna z ofiar byłego księdza) za nazwanie go pedofilem. Zgłosił też policji, że od miesiąca jest przez obu nękany przez telefon.

“Pan Marek Mielewczyk po ponad 30-tu latach przypomniał sobie, że był molestowany i teraz żąda sowitego wynagrodzenia. Prawda jest całkowicie inna” - pisze Srebrzyński. I  oskarża innego księdza, z którym miał się przyjaźnić Marek Mielewczyk: “Ks. Zdzisława z Kurii Toruńskiej, którego w Pelplinie przyłapałem na molestowaniu młodszych kleryków. (...).

Zwracałem mu uwagę. To obróciło się przeciwko mnie. Zaczął rozpowiadać wśród księży i świeckich osób, że to ja jestem zboczeńcem.(...) “.

Reklama

Srebrzyński oskarża o pedofilię innego księdza. Na Sekielskiego donosi do prokuratury komentarze opinie

  • gość 2019-05-14 21:50:28

    Pan Milewicz chyba z nosa sobie tego nie wydłubał ?A w jego słowach# Jest to pewien wyrachowany system, dla którego nie liczy się jednostka, człowiek.#- coś jest.

  • gość 2019-05-14 21:52:08

    PAN Milewczyk

  • Gość - niezalogowany 2019-05-14 22:20:51

    Jest wczesniejszy reportaz Sekielskiego w ktorym Srebrzynski sie przyznaje do molestowania Co juz zapomnial o tym

  • gość 2019-05-14 23:56:09

    Sekielski będzie siedzieć, nie ma wyroku nie ma winy, w Polsce istnieje domniemanie niewinności zanim Sąd kogoś nie skarze prawomocnie !

  • gość 2019-05-15 00:20:19

    Dlaczego Sekielski kryje księży z SB w swoim filmie i prawdziwych pedofili w tym biskupa poznańskiego Juiusza Petza oskarżonego o pedofilie, którego chroni episkopat Polski z ojcem świętym Franciszkiem na czele ! Ksiądz Srebrzyński jest pomówiony przez Sekielskiego i jego kompanów w tym filmie i jest niewinny w świetle praw, gdyż za te czyny nie został skazany wyrokiem sądowym ! Natomiast prawdziwy pedofil Roman Polański jest nadal honorowym obywatelem Miasta Gdańsk, ks Jankowski nigdy nie skazany za pedofilie został tego tytułu pozbawiony bezpodstawnie przez prezydent PO Dulkiewiecz oto standardy komuny i postkomuny !!!

  • gość 2019-05-15 01:12:22

    Skoro tek uważacie, że można bez wyroku nazwać księdza Andrzeja Srebrzyńskiego pedofilem i kierować pod jego adresem groźby karalne to wszyscy jesteście przestępcami włącznie z tą redakcja i ja zawiadamiam prokuraturę bo jakim prawem linczujecie człowieka niewinnego bez wyroku skazującego za ten ohydny czyn !!! W Polsce i na całym świecie obowiązuje domniemanie niewinności, zanim kogoś nie skaże się wyrokiem sądowym i ten ksiądz jest wobec prawa niewinny !!! Jeżeli uważanie inaczej to też można każdego z was nazwać pedofilem przestępcy internetowi. Oczekuję by prokuratura przeciw wszystkim bandytom, którzy tu linczują nieskazanego człowieka wszczęła postępowanie karne w trybie art 257 kodeksu Karnego co niniejszym ja czynie zgłaszając zawiadomienie do prokuratury o popełnionym przestępstwie na tym forum i przez ta redakcje wobec Pana księdza Andrzeja Srebrzyńskiego

  • gość 2019-05-15 01:23:46

    nie jest skazany bo wszystko przedawnione! zaraz zmienia prawo i go posadza z miejsca!

  • gość 2019-05-15 01:41:18

    Naruszyliście przestępcy kodeks karny art 212 KK i 267 kk i przepisy RODO publikując dane osobowe niewinnego człowieka i skazując go o czyn którego nie popełnił w świetle prawa Polskiego i UE, gdyż obowiązuje bandyci domniemanie niewinności dla każdego obywatela Polski i UE !!! Będziecie siedzieć w wiezieniu ja wam to mówię !!!

  • gość 2019-05-15 01:42:04

    Prawo matole nie działa wstecz, do szkoły nieuki !!!

  • gość 2019-05-15 02:18:50

    Srebrzynski to tylko igla w stoku siana - winny czy niewinny - poczekajcie tylko jak sie ludzie teraz zaczna wylaniac bo nie czuja sie sami !!! Na moje kosciol kryje pedofilie ( do ktorej nic nie mam ;-) i jest stanowczo przeciwko niej . To mam w dupie ale za molestowanie niewinnych dzieci to jestem za kara smierci !!! Caly swiat odkopuje prawde o chorych ksiedzach dlatego od dawna jestem przeciwko kosciolowi i mam nadzieje ze jak na calym swiecie ta organizacja zacznie powoli ale skutecznie spadac do zera !!

  • gość 2019-05-15 07:48:30

    Będziemy siedzieć? Chyba na ławce w piękny słoczeny dzień. Napisz kim jesteś obrońco zboczeńca. Pokaż swoją twarz. Czemakmy z niecierpliwością.

  • Asia - niezalogowany 2019-05-15 09:23:42

    Co z tego, że przedawnione?! Przyznał się do winy! Tu chodzi o sam fakt, że to zrobił! Dowodem są Ci ludzie, którzy stali się ofiarami. Co za klapki macie na oczach bezduszni ślepcy. Trzeba linczować tych zboków. On się przyznał, więc jest winny a prawo było po ich stronie i czas to zmienić!

  • gość 2019-05-15 09:24:12

    Dlaczego usuwacie komentarze... sorry ale mało wiarygodna strona

  • gość 2019-05-15 11:01:19

    Nie przyznał się do winy tylko przepraszał za winy kościoła, aż że Sekielski skroił taśmę i ją zmanipulował to tak to wygląda, jak z zmontowaną taśmą z wypowiedzią biskupa Krakowskiego, który też skierował sprawę do prokuratury ! Niech Sekielski pokaże całe nagranie z księdzem, a teraz w prokuraturze będzie musiał je ujawnić, po tym wyjdą wam oczka na wierzch. Niezależnie od tego, żaden sąd tego księdza nie skazał wiec jest niewinny i tu jest pomawiany oraz rażąco narusza się RODO publikując bez zgody sadu jego Nazwiska. Sekielski popełnił wraz z redakcją i ludźmi na tym forum w oparciu o art 257 KK czyli zniesławienie za co jest 3 lata więzienia, ar 212 KK , uporczywe nękanie i przepisy RODO o ochronie wizerunku i danych osobowych tego niewinnego księdza, którego bezprawnie linczujecie !

  • Gość - niezalogowany 2019-05-15 11:06:48

    Andrzej Srebrzyński nie jest już księdzem wiec nie rozumiem czemu wciąż go tak tu wszyscy tytułują! !!

  • gość 2019-05-15 11:17:11

    Dlaczego Sekielski z episkopatem i Franciszkiem wobec prawdziwych sprawców jak biskup poznański Juliusz Petz i inne tłuste koty, a pomawia niewinnego księdza Srebrzyńskiego, któremu zmanipulował wypowiedź i zrobił z niego pedofila, chroniąc prawdziwych pedofili z toruńskiej kurii z jej biskupem byłym zwanym w całym Toruniu Kleopatrą !

  • gość 2019-05-15 11:18:10

    Dlaczego Sekielski z episkopatem i Franciszkiem milczy wobec prawdziwych sprawców jak biskup poznański Juliusz Petz i inne tłuste koty, a pomawia niewinnego księdza Srebrzyńskiego, któremu zmanipulował wypowiedź i zrobił z niego pedofila, chroniąc prawdziwych pedofili z toruńskiej kurii z jej biskupem byłym zwanym w całym Toruniu Kleopatrą !

  • gość 2019-05-15 11:28:13

    mnie troche dziwi ze dopiero po 30-40 latach ludzie o tym zaczynaja mowic mysle ze jesli bylo tylu molestowanych to ktos by sie wygadal i dawno by to ujawnil troche to dziwne

  • gość 2019-05-15 11:36:39

    Od teraz wszyscy Polacy to pedofile wedle bajki Sekelskiego i jego towarzyszy, którzy zrobili kasę i sami sobie strzelili gola bo w śród aktorów i reżyserów jest więcej pedoflili niż w kościele z ich honorowym bożyszcze pedofilem Romanem Polańskim. Księdza Srebrzyńskiego próbowano wrobić w pedofilię by przykryć prawdziwych pwedofili z kurii toruńskiej, brodnickiej z Kleopatrą na czele ! Tak można każdemu powiedzieć bez dowodu, że jest pedofilem, zatem czołem pedofile !!!

  • gość bydgoszcz - niezalogowany 2019-05-15 11:53:55

    do gościa. Jeśli ten cały Srebrzyński jest taki niewiny to czemu został przez Franciszka wydalony ze stanu kapłaństwa?

  • gość 2019-05-15 12:01:26

    Dlaczego Franciszek nie wydalił pedofila biskupa Petza, którego chroni. Dlaczego wydalił na podstawie pomówień ksiedza Srebrzyńskiego, by przykryć prawdziwych pedofili w kościele, których chroni z episkopatem Polski Juliusz Petz jest tego przykładem i inni z Torunia, może o panu Piątkowskim z Torunia porozmawiamy i lobby gejowskim w toruńskiej kurii

  • gość 2019-05-15 12:03:35

    Sekielski popełnił szereg przestępstw kodeksu karnego ściganych karnie z urzędu w tym filmie w tym rażąco naruszył przepisy RODO

  • Lolek - niezalogowany 2019-05-15 12:17:31

    Nie ma to jak w obronie własnej dipy, pójdę.... kolegę. A tak na marginesie czy złożył pan też doniesienie o popełnienie przestępstwa na kolegę do prokuratury?? Bo jak nie, to kryje pan zboczeńców.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-15 12:39:10

    A może powie ksiądz Andrzej co było z Przemkiem, Obrzydzenie mnie nachodzi jak pomyśle ze niejednokrotnie swoimi rękami podawał mi ciało Chrystusa....obłudnik kastrować kastrować i jeszcze raz kastrować

  • Gość - niezalogowany 2019-05-15 12:43:01

    Ludzie szemrają między sobą jak trzeba głośno powiedzieć nabierają wody w usta.... trzymam kciuki żeby prawda wyszła na jaw dobrze ze chociaż po tylu latach ludzie nabierają odwagi by głośno mówić i tym samym otwierają oczy innym rodzicom....sama mam córkę gdyby nas to spotkało dokonałabym samosądu na skur.......

  • gość 2019-05-15 13:08:54

    osoby, ktore w tym momencie pisza i jeszcze bronia ksiedza pedofila najwidoczniej sami maja cos nie tak w glowie. Macie dzieci? czy jeszcze nie, ze nie potraficie postawic sie na miejscu tych osob. piszecie tutaj o polanskim ale prawda jest taka ze kosciol powinnien chronic a nie krzywdzic. kazdy potrafi teraz mowic dlaczego tego nie zglosilo sie wczesniej, nie wiem czy ktos zdaje sobie sprawe z tego jak trudno jest mowic o takich przezyciach. skrzywdzone dziecko ma juz skrzywdzona psychike do konca zycia bo nic nie zwroci im tego czasu ktory jakis zwyrodnialec im odebral. w prawie polskim chca zdjac przedawnienia aby takie rzeczy zglaszac i to w koncu jakis plus. ludzie opamietajcie sie bo nikt nie wie jakby zachowal sie w momencie takiej sytuacji. takie rzeczy sa bardzo trudne. zacznijcie myslec a nie bronic takich ludzi. jest niewinny poki co bo nie ma wyroku? jak ktos bedzie molestowal albo zgwalci wasze dziecko tez bedzie niewinny? LUDZIE ZACZNIJCIE W KONCU MYSLEC

  • gość 2019-05-15 13:09:08

    Nauczyciel z Gdańska molestował niedawno seksualnie 400 dzieci czemu o tym cicho. Prokurator za pedofile skazany niedawno na 10 lat wiezienie czemu o tym cicho,. Pedofil Polański ścigany w USA listem gończym z pedofilie z 13 letnia dziewczynką i jeszcze jest honorowym obywatelem PO w Gdańsku za sprawą bezczynności prezydent Dulkiewicz i Rady Miejskiej Gdańska. Biskup Juliusz Petz chroniony przez Franciszka i Prymasa Polski Polaka, tak to w Polsce wygląda.

  • gość Bydgoszcz - niezalogowany 2019-05-15 14:17:46

    Ciekawe czemu ten wielki obrońca Pana Srebrzyńskiego się nie przedstawi. Tylko cały czas stara się oczerniać innych. Może się boi co by ludzie ze Świecia powiedzieli.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-15 16:41:17

    Najpierw afery z niepełnosprawnymi, potem strajki nauczycieli a teraz akurat przed wyborami to, więc na nic wasze gdybanie dlaczego księża A nie inni ludzie ? Na logikę chodzi o zamieszanie i by oczernić nas na tle innych narodów. Ciekawe co jeszcze wymyślicie do jesieni? Ale młodzi ludzie powoli otwierają oczy i nie dadzą się manipulować.

  • gość 2019-05-15 16:44:53

    Natychmiast do paki z pedofilem!!!

  • gość 2019-05-15 17:08:11

    Przecież, już mówią, że Polacy wywołali II Wojnę Światową, a to Niemcy z Rosją napadły na Polskę w 1939 r. i prawy siat to akceptował z angolami i żabojadami !

  • gość 2019-05-15 17:16:11

    30 LAT ZA PEDOFILIE A OD 5 DO 25 LAT ZA ZAMORDOWANIE LUDZI W POLSCE TAKIE KARY TO ŻART PANIE ZIOBRO ŻĄDAM 100 LAT ZA ZAMORDOWANIE CZŁOWIEKA W POLSCE I CAŁKOWITY BRAK PRZEDAWNIENIA !

  • gość 2019-05-15 20:22:09

    Pytacie kto tak broni Srebrzyńskiego ? Przecież wiadomo, SAM tak o sobie pisze gryząc pazury zestrachu. Przedawnienie ? Pewnie ofiary wezmą sprawy w swoje ręce skoro tak.

  • Gość 13 - niezalogowany 2019-05-15 20:53:52

    Najbardziej boli fakt ukrywania tych obrzydliwych czynów przez zwierzchnikow księży...Skoro tacy niewinni to dlaczego co chwila przenosi się ich w inne miejsce narażając kolejne potencjalne ofiary?Proszę obejrzec film o molestowanych zakonnicach kosciola katolickiego zmuszanych przez księży do aborcji a potem wykluczanych ze zgromadzeń i stanowisko zwierzchników rowniez w tej sprawie...dzieki zeznaniom ofiar odkrywamy prawdę jak to na prawdę wygląda...WSZYSCY domniemani przestępcy powinni byc surowo osadzeni a nie chronieni przez Kościół...zwłaszcza czynów dotyczacych pedofilii...bez przedawnienia

  • wiem - niezalogowany 2019-05-15 21:13:13

    panie andrzeju Nie piszemy o rodo itd poszukaj w kodeksie karę za pedofilie.
    Obłuda i fałsz takiej karykatury przechodzi wszystko ... wahadelko a może masaż .. pomóc układać książki u góry w plebani ? jak teraz wabisz dzieci ??? to że się coś przedawnilo nie oznacza że nic sie nie stalo a stalo sie cos strasznego zboku..za swoje czyny życzę Ci aby twoja droga krzyżowa zaczęła się w piekle.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-15 21:15:45

    panie andrzeju Nie piszemy o rodo itd poszukaj w kodeksie karę za pedofilie.
    Obłuda i fałsz takiej karykatury przechodzi wszystko ... wahadelko a może masaż .. pomóc układać książki u góry w plebani ? jak teraz wabisz dzieci ??? to że się coś przedawnilo nie oznacza że nic sie nie stalo a stalo sie cos strasznego zboku..za swoje czyny życzę Ci aby twoja droga krzyżowa zaczęła się w piekle.

  • Klaudia - niezalogowany 2019-05-16 09:26:39

    To jest przykre co sie wyprawia w kosciele. Nie rozumiem co ma w glowie ktos kto czuje pociąg do dziecka. Niezrozumiem tego nigdy. Przeraża mnie fakt ze kazdy jeden ksiądz o tym wie lub slyszal ze ma w parafii pedofila i nic z tym nie robi! Jeden broni drugiego!!! Niestety ale to udowadnia mi tylko to ze tak naprawdę sąd ostateczny to bujda na resorach bo skoro nawet taki ksiądz obcujacy z dziecmi nie boi sie sądu ostatecznego tzn ze taki sąd
    wogole nie istnieje. Jako rozwodnik nie mam prawa przystapic do komuni świętej ale teraz to uwazam ze mi z tym dobrze, wole to aniżeli przyjac komunie z rąk kogos takiego..

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 18:55:41

    Polecam YouTube nie sąd cię skaże pedofilu

  • Gość - niezalogowany 2019-05-16 20:10:13

    https://www.sledczy24.pl/bm1808-zycie-pedofila-w-wiezieniu-podpalenie-czlonka-bicie-przez-wspolwiezniow-zmuszanie-do-picia-moczu/#

  • gość 2019-05-16 20:19:22

    Coś w tym jest do rzeczy oto dzisiejszy komentarz Kurii Toruńskiej w tej sprawie do KAI , świadczący o manipulacji Sekielskiegow tym filmie

    ,,Odnosząc się do materiału zawartego w filmie, informuję, że wypowiedź biskupa toruńskiego Wiesława Śmigla, wykorzystana w filmie, opierała się na aktach zgromadzonych w Kurii oraz dotyczyła przypadku opisanego w raporcie fundacji "Nie lękajcie się", a nie sprawy Andrzeja S. tak, jak to sugeruje materiał filmowy. ''

    Ks. Paweł Borowski

    Rzecznik Kurii Diecezjalnej Toruńskiej

  • gość 2019-05-17 00:05:08

    Już nie wiadomo, co o tym myśleć?

  • gość 2019-05-17 00:17:13

    Jestem głęboko przekonany, dopóki duchowni nie uporają się z homoseksualizmem w swoich szeregach, dopóty pedofile będą krzywdzić niewinne osoby. Konieczna jest redukcja w szeregach duchownych z całą bezwzględnością, niezależnie od godności, przede wszystkim pośród lawendowej mafii, itd.

  • gość 2019-05-17 12:41:36

    Jakoś bardziej wierze poszkodowanemu Panu Markowi Mielewczykowi. panie srebrzyński nie szkoda mi pana!!!! Kościół wystarczająco urobił wiernych w Polsce.

  • cyk - niezalogowany 2019-05-17 14:57:22

    Nie tylko Srebrzyński, pamięta ktoś może pomidorka dwojga imion?

  • gość 2019-05-17 15:04:29

    Tak, kazał sobie siadać na kolanku. nie robiłam tego, więc mnie nie lubił i do komunii tzw. pani Hylda mnie gnębiła.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-17 21:14:24

    Przez tego zwyrodnialca powiesil sie chlopiec!!!!! Kto go broni jest taki sam!!!Kara!!!!Do paki z nim,niech tam pozna zycie seksualne!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-18 03:40:34

    Osoby które Bronią srebrzyńskiego (nie jest godny pisania jego nazwiska z szacunkiem) to hipokryci i ludzie nie mający ŻADNYCH wartości moralnych, są nieludzcy wobec ofiar i krzywd jakie zostały im wyrządzone, BRZYDZĘ się wami i tym co piszecie, nie macie pojęcia co ci ludzie skrzywdzeni odczuwają, to co z się zdarzyło odcisnęło ogromne piętno na ich całym życiu i naprawdę musicie być ślepy skoro tego nie widzicie! Bóg wszystko zweryfikuje, a wy wstawiacie się za oprawcami zbrodni niewybaczalnych !!!!!!

  • Ks - niezalogowany 2019-05-18 07:19:10

    Zwalcie sobie konia wszyscy na wzajem.

  • gość 2019-05-18 21:31:29

    Dawac wszystkie pedofilskie kurwy i glowy spadna jedna po drugiej !!!!

  • Asia - niezalogowany 2019-05-18 21:40:04

    Gdyby srebrzyński ' już NIE ksiądz, był niewinny to by go nie przenosili, to by się bronił i nie uciekłby z dnia na dzień tylko po ludzku by się bronił. To żaden montaż, jego wypowiedź była prosta, przekaz oczywisty. Nagle po tylu latach stwierdza, że jednak to nie on i zaczyna wymyślać krętackie wymówki. Jak ktoś może mówić o przedawnieniu, braku wyroku, wówczas gdy właśnie w tym tkwi problem! Winni byli kryci, nietykalni i czują się jak bóstwa! Kościół miał dawać przykład, nikt by nie pomyślał, że ksiądz może zrobić coś niestosownego no bo jak?! Nadszedł w końcu czas ludzkiej świadomości. Otwórzcie oczy! Droga do piekła będzie usłana właśnie takimi księżmi. W koło jest wielu dewiantów, ale w kościele nie powinno to mieć miejsca nigdy! Oni mają czelność nas wyspowiadać? Po co to właściwie wszystko jest? Jestem zła bo może są księża z powołania ale kościół jest już skażony i ciężko będzie go wyleczyć... a panu Sekielskiemu życzę powodzenia w drugiej części i z tymi, których tak ciężko przedstawić z wielu powodów...

  • gość 2019-05-18 23:04:23

    Pojechał na inną parafię i takie same oskarżenia i samobójstwo ofiary. Kolejna parafia i kolejne oskarżenia. Ale on się oczywiście do niczego nigdy nie przyznał - więc oczywiście jest niewinny... Tylko przepraszał za winy kościoła i zmanipulowali taśmę. DO KOGO TA GADKA ŚMIECIU?

  • gość 2019-05-19 00:47:43

    Srebrzynski to pedofil!!!

  • gość 2019-05-19 00:48:33

    Pedofil Srebrzynski odpowie za molestowanie !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 00:26:01

    Ciekawe, że z Mszana wyprowadził się w ciągu jednej nocy! Moja bliska osoba opowiadała mi na temat próby badania wezlow chłonnych od szyi poprzez pachy a gdy chciał sprawdzić węzły blisko krocza chłopak się nie zgodzil. Oczywiście było też i wahadelko i próby zapraszania na noc na plebanie. Nie boję się żadnej prokuratury. Takie są fakty. Szanowny Panie posyp sobie głowę popiołem i pomyśl coś Ty zrobił. Chłopiec, który się powiesił był moim kuzynem....
    Może jesteś nie winny bo przecież przysięgales dziś na krzyż {w audycji w radio Pik 20.05.2019r godz. 16.30} a myślę, że jako były ksiądz wiesz co to jest swietokractwo....może porostu papież i wszyscy inni ludzie uparli się na Pana... Ale jeśli dopuściłes się takich okrutnych czynów niech Bóg będzie z Tobą. Na szczęście osądzi sam Pan Bóg a tam już prawdy nie zataisz....
    A poza tym mam wrażenie, że większość postów broniących exksiedza pisze sam zainteresowany...ewentualnie może ktoś z rodziny...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 08:43:31

    Andrzejku, Ty się tutaj kłamstwem nie wybraniaj.. Jesteś i byłeś pedofilem, nie pamiętasz już co we Mszanie naodstawiałeś? Zapomniałeś o Przemku? Ja wciąż pamiętam... I o wielu innych chłopcach również. Byłeś tu królem, stare baby Ci do stóp niemalże padały, broniły Cię, może i do teraz Cię ślepe kury bronią. Ale my młodzi Andrzejku pamiętamy. I znamy prawdę.

  • gość 2019-05-21 17:09:54

    link do reportażu z 2013 r. Po Prostu Tomasza Sekielskiego na ten temat
    https://vod.tvp.pl/video/po-prostu-program-tomasza-sekielskiego,16042013,10538060 Tomasza Sekielskiego
    oraz zapis audycji w Radiu Pik z wczoraj z godz. 16.30
    http://www.radiopik.pl/41,1755,audycja-z-20-maja-2019

    Co znaczą słowa na końcu audycji: ja też jestem ofiarą dwóch kapłanów...