:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Grzegorz Nenca, ksiądz z Jeżewa, atakuje strajkujących nauczycieli

Aktualności, Grzegorz Nenca ksiądz Jeżewa atakuje strajkujących nauczycieli - zdjęcie, fotografia
15/04/2019 15:02
Adrianna Kuliś

Ksiądz Grzegorz Nenca z Jeżewa w niedzielę obraził część swoich parafian. Mocno krytykował strajkujących nauczycieli

Jak podaje Wirtualna Polska ks. Grzegorz Nenca podczas niedzielnej mszy w Jeżewie ostro skrytykował strajkujących nauczycieli. Ksiądz zamiast normalnego kazania zaatakował uczestników strajku.

Nazwał ich "niemądrymi", powiedział, że ten strajk działa tylko na szkodę dzieci i dodał, że domagają się podwyżki "za nic". W kościele byli nauczyciele, którzy po tych słowach opuścili mszę świętą.

Krytyka nauczycieli ze strony księdza jest tym dziwniejsza, że ksiądz również uczy w szkole, religii.

Reklama

Grzegorz Nenca, ksiądz z Jeżewa, atakuje strajkujących nauczycieli komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 15:44:28

    A co, może nie miał racji? Nauczyciele robią ogromną krzywdę dzieciom i tyle! Każdy dobrze wie czego się spodziewać wybierając swój zawód, dlaczego niby nauczycieli miałoby to nie dotyczyć??

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 15:46:13

    Co do strajku to trochę ma racji ale w kościele na kazaniu nie powinno być polityki . Takie jest moje zdanie .

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 15:49:03

    Bardzo dobrze powiedział! Prawdę, a prawda boli... Strajk w takim okresie to żenada ze strony "nauczycieli". Pozdrawiam. Nauczycieli nie pozdrawiam:)

  • Terenowy - niezalogowany 2019-04-15 15:50:26

    A kto was nauczyl czytać i pisać?

  • Katolik - niezalogowany 2019-04-15 15:51:25

    I co z tego, że uczy? Może nie strajkować. Więcej. Nie może... Kuria mać zabrania... Księdz im powiedział szczerze co o nich myśli.

  • gość 2019-04-15 16:08:55

    Popieram księdza,że mówi prawdę,a nauczycieli to boli ,jaki mają szacunek do uczni.W jakim zawodzie dostaje się 1000 zł podwyżki ?Nie każdego stać na wycieczki tak jak nauczycieli.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 16:16:53

    Paragon lub faktura za każdy udzielany sakrament.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 16:27:11

    Jà nauczycieli rozumiem i jestem za nimi . Jestem wolontariuszka i spedzam z dziecmi od 2klasy od 5 klasy. godzine w tygodniu . W czasie kiedy ona jedza obiad w szkole . Nie ktorzy sobie nie wyobrazaja Jak dzieci sie zachowuja w grupie. Czasem mam tak dosc ze sobie muwie kto mi kazde to robic. A teraz nauczyciele tyle godzin . Ja ich rozumiem.

  • Dddd - niezalogowany 2019-04-15 16:30:48

    ...a ks.Grzegorz, niech zajrzy w swoje sumienie i swoje dzialania.... az zal, ze uwazacie go za kaplana....wielu z jego parafian wie kim tak naprawde jest i co soba reprezentuje...mam nadzieję, ze nie spowiadacie sie u niego... ...akurat on nie ma prawa oceniac nauczycieli... ...i pamietajcie: karma wraca....

  • gość 2019-04-15 16:32:02

    Prawdą jest to, że strajk działa na szkodę uczniów, tutaj ksiądz powiedział prawdę. Natomiast uważam, że ksiądz podczas Mszy Świętej nie powinien mówić o polityce. Może nie do końca, że domagają się podwyżki ''za nic'', ale żeby obrażać się, wychodzić z kościoła i robić z tego sensację ? W takim razie Ci nauczyciele muszą bardzo nie lubić księdza.

  • gość 2019-04-15 16:36:59

    A u nas w Grucznie ,ksiądz popiera strajkujących nauczycieli :)

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 16:37:13

    A podobno Kościół nie miesza się do polityki. Ksiądz-człowiek ma swoje zdanie,ale na kazaniu to powinien o Bogu mówić,a nie polityce. Brawo dla nauczycieli ,którzy wyszli!!

  • gość 2019-04-15 16:39:50

    A co taki stary kawaler jak ksiądz może wiedzieć coś o życiu? he,he dobre ,kase mu ,,baranki" przyniosą i jest cały hepi!

  • sodoma - niezalogowany 2019-04-15 16:41:38

    Bóg stworzył człowieka czy człowiek Boga?

  • gość 2019-04-15 16:50:54

    Wielka prawda. Nauczyciele dobrze nie wytłumaczą w szkole dzieciom tylko rodzice muszą uczyć, córka przychodzi ze szkoły i z matematyki nic nie rozumie. A każdy gada na księży, że bierze za pogrzeby itd. To trzeba było iść za księdza i teraz nie narzekać.

  • gość 2019-04-15 16:51:50

    a tysiąc co łaska się należy za 0,5 godz posługi???

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 16:53:16

    Dajcie z tym księdzem spokój porażka msza 35minut i zapierd..... jak motocykl A ostatnio na kazaniu przypomniał o płatności za nagrobki 10% za postawienie jakim prawem kler popierd.....

  • gość 2019-04-15 16:54:56

    W tych czasach uczenie ,,czyich" dzieci to porażka! Brawo nauczyciele! walczcie o swoje.Pis chce zniszczyć Polską inteligencję sędziów,lekarzy a teraz nagonka na oświatę a ciemnotę władza popiera.

  • Gość 71 - niezalogowany 2019-04-15 17:21:47

    Ksiądz i nauczyciel, oboje po studiach. A pani Barbara poczuła się urażona bo mówił co myśli. Ona za komuny mówiła co jej kazali i teraz myśli że tak jest dalej.

  • gość 2019-04-15 17:45:11

    brawo dla ksiedza grzegorza szczerze go popieram bo powiedzial prawde a nauczyciele niech sie wezna do pracy a nie tylko strajkuja

  • gość 2019-04-15 17:50:08

    Pani Barbara i pan Grzegorz sa juz na emeryturze wiec nie powinni unosic sie duma

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 17:57:45

    Nauczyciele mają prawo do strajku ale już się trochę pogubili. Czy będą go kontynuować, czy przerwą i tak przegrali i to na własne życzenie. Chwała dla tych co nie strajkują.

  • Gość1235 - niezalogowany 2019-04-15 18:00:46

    Ddd Może poprzedni wikary był w porządku co? Ten ksiądz jest świetnym kapłanem i bardzo wiele robi dla parafii.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 18:17:24

    Że ten ksiądz jest popierdolony to już każdy w Jeżewie wie. Nie wiem dlaczego mu strajk nauczycieli przeszkadza? On ma dość kasy bo za wszystko kasują. A spróbuj nie zapłacić to Ci bramy na cmentarz nie otworzy ciul. Paragon albo faktura za te wszystkie zdzierstwa powinny być i podatek odprowadzać jak każdy obywatel!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 18:21:20

    Jestem ciekawa dlaczego piszecie o tym księdzu a nie napisaliście nic o poprzednim wikarym i jego wyczynach. Dlaczego?

  • gość 2019-04-15 18:22:20

    za otwarcie bramy to nie byl ksiadz winny tylko zaklad pogrzebowy

  • Gość 71 - niezalogowany 2019-04-15 18:29:21

    Jak ten ksiądz jest lichy to ja nie wiem kto tu jest dobry a kto zły. Chcecie takiego co robi długi i inwestycje nie do zapłacenia. Coś w tym momencie tutaj nie gra. Ludzie oplanujcie się.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 19:04:56

    Dziwne że nauczyciele już dawno się nie przekwalifikowali skoro tak im źle i tak źle płacą. Niech strajkują w święta i weekend, tyle że im za ciężko w wolny dzień przyjść do szkoły taki to strajk. Nie chcą pracować to won zwolnić wszystkich ,na ich miejsce jest pełno innych młodych.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 19:56:18

    Ksiądz się stara jak może aby parafie z długów wyprowadzić, dba o wygląd parafii i obejścia wokół, jest pracowity, wymagający w szkole dla młodzieży, ma swoje poglądy, lubię jego msze bo są krótkie a kazania fajne i coś się z nich zawsze pamięta, ale też uważam że nie powinien na mszy mówić o polityce i swoich poglądach.

  • gość 2019-04-15 20:41:14

    Księża chyba zapomnieli o Bogu,o wierze tylko w politykę się bawią chora ta nasza katolicka wiara. Kościół powoli przemienia się w partię?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 20:56:53

    Ja popieram KS Grzegorza .. uważam że nauczyciele nie mają aż tak ciężkiej pracy żeby wnosić o tak wysoka podwyżkę i w dodatku strajkować .. zabierac dzieciakom wakacje ? Bo będą musialy odrabiać te dni ? To jest chore !! Wypowiedzi nauczycieli bo nauczyciel nie ma czasu iść do łazienki ? Totalna bzdura!! . Nauczyciel do godziny 22 odbiera telefony . Kolejna bzdura ! Sporadycznie zdaży się tak że w wyjątkowych sytuacjach ktos zadzwoni ale napewno nie codziennie kilka razy dziennie rodzice dzwonią . Bzdura !! Co mają powiedzieć kasjerki w sklepach które są we dwie na zmianie i nie mogą zejść do łazienki bo ciągle są klienci.. strajkować tak jak nauczyciele to paranoja !! .. i jeszcze teraz komentować to .. popieram ks Grzegorza i każdego kto jest przeciwny.. bo nie należy im się !! . Tak to każdy mógłby strajkować .. a są o wiele cięższe pracę np fizyczne niż siedzenie i pierdzenie w stołek !!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 20:57:41

    Każdy kto chodzi do kościoła to wie że w niedzielę palmową nie ma kazania, tylko jest czytana Męka Pańska. A to co było w dalszej części mszy nie powinno mieć miejsca. Było to niemiłe i przykre. A my wszyscy obywatele wierzący i niewierzący nie potrafimy rozmawiać za to bardzo dobrze potrafimy się na wzajem obrażać i puszczać w świat nasze problemy , aby reszta społeczności miała ubaw nie tylko z tych co krzywdzą ale także z pokrzywdzonych

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 21:25:55

    Ja też nie popieram tego strajku .Wykorzystują sytuację bo wybory w krótce .Ludzie w innych zawodach ciężej pracują i nie wiele zarabieją.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-15 21:54:39

    Brak słów jakim prawem ksiądz miesza się w polityczne tematy !!!!!!!!

  • Gość01 - niezalogowany 2019-04-15 22:51:36

    Brawo dla Księdza. Z całym sercem Go popieram, powiedział prawdę, ale jak to jest w życiu ludzie prawdy na klatę nie potrafią przyjąć. Cierpią na tym wszystkim tylko dzieci. Żadna z prac nie jest łatwa, jedni muszą pracować fizycznie, inny psychicznie.

  • gość 2019-04-15 23:22:05

    Jak mi was żal pełni zawiści i zazdrości ludzie... Miłosierni katolicy. Pycha rozpiera wasze serca . Już po spowiedzi. Jak ksiądz chce politykować to nie z albo y, bo urąga bożemu słowu. A pozostałych zapraszam do nauczycielstwa na odpoczynek. I Bóg zapłacić za naukę. Karma wraca. Już po spowiedzi?

  • gość 2019-04-15 23:25:06

    Nie utraciłem żadnej z tych owiec, które mi powierzyłeś.... Ciekawe co odpowie.... A ile u was sakramenty kosztują? Co łaska? A to po bożemu, bo o ile wiem to Chrystus rozbił kramy...

  • Mieszkanka Jezewa - niezalogowany 2019-04-16 00:19:50

    I bardzo dobrze powiedział szczczera prawdę, i zgadzam się w 100%

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 05:41:05

    Ludzie plujecie na nauczycieli widać jacy z was chrześcijanie, takie zachowanie księdza działa na szkodę kościoła przypominam że w samym województwie już brakuje 450 nauczycieli. Popieram nauczycieli, a 500 na krowę i sto na świnie to wam pasuję i ferma w Buczku.

  • gość 2019-04-16 07:17:33

    Ot, i chrześcijanie! Miłość, miłosierdzie i Bogu oddanie? :(

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 07:54:32

    Odważny i mądry kapelan brawo.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 07:54:57

    Odważny i mądry kapelan brawo.

  • julka - niezalogowany 2019-04-16 07:58:19

    Zostawcie nauczycieli w spokoju, niech strajkują do skutku. Proszę sobie przypomnieć wypowiedź jednego z ośmiornicowego rządu, niejakiego Gowina: Za 10 000 złotych można przeżyć najwyżej na prowincji.

  • gość 2019-04-16 10:35:02

    Jeden zakłamany pisior na tym forum

  • gość 2019-04-16 11:38:37

    Popieram księdza niech nauczyciele zarobią więcej ale niech przynajmniej popracują po 26 godzin w tygodniu i pozostałe godziny do 8 dziennie mają na konferencje a tu przywileje tak a obowiązki nie co to za nauka i niech w czasie wakacji i ferii szko ły będą czynne w Polsce jesy przepis o 26 dniach urlopu i nie dotyczy nauczycieli

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 13:45:00

    Brawo proboszcz ,nauczyciele to elyta finansowa wiejskich gmin ,nowe pałace ,luksusowe auta i ciągle mało,mało a Ty biedaków tyraj na korepetycje 50pl. Bez podatku.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 14:37:54

    Ks. Grzegorz jest trochę kontrowersyjny. Często ma ciekawe, odważne spojrzenie dot. wiernych jak i życia kościoła. W artykule brak ścisłości, powiązano życie kościoła z życiem prywatnym księdza, celowo dodano ,, smaczki". Mym zdaniem kościół powinien uczestniczyć w życiu parafian, delikatnie wchodząc w życie również polityczne, na podobe ks. Skargi, Wryczy, Prymasa Tysiąclecia, i innych.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 15:07:23

    broniarz komuch kundel ,powinien siedzieć ,ale PiS=po ,szabesgoje=zdajcy!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 16:12:21

    Co chcecie od naszego księdza dba o parafie jest pracowity ładnie głosi słowo Boże a co do nauczycieli miał rację ponieważ powinny wrócić do pracy i nie krzywdzic dzieci

  • gość 2019-04-16 17:28:21

    Mam pytania Kiedy będzie weryfikacja księży uczących w szkołach pod względem skłonności pedofilskich, ale nie przez przełożonych z kurii, tylko przez niezależne świeckie komisje? Kiedy zostanie zakazana spowiedź niepełnoletnich dzieci? Niestety, jak pokazują przypadki, dzieci które były molestowane i później wykorzystywane, najpierw były "wyłapywane" w konfesjonałach przez księży-pedofilów. Kiedy księża mający dzieci przestaną uczyć religii w szkołach? Kto sprawdza jak księża uczący religii są przygotowani pod względem pedagogicznym, by móc uczyć dzieci?

  • Gość pan - niezalogowany 2019-04-16 18:42:27

    Rozdział kościoła od państwa ksiądz nie ma nic do gadania w tej sprawie inaczej Państwo może sie wycinać w sprawy kościoła już wiedzę ten kociokwik czarnych

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 19:19:47

    Ksiądz jako osoba publiczna ma prawo wyrazić swoją opinię w końcu to dotyczy życia jego parafian. Po co wyciagacie życie poprzedniego proboszcza? co to ma wspolnego z artykułem? Co do strajku to szkoda słów, wystarczy włączyć tv i posłuchać ludzi, którzy powinni być autorytetem dla dzieci, mam nadzieję, że będą wyciągnięte z tego odpowiednie konsekwencje

  • Gośćjezewianka - niezalogowany 2019-04-16 19:21:44

    Nie nekajcie księdza niech pełni swoją posługę nic do niego nie mam pracowity dba o parafie w głowie się nie mieści chyba się nauczycielom w głowie pomieszalo że odeszły od nauczania dzieci jak się nie spodoba niech idą na emerytury niech nie blokują miejsca młodym

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 19:37:45

    Ten ksiądz to pewnie dzieci nie ma...bo gdyby miał to by na szkołę nie gadał...uchował się jakoś ..ale za mszę, pogrzeby, wesela ma stawkę niezłą, nie musi strajkować!

  • gość 2019-04-16 21:11:35

    Zgadza się - ksiądz ma prawo wyrazić swoją opinię. Nauczyciel powinien być autorytetem dla dzieci. A jaki przykład dają ? Wstyd !!! Z tego powinni być wyciągnięte konsekwencje. Nauczyciel to powołanie. Jak można w ten sposób postępować.

  • gość 2019-04-16 22:07:52

    Gdzie tu prestiż, godność i zaufanie nauczycieli. Dzieci odpłacą nauczycielom w odpowiednim czasie.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 22:31:01

    Słownik się kłania. Ksiądz to też "zawód' z powołania,a przykładem nie świeci. Każdy ma prawo wyrazić opinię,ale niekoniecznie podczas niedzielnej mszy. Może wierni też powinni wyrażać opinię,o księdzu na mszy? Ciekawe czy by pozostał gdyby Jego błotem obrzucono?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-16 22:33:35

    Nauczyciele mają swoją godność,dlatego strajkują,żeby godnie żyć! Większość dzieci stoi murem za nauczycielami, co widać na portalach społecznościowych i nie tylko.

  • gość 2019-04-16 23:35:39

    Jeśli ksiądz chce zajmować się politykowaniem, to powinien wynająć sobie inny lokal i zaprosić tam swój elektorat. Łatwo mu się mówi z ambony, jako jedyny ma mikrofon w ręku. Zapomniał jednak o drobnym szczególe, że sam poparł strajk nauczycieli idąc na L4 w szkole. Ciekawa to choroba, bo msze odprawiał i brał za nie pieniądze. Czy podczas zwolnienia lekarskiego można pracować zarobkowo??? Pracodawca powinien to skontrolować!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-17 00:40:39

    Strajk nauczycieli w trakcie egzaminów to zwykłe zbydlęcenie.

  • Gośćjezewianka - niezalogowany 2019-04-17 10:05:53

    Wymawiacie księdzu że bierze za mszę pieniądze wy nauczyciele również bierzecie datki za korepetycje i za nadgodziny więc macie podwójna pensję skończę wreszcie ten strajk bo rodzice nie mają z kim dzieci zostawiać a jak chcecie takiej podwyżki to pracujecie tyle godzin jak każdy pracownik

  • gość 2019-04-17 10:45:17

    Ciekawe czy w innych krajach etat nauczyciela to też 18 godzin tygodniowo....

  • Gość parafianie z jeżewo - niezalogowany 2019-04-17 14:17:13

    Sz P nauczyciele uważam że jesteście świadoma elita zJezewa niewiem dlaczego daliście wkręcić się w strajk polityczny kierowany przez przeciwnika obecnej wladzy Uczestnik demonstracji anty rządowej Księdza Grzegorza zostawcie w spokoju nie obrzucajcajcie cierniem bo zło powraca

  • Gość - niezalogowany 2019-04-17 18:02:34

    Nauczyciele, pokażcie swoje rozliczenia podatkowe.

  • GoscRodzic - niezalogowany 2019-04-17 18:20:04

    Kto był w kościele wie jak to wyglądało ! Ksiądz ma wielu wrogów , tylko dlaczego ? Czas był na zmiany !Super zmiany , Niedzielne msze super podejście do dzieci extra oby tak dalej ! Nauczyciele do pracy uczciwej pracy bo wyniki testów co roku słabe ! Uczyć a nauczyć !!!!!

  • Gośćjezewianka - niezalogowany 2019-04-17 19:17:17

    Miałam o was nauczyciele inne zdanie ale teraz gdy nie byliście przy swoich dzieciach bo tak można to nazwać to jest wstyd dla was już chyba czas wam się kończy czas te stołki opuścić iść na emeryturę aco do księdza to powinniście się wstydzić taki pracowity przyciąga do siebie dzieci szybko mszę odprawia i jest sam wszystko ma na swojej głowie przemyscie tak sobie przed tymi świętami to wszystko do was wróci

  • Gośćjezewianka - niezalogowany 2019-04-17 19:50:23

    Nie róbcie nagonki na tego księdza stara się a wy nauczyciele spójrzcie na siebie zbliżają się święta czas pokory skruchy czas wrócić do szkoły bo jesteście manipulowani przez tego pana bro czy tego nie wydzicie ico wam przyszło wstyd szkoda tych dzieci

  • Gość - niezalogowany 2019-04-17 20:16:32

    Pracowity ksiądz takiego jeszcze nie było żeby sam zakasal rękawy i pracował i wy nauczyciele stara elita niech nie zajmuje głosu a ci którzy mają uprawnienia niech idą. Na emeryturę bo się im nudzi w tej szkole dlatego strajkują i kszywdza dzieci

  • Gość para - niezalogowany 2019-04-17 20:40:26

    Ludzie z Parafii Jeżewo dajcie spokój temu księdzu. Ten ksiądz jest pracowity i już dawno parafia nie miała takiego księdza jak Ks. Grzegorz i cieszcie się że macie takiego kapłana bo mogliście dostać gorszego księdza więc zacznijcie Ks.Grzegorza szanować i przestańcie robić mu pod górkę mam na myśli pewną elitę w tej parafii. Ogarnijcie się!

  • Gośćjezewiankaprzestancie - niezalogowany 2019-04-17 21:48:04

    Przestańcie dręczy księdza miał rację co do strajku przecież dzieci są waszym zakladnikamy nie mogą chodzić do szkoły a rodzice mają już was dosyć ponieważ niektórzy nie mają z kim dzieci zostawić i muszą płacić opiekunom i nie dostali 1000 zł podwyżki ruszcie się nauczyciele bo was też można wymienić

  • gość 2019-04-17 21:54:17

    Jeżewo to "czerwona" wieś!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-17 23:20:10

    Bydło dostanie +500, a nauczyciel nie. Wniosek prosty nauczyciel nie jest bydłem:) Egzaminy się odbyły w terminie prawie we wszystkich strajkujących szkołach.

  • gość 2019-04-17 23:55:37

    A jak nauczyciel ma dzieci i weźmie 500+ to co będzie?

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 06:57:18

    Skorzysta z tego programu jak cały naród mający dzieci, ale bydłem nadal nie będzie. Wszyscy korzystają,to dlaczego nie nauczyciel?

  • Gośćjezewianka - niezalogowany 2019-04-18 09:36:22

    Przecież 500 plus dostaną jak mają dzieci ale 1000 zł to w żadnym zakładzie takiej podwyżki nikt nie dostał maja za dobrze niech pracują tyle godz co każdy pracuje a nie jeszcze 2miesiace wolnego i jeszcze im źle wejście się w końcu za swoją pracę bo wam mózg zwapnieje

  • gość 2019-04-18 09:47:22

    Treść komentarza...

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 11:10:13

    Nauczyciele nie walczą o 1000zł podwyżki,proponuję poczytać gazetę,albo Internet.

  • gość 2019-04-18 13:36:06

    Własne spory rozstrzyga się w swoim domu a nie wynosi na cały kraj.

  • Gośćjezewianka - niezalogowany 2019-04-18 16:03:16

    Jak nie chcecie 1000 zł przecież na 15 proc odpowiedzieli ścieków strajkiem bo chcecie 30 proc a jeżeli jelita Jeżewski strajkują to niech siedzą wszyscy w szkole a nie po parę godzin iście wymieniają albo idą na chorobowe ZUS powinien się wam zająć powodzenia niemadrzyjeszcze macie mało dni wolnych

  • Gośćjezewianka - niezalogowany 2019-04-18 16:04:19

    Jak nie chcecie 1000 zł przecież na 15 proc odpowiedzieli ścieków strajkiem bo chcecie 30 proc a jeżeli jelita Jeżewski strajkują to niech siedzą wszyscy w szkole a nie po parę godzin iście wymieniają albo idą na chorobowe ZUS powinien się wam zająć powodzenia niemadrzyjeszcze macie mało dni wolnych

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 16:17:34

    Jeszcze się wam nie znudziło to siedzenie na tylkach może ma was dyrektor wymienić idzieci nie będą przez was cierpiał a naszego księdza zostawcie już w spokoju a nie wieczne nagonki do biskupa opanuj ie się

  • Gość *** - niezalogowany 2019-04-18 21:00:24

    Poziom nauczania kiepski jeszcze siedzą i zaległości robią strajk tylko w godzinach pracy kawa za kawą jak u ucznia brak wiedzy to głupi i leniwy winni rodzice wysłać do poradni rodzice mało pracują w domu z dzieckiem pewnie leniwi ! Nauczyciele Drodzy to wy macie się bardziej starać aby nauczyć a wy tylko uczycie i najlepiej tylko zdolnych ! Testy co roku pokazują jak pracujecie ! Chyba że tylko w Jezewie rodzą się mało zdolne dzieci ! Z małymi wyjątkami!

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 21:38:23

    Strajk nie tylko w godzinach pracy,bo czwartek i piątek miał być wolny,a nauczyciele strajkują. Poziom nauczania adekwatny do ustawy i rozkładu materiału. Nauczyciel winny wszystkiemu,bo testy słabo poszły,jak mają dobrze iść skoro pojawiają się pytania z tematów,które realizowane wg.rozkładu powinny być po testach. Rodzice,niektórzy przynajmniej poświęcają czas dzieciom,pomagają w nauce,o ile owe dzieci chcą się uczyć,a takich niestety jest coraz mniej. Jestem nauczycielem,od września prowadzę zajęcia dodatkowe raz w tygodniu (nikt mi za to nie płaci) dla dzieci,które czegoś nie rozumieją czy mają z czymś problem i prosze mi uwierzyć,że przychodzi na nie garstka dzieci.Mniej jadu,trochę empatii,a wszystkim będzie się lepiej żyło.

  • Wikary69 - niezalogowany 2019-04-18 21:52:00

    Módlmy sie o najniższą krajową dla wszystkich nauczycieli

  • Gość - niezalogowany 2019-04-18 23:15:18

    Módlmy się o opodatkowanie Kościoła,o kasy fiskalne u Księży i o najniższą krajową dla Księży,wtedy budżet państwa będzie miał na +1000 na każde dziecko.

  • gość 2019-04-19 11:13:50

    Czy chcemy zniszczyć Kościół? Opodatkowanie Kościoła uderzy w katolików, bo księża podniosą opłaty o tenże podatek. No i opłaty dla Kościoła pochodzą z już opodatkowanych dochodów wiernych. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem!

  • gość 2019-04-19 12:08:56

    Jeżewianie to są zdolni, wykończą każdego księdza!

  • STOP - niezalogowany 2019-04-19 12:30:06

    Nauczyciele, święte krowy. Wakacje WOLNE, ferie WOLNE, etat 18h i jeszcze im ŹLE....

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 20:05:28

    Opodatkowac Kosciól! Dla Kosciola w Jezewie podatek 100%

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 20:42:11

    Ciekawe czy ze wszystkiego się rozlicza. Ludzie Wy jeszcze mu zaniescie kasy więcej! Co za obłuda! Każdy ma prawo do strajku! Ja popieram nauczycieli!A ksiądz do roboty, bo tylko zaciera ręce na Wasze pieniążki

  • Gość - niezalogowany 2019-04-19 21:23:29

    Ile ludzi tyle opinii,każdy ma prawo do własnego zdania,każdy ma prawo do strajku,żyjemy w wolnym kraju,więc żyjmy i dajmy żyć innym.

  • Nauczyciel - niezalogowany 2019-04-19 21:36:03

    Mogę pracować w ferie,w wakacje,pracować od 8 do 15,wychodzić zamykać drzwi i nic mnie nie interesuje,sprawdziany sprawdzę będąc w szkole,zebrania z Rodzicami do 15,wycieczki w trakcie pracy. Będę mieć prawo do urlopu 26 dni jak każdy, wezmę go wtedy kiedy ja będę chcieć,a nie kiedy ustawodawca mi każe, nie będę się martwić kto pojedzie z moim dzieckiem do lekarza.Proszę bardzo,mi to bardzo odpowiada. Rodzice,którzy tak krzyczą o to,że nauczyciel ma wolne wakacj sami będą musieli wziąć wolne aby przybyć na zebranie,na urlop nie wiadomo czy pojadą,bo nieobecność dziecka w szkole przez tydzień to dużo zaległości. Dzieci nie będą miały wolnego tylko okrągły rok w szkole na pewno będą szczęśliwe przecież uwielbiają szkołę,uwielbiają się uczyć. Proszę napisać do petycje do ministerstwa,zebrać podpisy może się uda i w wakacje będziemy pracować i wszyscy będą szczęśliwi,a zwłaszcza dzieci i ich Rodzice których bolą wolne ferie i wakacje.

  • Gość i - niezalogowany 2019-04-22 20:07:14

    Kiedy w końcu będziecie pracować obiboki

  • Gość - niezalogowany 2019-04-22 22:19:52

    Nie popieram strajku nauczycieli,nie są rozliczani z efektow swojej pracy, dzieci robią wszystko w domu, plecaki uginają się od ciężaru, a egzaminy dzieci masakra ,jeżeli komuś coś nie pasuje to zmienia prace,a nie strajkuje, jest tylu wykształconych chętnych do pracy pedagogow z głowami pełnymi pomysłów,fajnym podejściem do dzieci,może im warto dac szanse,i zwolnić etaty?

  • Nauczyciel - niezalogowany 2019-04-22 22:43:57

    Jesteśmy rozliczani z efektów swojej pracy tak samo jak z egzaminów. To,że plecaki ciężkie to nie wina nauczyciela tylko ustawodawcy,który tak zarządził. W większości szkół są szafki,dzieci mogą zostawić zbędne podręczniki,że dziecko ma zadanie domowe?? Ja chodząc do szkoły miałam ich dużo więcej,zadania domowe uczą myślenia,pracy twórczej nie odtwórczej. Jestem też rodzicem i bardzo często pomagam synowi w lekcjach i mimo tego że pracuje,nie jest to dla mnie problemem...

Dodajesz jako: |