:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Droga została zablokowana. Wójt tłumaczy dlaczego

Interwencja, Droga została zablokowana Wójt tłumaczy dlaczego - zdjęcie, fotografia
Portal nswiecie.pl 11/07/2019 11:57
Magdalena Kotowska

Mieszkańcy Jastrzębia (Wybudowanie) w gminie Drzycim byli zaskoczeni, gdy chcieli przejechać, a na drodze zastali hałdę ziemi.

Sytuacja miała miejsce dziś. Zaskoczenie mieszkańców było ogromne gdy zauważyli, że droga którą jeżdżą na co dzień jest nieprzejezdna.  Mowa o drodze dojazdowej z miejscowości Drzycim do Jastrzębia. Zostali odcięci od świata?

- Nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że mieszkańcy nie mają jak przejechać. Boli mnie to o tyle, że to właśnie mieszkańcy Jastrzębia poprosili o wyrównanie tej drogi. Jak mam to zrobić inaczej? Musiałem przywieźć materiał - mówi Marian Krywald, wójt gminy Drzycim.

Wójt uspakaja mieszkańców, którzy martwią się o to, że droga jest zablokowana. Na miejscu za chwilę pojawi się koparka, która będzie równać drogę. Problem zostanie rozwiązany jeszcze dziś.

Reklama

Droga została zablokowana. Wójt tłumaczy dlaczego komentarze opinie

  • gość 2019-07-11 12:16:22

    Bezczelny typ. Wszystko "ja". Ja zrobiłem, ja przywiozłem, ja poprawiłem... Wracaj do Grodka kwiatki przed blokiem sadzić.

  • Gość56 - niezalogowany 2019-07-11 14:01:07

    Nie rozumiem, najpierw chcą żeby coś zrobić, a potem krzyczą po gazetach. Zdjecie zrobione, a chwilę później przyjechała koparka, żeby to porozwozić, wyrównać i droga zrobiona, ale o tym już nie napiszą tylko ważne że aferka zrobiona, ze dojazdu nie mają, z takim podejściem nigdy w naszej gminie nie będzie lepiej, bo co z tego, że Wójt chce dobrze jak w ludziach jest problem. Pozdrawiam

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 14:24:01

    Poprzedni wójt nic nie robił - źle. Ten coś robi - też źle. Ludziom się nie dogodzi...

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 14:46:17

    Do tej pory jakoś nie widać żeby coś się działo w naszej gminie ,jedynie piec wymienił bo mu zimno było no chyba że w Gródku kajaków zakupił.

  • gość 2019-07-11 15:50:28

    Dzbany najpierw wybieracie a póżniej marudzicie- jak u pisiorów.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 20:30:08

    Tam mieszkaja z cztery rodziny , wójt chce pomóc. A komuś z inteligentnych się nie podoba. ? Ta koparka miała przefrunac? Dojazd jest z jednej i drugiej strony... wstydzić się mozecie

  • ggooośśćć - niezalogowany 2019-07-11 20:37:23

    Z igły zrobione są widły. Musieli gdzięś przywiezc i wysypac ta ziemie. W powietrzu mieli ja zawiesić o ile BY umieli?? Logiczne że musza przywiezc sporo tej ziemi, bo droga w nie za ciekawym była stanie. Można było nie zle sobie oberwac dół od auta. Ciężko było poczekać te kilka godzin? Skoro w artykule jest napisane, ze nie zdażyli tego poprostu wyrownac....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 22:04:04

    A co, mieli komuś na pole to wyspać? Też by była afera, że niszczą ludziom uprawy. A może na wjazd któregoś z mieszkańców? Ja tu problemu nie widzę. Wystarczyło poczekać aż skończą

  • Gość789 - niezalogowany 2019-07-11 22:07:33

    Tak to jest jak się chce pomóc! Panie Wójcie da sobie Pan spokój z tymi ludźmi, patola zawsze będzie mieć problem!

  • Lolo - niezalogowany 2019-07-11 22:38:49

    Co za przeżycie coś się dzieje drogę robią. No teraz będzie dopiero problem bo za wąską a to nierówna a to nie na podwórko. Usiąść i płakać nic nie robić tylko narzekać.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-12 07:06:11

    Ma dobry przykład od kolegów z góry; dobrej zmiany " rozkopali całą s5 i polezy parę lat

  • gość 2019-07-13 16:14:37

    Doga była i jest w stanie fatalnym. Jadac w odwiedziny do rodziny auta trzeba zostawiac przy asfalcie i isc pieszo. Wjechanie na ta droge grozi uszkodzeniem i oberwaniem zawieszenia auta.A kto mi zapłaci za naprawe ??
    O jesieni i zimie juz nie wspomne. Wogole nie mozna tam wjechac.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-14 18:40:06

    Ciekawe dlaczego nie jest napisane że to nie droga tylko "autostrada" . No i o tym że mieszkańcy mieli sami sobie to rozgarnac łopatami. No cóż to nie Gródek...