:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kampania na finiszu. Dariusz Woźniak podpisał umowę z mieszkańcami. Zawarto w niej 15 obietnic [ZDJĘCIA]

Wybory Samorządowe 2018, Kampania finiszu Dariusz Woźniak podpisał umowę mieszkańcami Zawarto obietnic [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia
Portal nswiecie.pl 15/10/2018 18:25
S P

Dariusz Woźniak, kandydat na burmistrza ze stowarzyszenia Razem dla Świecia, podpisał w poniedziałek popołudniu w parku przy Małym Blankuszu umowę z mieszkańcami. Zawarto w niej najważniejsze obietnice programowe. Jeśli wygra będzie można go z tego za pięć lat rozliczać

Umowa to piętnaście punktów:

1. stworzenie urzędu przyjaznego mieszkańcom,

2. reorganizacja przychodni,

3. wprowadzenie pięciu nowych linii komunikacji miejskiej i podmiejskiej,

4. stworzenie Biura Obsługi Inwestora,

5. budowa kanalizacji na Starym Mieście,

6. wdrożenie programu mieszkań chronionych i wspieranych,

7. stworzenie Domu Seniora,

8. zagospodarowanie terenów wokół zamku i wzdłuż Wdy,

9. budowa 30 kilometrów ścieżek rowerowych,

10. stworzenie dworca z poczekalnią i toaletą,

11. podjęcie intensywnych starań w sprawie powrotu kolei do Świecia,

12. otwarcie nowego żłobka oraz poprawa dostępności przedszkoli,

13. modernizacja ulicy Wojska Polskiego i wprowadzenie na nią dużej ilości zieleni,

14. budowa boiska wielofunkcyjnego przy każdej szkole,

15. 100 tysięcy złotych do dyspozycji mieszkańców każdego sołectwa.

Kandydaci na radnych ze stowarzyszenia oraz sam Dariusz Woźniak opowiadali zgromadzonym w parku mieszkańcom o każdym z punktów.

- Przyjazny urząd to m.in. wszystkie informacje dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej – mówiła Anna Chabowska.

- Reorganizacja przychodni ma polegać na łatwiejszej rejestracji i szybszym dostępie do lekarzy oraz diagnostyki – dodawała Anna Rimell.

- Rozbudowa komunikacji pozwoli zbliżyć wsie do miasta – przekonywała Iwona Karczewska, sołtys Czapel.

Kilkanaście minut o korzyściach płynących z powrotu kolei do Świecia mówił Paweł Pleśniar z Pomorskiego Towarzystwa Miłośników Kolei Żelaznych.

- Wiele miast dostrzega w tym szansę rozwoju. Kwidzyn zabiegał, żeby pociągi stawały w Smętowie, choć to miejscowość nawet nie z tego samego powiatu, ale korzystają z niej mieszkańcy także Kwidzyna. W Pelplinie też staje coraz więcej pociągów. Ludzie wracają na kolej – przekonywał Pleśniar.

- Widzę Dariusza Woźniaka jaka człowieka, który zawsze rozmawia z mieszkańcami – podsumowywał sam Woźniak. - Można się sprzeczać, nie zgadzać, ale rozmawiać trzeba.

Na spotkanie przybył o kulach. W trakcie weekendu podczas towarzyskiej gry w piłkę na boisku na Miasteczku skręcił sobie kolano. Mimo to dziarsko zaproponował spisanie umowy.

- Jeśli wygram - za pięć lat będzie mnie można z tego rozliczać – mówił nim na plakacie z treścią umowy złożył swój podpis.

Drugą sygnaturę pozostawił Czesław Kurzyna, emerytowany dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu, który wraz z kilkudziesięcioma innymi mieszkańcami przysłuchiwał się wystąpieniu. Na scenie pojawił się właśnie jako przedstawiciel potencjalnych wyborców.

Reklama

Kampania na finiszu. Dariusz Woźniak podpisał umowę z mieszkańcami. Zawarto w niej 15 obietnic [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • Iness - niezalogowany 2018-10-18 06:58:55

    Dajcie spokój już bo co niektórzy nie doczekają wyborów schodząc na zawal serducha. Jeden koło biega jak szalony i sprzedaje swoje opowieści że jest bez winy, że to urząd namieszał. Dobre uśmiałam się. No ale to typowe dla tego człeka.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-17 21:16:21

    Ooo tak i nowe bus pasy na każdej ulicy!!!

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-17 21:12:46

    W dużych miastach są dni bez samochodu i komunikacja miejska darmowa ale nie widać żeby się ludziska przesiadali... korki jak były tak są...

  • Miś Jogi - niezalogowany 2018-10-17 21:00:15

    A ja ciągle Wam piszę, że w Świeciu wybory to już były. Jak Burmistrzem zostanie Kułakowski to Wice będzie Knapik, jak wygra Knapik zastępcą będzie Kułakowski. Taki układ, żadna dyskusja nie jest potrzebna, wszystko pozamiatane.

  • True story - niezalogowany 2018-10-17 20:33:40

    Skoro nie ma mocy prawnej, to na jakiej podstawie rozliczyć? Jedyne co będzie można zrobić, to pod nosem powiedzieć, źle oddałem głos.

  • Miszcz - niezalogowany 2018-10-17 18:53:55

    Cóż za urzędnicze znawstwo tematu!!!

  • kuźma - niezalogowany 2018-10-17 12:06:57

    Wiem że komentarze najłatwiej się pisze zza wygodnego stołka który boleśnie byłoby stracić , ja uważam że program Woźniaka jest realny i należy obserwować nie tylko regionalne wiadomości ale ogólnopolskie i globalne , takie projekty są realizowane i to nie jest żadna utopia tylko przyszłość , a kampania Woźniaka jest wzorem, jak w ramach własnej ekipy można ją przeprowadzić , bo nie sztuką jest zlecić pracownikom roznoszenie ulotek , gazetek, rozwiesić banery czy plakaty będąc u władzy ,no cóż ,,Pan każe sługa musi" , tak to ma dalej wyglądać !? Brak poszanowania dla przeciętnego obywatela .Głosuję na Woźniaka a kampania jego też jest najlepiej prowadzona bo własnymi siłami i środkami !

  • kuźma - niezalogowany 2018-10-17 11:58:02

    Zmiana świadomości trwa długo ale się dokonuje....

  • KAMIKADZE - niezalogowany 2018-10-17 11:56:58

    JEST STWORZONY BUDŻET DLA SOŁECTW I Z NIEGO KORZYSTAJĄ, JEST BUDŻET OBYWATELSKI W KTÓRYM MIESZKAŃCY SOŁECTWA DECYDUJĄ CO JEST POTRZEBNE I BARDZIEJ ONI WSKAZUJĄ KIERUNKI DZIAŁANIA TYM BUDŻETEM - PROBLEM W TYM, ŻE TRZEBA CHCIEĆ SKŁADAĆ TAKIE WNIOSKI DO BUDŻETU I ZADBAĆ POTEM O ICH POPARCIE PO TO SĄ MIĘDZY INNYMI RADNI DANEGO SOŁECTWA.
    SILNIE ZWIĄZANY JESTEM ALE NIE Z URZĘDEM TYLKO Z DZIEWCZYNĄ, A JEŚLI CHODZI O POGLĄDY TO JESTEM TYPOWYM TECHNOKRATĄ.

  • Obywatel Obserwator - niezalogowany 2018-10-17 09:45:52

    Szkoda, że ludzie na "to idą", połowa z tego programu to już zaplanowane inwestycje które będą wykonane zgodnie z planem wieloletnim, druga połowa to sen, który jest niestety tylko snem. Expert od kolei... Odpowiedź PKP, PLK, Arriva będzie jedna - trasa nieekonomiczna, chyba, że Pan Kandydat na Burmistrza liczy pokrycie kosztów tego snu z naszych kieszeni - czyli budżetu miasta. Śmiech na sali.

  • Obywatel Obserwator - niezalogowany 2018-10-17 09:45:13

    Pan "Wyborca" chyba nie wychodzi z domu, BARDZO się zmieniło świecie i to w każdym aspekcie życia. Wystarczy iść na spacer i popatrzeć poza czubek swojego nosa.

  • RONIN - niezalogowany 2018-10-17 09:12:42

    ZNAM RADNYCH Z TEGO STOWARZYSZENIA I CÓŻ ONI TEŻ PRZYZNAJĄ SIĘ DO NIE SWOICH POMYSŁÓW.

  • RONIN - niezalogowany 2018-10-17 09:07:51

    OK, JAK MYŚLISZ KTO ZREZYGNUJE Z WYGODNICTWA, MASZ PRZYKŁADY NA CO DZIEŃ I OD ŚWIĘTA - NAJBLIŻSZE TROCHĘ WYCISZONE 01.11.2018r. - POPATRZYMY CO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO.

  • mieszkaniec CSW - niezalogowany 2018-10-16 23:34:03

    Urzędasy i ich rodziny w Swieciu boją się , że jak przyjdzie pisowska szarańcza to wylecą z hukiem ze stołków .. ot co . Ale mam nadzieje , że kawa przy Biedronce od Knapika i Pogody ze złodziejskiej i kłamliwej przez lata Platformy Obywatelskiej wielu zaszkodzi :) Czas na nowe otwarcie i nowe pomysły !

  • Wiola - niezalogowany 2018-10-16 23:27:30

    Nie nagle ale wraz ze wzrostem świadomości , wiem że u co niektórych nigdy to nie nastąpi

  • Wiola - niezalogowany 2018-10-16 23:19:48

    Właśnie sołectwom się należy , przy tak bogatej Gminie wsie traktowane są po macoszemu , widać że Kamikadze jest silnie związany z Urzędem

  • Wiola - niezalogowany 2018-10-16 23:13:03

    Komunikacją miejską , to proste i dalej jedzie się bez myślenia ,czy samochód zawiedzie , czy będą korki , jedzie się czytając ksziążkę lub relaksując się.

  • Wiola - niezalogowany 2018-10-16 23:05:54

    Gdy trwoga to do Stwórcy ?Jakiś strach co niektórych ogarnia.

  • Wiola - niezalogowany 2018-10-16 23:03:42

    Płyta się zacięła ?

  • Elza - niezalogowany 2018-10-16 22:17:20

    Na układy nie ma rady. Zgodnie z ustawą wystarczy że zamawiający wysle chyba 3 zapytania do wybranych firm. Z drugiej strony jako podatnik chciałabym żeby przyszły burmistrz sprawdził okoliczności i zasadność takiego postępowania. W końcu to nasza publiczna kasa!!!

  • Wyborca - niezalogowany 2018-10-16 22:15:11

    Szkoda, że w kwestii ksmiennych twarzy nie pytali o zdanie mieszkańców. Kilka wniosków do budżetu obywatelskiego odrzuconych, aby za chwilę przypisać obecnie rządzącym... Prześledzić proszę program RdŚ sprzed 4 lat, wnioski do rady miasta.

  • TOMASZ - niezalogowany 2018-10-16 21:29:01

    rampa byla do zakladu miesnego

  • Podatnik - niezalogowany 2018-10-16 18:45:29

    Stary układ hejtuje. :)
    Mam nadzieję że nowy burmistrz rozliczy poprzedników z wydatków dotyczących konkursów ofert które nigdy nie były dostępne w BZP. Na pierwszy ogień proponuję się przyjrzeć firmom budującym!!!

  • Wyborca - niezalogowany 2018-10-16 18:30:06

    Noe czyżbyś się obawiał o swój stołek?

  • gowin - niezalogowany 2018-10-16 16:29:57

    Nie czepiajcie się Czesława. Co prawda podpisał-ale się nie cieszy.

  • cris - niezalogowany 2018-10-16 14:01:16

    Nadać Mu tytuł Honorowy Obywatel Miasta i odsłonić pomnik na Rynku.

  • cris - niezalogowany 2018-10-16 13:49:27

    Nikt Ci tyle nie da ile Wozniak obieca!

  • noe - niezalogowany 2018-10-16 13:43:09

    Dobry zespół dobrany wg kompetencji? Ja widzę ekipę "Misiewiczów" przebierających nogami do stanowisk.

  • noe - niezalogowany 2018-10-16 13:35:16

    Z 15 obietnic wyborczych 4 zaczynają się od słowa "stworzenie". Objawił Nam się ku.wa w Świeciu Stwórca. Nieba i Ziemi. Już nawet o sobie zaczyna mówić w trzeciej osobie. Strzeżmy się takich ludzi. A jeżeli chodzi o Czesia -żal mi go że bierze udział w tej szopce.

  • Wyborca - niezalogowany 2018-10-16 11:10:42

    Pan Woźniak od dłuższego czasu rozmawia z mieszkańcami, tak jak i kandydaci na radnych.

  • RONIN - niezalogowany 2018-10-16 10:43:14

    I ZNOWU PROMOCJA STARAŃ OPS-U, PIĘKNA SCENA WYKORZYSTANA PRZEZ PANA WOŹNIAKA I RAZEM DLA ŚWIECIA DO DZIAŁAŃ TWÓRCZYCH w TUMANIENIU MIESZKAŃCÓW - BRAWO.

  • KAMIKADZE - niezalogowany 2018-10-16 10:38:32

    W MOJEJ PAMIĘCI ODŻYWA OBRAZ RAMPY KOLEJOWEJ PRZY OBECNYM DWORCU PKS I WYJAZD JEDNOSTKI WOJSKOWEJ NA POLIGON TRANSPORTEM KOLEJOWYM. NAWET W DOBIE ŚWIETNOŚCI LINII KOLEJOWEJ ŚWIECIE - TERESPOL NIE BYŁO ŻADNEGO ZAŁADUNKU w ŚWIECIU TYLKO W LASKOWICACH LUB TERESPOLU. ŚWIECIE MA TAK DZIWNE POŁOŻENIE, ŻE ŁATWIEJ JEST POŁĄCZYĆ JE Z DROGAMI WOKÓŁ NIEGO NIŻ WPROWADZIĆ KOLEJ - PRZECIEŻ DO DWORCA CZY PRZYSTANKU TRZEBA DOJECHAĆ - CZYM? NAJCZĘŚCIEJ WŁASNYM AUTEM (PARKING).

  • Wyborca - niezalogowany 2018-10-16 10:32:00

    Trzeba było podejść i złożyć swój podpis. Oficjalnie na forum pan Woźniak poprosił o to obecnych.

  • KAMIKADZE - niezalogowany 2018-10-16 10:26:11

    MAM NADZIEJĘ, ŻE UMOWA BYŁA SPORZĄDZONA PRZYNAJMNIEJ W DWÓCH EGZEMPLARZACH I JEDEN ZDEPONOWAŁ PAN KURZYNA, BO HISTORIA UCZY, ŻE UMOWY ZAWARTE NAWET NA PIŚMIE POTRAFIĄ ZAGINĄĆ (21 POROZUMIEŃ Z GDAŃSKA - SOLIDARNOŚCI). JAK MANTRA WRACA OBRAZ ZE SHREKA "WYBIERZ MNIE". ULICA WOJSKA POLSKIEGO I ZIELEŃ - CZYŻBY SKARBNIK POWIATU W KASIE POWIATU ZOSTAWIŁ ZAPASY NA TĄ INWESTYCJĘ BO TO DROGA POWIATOWA, A NIE GMINNA. PRZYJAZNY URZĄD - NIE KTO INNY TYLKO RADNI ZE STOWARZYSZENIA RAZEM DLA ŚWIECIA NAJPIERW ZGANILI URZĘDNIKÓW, A POTEM ZADBALI O PODWYŻKI DLA NICH - CO ZA SPRZECZNOŚĆ,PROGRAM MIESZKAŃ CHRONIONYCH i WSPIERANYCH - PIENIĄDZE POSZŁY NA PODWYŻKI DLA URZĘDNIKÓW DZIĘKI RAZEM DLA ŚWIECIA. PRAKTYCZNIE W KAŻDYM PUNKCIE MOŻNA ZNALEŹĆ WCZEŚNIEJSZE DZIAŁANIA OBECNEJ RADY MIASTA - ODBIERAM TO TAK, ŻE PAN WOŹNIAK SILNIE WSPIERA DOTYCHCZASOWE DZIAŁANIA BURMISTRZA I OBECNEJ RADY I CIESZY MNIE JEGO ZAANGAŻOWANIE W KAMPANIĘ PANA KUŁAKOWSKIEGO, KTÓRY MA ZAMIAR KONTYNUOWAĆ LINIĘ PANA POGODY "CZERPIĘ SIŁĘ Z DOŚWIADCZENIA". PAN WOŹNIAK ZAPOMNIAŁ O JEDNYM, WSZĘDZIE MÓWI "JA", STANOWISKO BURMISTRZA JEST ZWIĄZANE Z RADĄ MIASTA I CHOĆBY OBIECAŁ LATO ZIMĄ SAM TEGO NIE ZROBI. JESZCZE JEDNO 100 TYŚ. ZŁOTYCH DO DYSPOZYCJI MIESZKAŃCÓW KAŻDEGO SOŁECTWA - W KAMPANII WYBORCZEJ PACHNIE TO PRZEKUPSTWEM, BY NIE POWIEDZIEĆ KORUPCJĄ.
    OBECNY RZĄD JEST TEGO PRZYKŁADEM.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-16 09:08:48

    Już widzę jak wszyscy przesiadają się do autobusów tych co 20minut hihi i nagle ulice stają się puste!

  • Jakil - niezalogowany 2018-10-16 09:00:48

    Jakoś żłobków i przedszkoli nie widac tylko dwa koryta co nazywaja to fontanną co ciagle sie psuje i kosztowalo dwa miliony zamiast 20 tys

  • cris - niezalogowany 2018-10-16 09:00:36

    Co to za konkrety? A gdzie metro i lotnisko.

  • cris - niezalogowany 2018-10-16 08:55:37

    Co to za konkrety? Brakuje tylko metra i lotniska.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-16 08:40:44

    jeżeli prześledzi pan ich profil na FB to dowie się pan, że od dłuższego czasu przeprowadzali konsultacje z mieszkańcami w różnych rejonach miasta.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-16 08:33:42

    spokojnie - umowa z mieszkańcami to jest symbol... nie ma mocy prawnej tylko coś w rodzaju przyrzeczenia - daje się słowo, że dotrzyma obietnic w przypadku wygranej. Z tych zobowiązań będzie można pana Woźniaka rozliczyć, bo są jasno spisane.

  • Kuźma - niezalogowany 2018-10-16 08:22:14

    Albo zaczynamy myśleć ekologicznie wraz z ogólnym trędem światowym i będziemy ograniczać emisję spalin przesiadając sie na komunikację autobusową lub kolejową ,albo faktycznie pozostaniemy w głębokiej komunie kiedy z każdego komina czy rury wydechowej ,,waliła smoła"

  • Kuźma - niezalogowany 2018-10-16 08:18:07

    To pomysły stowarzyszenia ,,Razem dla Świecia " z poprzedniej kampanii sa w dużym stopniu ściągnięte przez OPS i teraz przypisuje sobie takowe jako własne - to jest właśnie wstyd !!!

  • Jarek - niezalogowany 2018-10-16 08:07:52

    Podpieranie sie ludźmi typu pan Kurzyna to marny zabieg......

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-16 07:17:18

    Paweł Knapik rozmawia ze wszystkimi ludźmi podczas spotkań, a pan Dariusz Woźniak podpisuje umowę tylko z jednym mieszkańcem. Widać od razu który kandydat poważniej traktuje mieszkańców i komunikuje się z ogółem mieszkańców.

  • Marianki - niezalogowany 2018-10-16 07:13:53

    Te pomysły to odgrzewane kotlety natomiast największy skandal to, że jeden mieszkaniec podpisuje umowę w imieniu wszystkich mieszkańców - komuna wróciła brawo!!! (towarzysz sekretarz). Panie Czesławie Kurzyna straciłem do pana zaufanie dał się pan jak chłopiec wmanewrować w politykę - przez jeden podpis i zdjęcie stracił pan wszystko to co osiągnął przez lata. Widać, że dla kandydata liczy się władza za wszelką cenę i nawet podpiszę umowę z diabłem.

  • Wojciech - niezalogowany 2018-10-16 07:07:01

    Widać dokładnie w komentarzach jak grupa Dariusza Woźniaka w internecie ciągle pisze i zachwala kandydata mam nadzieję, że ludzie nie dadzą się zmanipulować i odkryją obłudę tych tanich chwytów marketingowych.

  • Kamil - niezalogowany 2018-10-16 07:03:22

    Analizując artykuły można jasno wskazać, iż gazeta promuje Dariusza Woźniaka, gdzie tu obiektywne dziennikarstwo.

  • Piotr - niezalogowany 2018-10-16 06:57:13

    Dobrze napisane zgadzam się w 100% - Dariusz Woźniak kopiuje na potęgę rozwiązania, które już są realizowane lub będą realizowane - zresztą te zadania już wpisano w Wieloletnia Prognozę Finansową - takie działania ośmieszają kandydata i pokazują, że tylko wzoruje sie na innych, a te swoje pomysły, których jest niewiele to same pomysły z kosmosu - tylko pod publiczkę.

  • yuorik - niezalogowany 2018-10-16 06:18:46

    Panie Woźniak, trochę mieszkam w tym mieście, nawet dłużej niż nauczyciel, który przy panu się afiszuje. Mnie na plewy typu Tymiński, nikt nie nabierze, Dlatego proponuje w swoim programie dodać jeszcze jędną mrzonkę, mianowicie wybudowanie mennicy świeckiej, bo zapewniam, że wydrukowane w niej pieniądze bardzo się przydadzą. Trochę to będzie na bakier z prawem, ale co tam pańscy hejterowi wyznawcy wszysto łykną.

  • WIEM - niezalogowany 2018-10-15 23:11:42

    Nowy żłobek z przedszkolem, mieszkania wspierane i chronione, remont zamku i modernizacja terenu wokó niego, dom seniora to punkty, które są już w programie gminnym, niektóre w WPF-ie a i boiska przy szkołach są w dużym stopniu już zrealizowane. A to ci program, który ,zawiera punkty wprowadzone do budżetu gminy przez OPS i Nasze Świecie i to są niby pomysły nowatorskie Pana Woźniaka? Znam sporo osób, które wiedzą, że wykorzystuje Pan cudze pomysły jako swoje własne- wstyd! To nie pierwszy raz.... a szkoda. Ludzie wyczuwają fałsz i cwaniactwo. Tak Pan nie wygra. To nieuczciwe wobec mieszkańców i wobec obecnych radnych, ktorzy zabiegali o wprowadzenie tych punktów do budżetu gminy!!!

  • Miki - niezalogowany 2018-10-15 22:46:28

    Pan Wozniak poprostu jest chciwy wladzy. Nie udalo mu sie juz wejsc do sejmiku, nie wyszlo do sejmu, dwa razy polegl wyborach do rady i raz na burmistrza. Wiele lat z PSLem pod reke, a teraz udaje, ze nie jest wazny partyjny szyld. Mowie NIE ludziom, ktorzy chca wygrac ponad wszystko i wstydza sie swoich pogladow politycznych, bo takim ludziom nie mozna zaufac.

  • Wiola - niezalogowany 2018-10-15 22:15:45

    Witam ,znowu potwierdza się fakt że Ci co grzeją ,, d...py" przed ekranami nic nie robiąc , mają najwięcej do powiedzenia, no i pewnie zwolennicy Knapika i Kułakowskiego których buta i arogancja szczególnie tego pierwszego mnie przeraża , bo może Miś Jogi ( rozmówca z wcześniejszych komentarzy ) miał rację że co by inni nie zrobili to i tak wygra Knapik a zastępcą będzie Kułakowski lub odwrotnie , no to chyba czas im przytrzeć nosa i postawić na kandydata który cały czas jest między ludźmi , ma ciekawy program , zróżnicowane grono zwolenników i z pasją mówi o tym co chce dla tej Gminy zrobić - głosuję ja , moja rodzina i wszyscy moi znajomi na Woźniaka.

    P.S.
    Gdzieś też przeczytałam że reaktywacja kolei to debilizm ,no to moja odpowiedź brzmi - debilami są Ci którzy w to nie wierzą , jest na to bum , są na to pieniądze i debilizmem byłoby tego nie wykorzystać . Ekologia niedowiarki- więcej przetransportowanych koleją towarów i pasażerów to mniej emisji spalin, mądrzejsi już dawno do tego doszli.

  • Filip - niezalogowany 2018-10-15 22:05:32

    Zdecydowanie najlepsxy kandydat to Dariusz Wozniak. Od lat dziala spolecznie, merytorycznie przygotowany, z dobrym zespolem dobranym wg kompetencji a nie politycznych koligacji. Tak powinno byc.

  • Filip - niezalogowany 2018-10-15 21:33:07

    Pani Blanka jak rozumiem czytac nauczyla sie miesiac temu?

  • Filip - niezalogowany 2018-10-15 21:32:00

    Bez jaj.... rzeczowy program?!
    To on ma program poza mostem do Glogowka z bylej cukrowni?
    standuper ;)

  • Filip - niezalogowany 2018-10-15 21:29:22

    Lepsi ci OPS-u? Ci od fontanny, spapranego basenu, kamiennych lbow itp?

  • Wyborca - niezalogowany 2018-10-15 20:54:05

    To chyba dobrze, ze wyszedł do ludzi. A czy Pogoda wychodził do ludzi przez 28 lat?

  • TOMASZ - niezalogowany 2018-10-15 20:48:58

    Zrob zaklad a przegrasz.

  • ToM - niezalogowany 2018-10-15 20:41:08

    WI CE DO SZKOLY.

  • fon - niezalogowany 2018-10-15 20:36:56

    2 miesiace temu mial inne plany do sejmiku a teraz znawca swiecia i plan zerzniety od wozniaka

  • Mieszkaniec. - niezalogowany 2018-10-15 20:32:43

    Po wyborach tez kawa za darmo i blaznowanie jak na debacie ?Brawo dla tej grupy bo przez swoje dzialania zrobili wiecej jak niejeden radny w cala kadencje

  • OLI - niezalogowany 2018-10-15 20:31:39

    Zobacz co zrobiło Razem dla Świecia przez 4 lata potem pisz.

  • Kibic - niezalogowany 2018-10-15 20:30:52

    Brawo p Wozniak tylko pan moze zmienic ten chory uklad w miescie. A hejterom chyba sie dobrze siedzi przy stolkach skoro wypisuja takie bzdury zajmicie sie cieknacym dachem za milion zlotych albo fuszerka nad Blankuszem zalosni ludzie

  • Wyborca - niezalogowany 2018-10-15 20:30:02

    Tyle tego tutaj hejtu. Czyżby ludzie popierający stary układ bali się o swoje stołki? Na świecie mamy od niemal 20 lat XXI wiek, niestety jeszcze nie w Świeciu :(

  • Jarek - niezalogowany 2018-10-15 20:29:20

    Knapik

  • Anna - niezalogowany 2018-10-15 20:11:43

    Błąd. Gdybyś śledziła działania Razem dla Świecia przez ostatnie 4 lata, na pewno zauważyłabyś wiele działań Darka Woźniaka. Polecam chociażby prześledzenie FB Razem dla Świecia. Pozdrawiam.

  • Anna - niezalogowany 2018-10-15 20:07:58

    Skoro tak twierdzisz, to powiedz, na co czekam? A jeśli nie wiesz - nie obrażaj. Pozdrawiam.

  • Piotr - niezalogowany 2018-10-15 20:07:46

    Chyba debat nie widziałeś. Kułak wypowiada się gorzej niż gimnazjalista...

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-10-15 20:07:19

    Jak widać większość hejtujących tutaj Woźniaka uważa, że w mieście jest: przyjazny urząd w którym można załatwić wiele spraw przez internet. Do przychodni można się dostać bez problemów i rejestracja działa wspaniale. Dworzec PKS jest piękną wizytówką miasta, a na starym mieście nie potrzeba kanalizacji mimo, że jest nawet na wsiach.

  • Anonimowo - niezalogowany 2018-10-15 20:01:31

    Kanaliza na starym mieście? Taniej wyjdzie zrobić przydomowe oczyszczalnie i wywozić to na koszt gminy niż ciągnąć kolektory pod Wdą a gdzie budowa i obsługa przepompowni... zejdź Pan na ziemię! Za komuny samochód był luksusem więc komunikacja miejska miała rozkwit ale w czasach gdzie w każdym prawie gospodarstwie mamy po 2 auta to już nie ma sensu to nie czasy socjalizmu Panie Woźniak.

  • tomuś - niezalogowany 2018-10-15 19:32:16

    Tylko Kułakowski ! inni to gimnazjaliści:)

  • Moriks - niezalogowany 2018-10-15 19:30:28

    Stawiam, że wygra Kułak lub Knapik, i jeszcze mam nadzieję, że Tarach prześcignie Woźniaka

  • Olaf - niezalogowany 2018-10-15 19:22:38

    Kolej żelazna, 5 linii autobusowych itp szalone pomysły pogrzebią budżet naszego miasta na wiele lat. To skrajnie nieracjonalne pomysły. Nie dajmy się nabrać, już Bogdan Tarach byłby lepszym wyborem. Do tego ci kandydaci na radnych z Razem dla Swiecia, pewnie większość już czeka na swoje frykasy...

  • Jarek - niezalogowany 2018-10-15 19:21:52

    Pomysły wyssane z palca Dariusza Woźniaka kontra rzeczowy program Pawła Knapika. Wybór pada oczywiście na tego drugiego.

  • Paulina - niezalogowany 2018-10-15 19:20:46

    Jeja, same farmazony. Żaden szanujący się kandydat nie ma tak szerokiego i niereealnego planu wyborczego. Utopia, marzenia ściętej głowy, stek bzdur.

  • Artoor - niezalogowany 2018-10-15 19:18:35

    Podpisał też, że nauczy się grać w piłkę? Bo poległ na najprostszym zadaniu. Pytam się, ile jeszcze porażek czeka tego człowieka? Na pewno sporo.

  • Blanka - niezalogowany 2018-10-15 19:16:40

    Niewiarygodne. Przez tyle lat będąc skarbnikiem nie wychylił nosa spoza urzędu, a teraz nagle zamienia się w aktywnego człowieka. Parodia.

  • Robert - niezalogowany 2018-10-15 19:09:18

    Wreszcie jakieś konkrety u kogoś.

Dodajesz jako: |