Poszukiwani sprawcy kradzieży w Biedronce w Pruszczu. Okradli sklep na ponad tysiąc złotych [WIDEO]

4
Policja szuka sprawców kradzieży, którzy grasowali w Biedronce w Pruszczu

Z Biedronki w Pruszczu dwóch mężczyzn miało ukraść artykuły warte ponad tysiąc złotych. Po dwóch miesiącach policja publikuje nagranie z monitoringu. Liczy na pomoc świadków i ustalenie tożsamości złodziei

Policjanci z Posterunku Policji w Pruszczu poszukują sprawców kradzieży towaru z terenu sklepu mieszczącego się w Pruszczu przy ul. Wyzwolenia. Znajduje się tam market Biedronki, jedyny na terenie tej gminy.

– Do zdarzenia doszło 4 września tego roku. W toku postępowania policjanci dotarli do monitoringu, na którym widać najprawdopodobniej sprawców przestępstwa. Nieznani mężczyźni działając wspólnie i w porozumieniu dokonali zaboru w celu przywłaszczenia mienia w postaci różnych wyrobów spożywczych i chemicznych o wartości  ponad 1 000 zł – informuje mł. asp. Joanna Tarkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają osoby przedstawione na nagraniu o kontakt z Posterunkiem Policji w Pruszczu ul. Główna 33 telefon: (52) 33 32 635 albo z numerem alarmowym 997 i 112.

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
najnowszy najstarszy najlepszy
Powiadom o
Anonimowo
Gość
Anonimowo

w tej jakosci to nawet nie widac ze to biedronka

Batman
Gość
Batman

Skoro wiemy jakie mają kamery to po co płacić 🤣🤣🤣🤣🤣

Ochrona
Gość
Ochrona

Zapraszamy już czekamy wspólnie z policją

superman
Gość
superman

słaba jakość mega