Rowerowa eskapada z wyborczym posmakiem. OPS i Kułakowski zabrali świecian do Gruczna [ZDJĘCIA]

17
Ponad 60 cyklistów wybrało się na przejażdżkę z Obywatelskim Porozumieniem Samorządowym

W sobotę o godz. 10 działacze Obywatelskiego Porozumienia Samorządowego zabrali ponad 60 cyklistów na wycieczkę. Wspólną aktywnością fizyczną promowali się przed nadchodzącymi wyborami. Spod szkoły w Przechowie skierowano się do Gruczna. Wracano przez Kozłowo, żeby nad Decznem odebrać zamiast „wyborczej kiełbasy” porcję grochówki

Rajd prowadził Tadeusz Pogoda, a zamykał go Krzysztof Kułakowski. Nową ścieżką dojechano do Gruczna. Tam na placu pod kościołem na rowerzystów czekał sołtys Jan Chudziński wraz z kolejną grupą amatorów wycieczek jednośladami.

Przystanek z kawą i herbatą zorganizowano na stadionie Wisły Gruczno. Jan Chudziński zachęcał do głosowania w budżecie obywatelskim na projekt zadaszenia trybun.

Po pamiątkowej fotografii zwarty peleton ruszył z powrotem do Przechowa. Rowerzyści skręcili do Kozłowa, skąd udali się na miejską plażę nad Decznem. Tam na uczestników rajdu czekała gorąca grochówka, w której nie brakowało mięsa.

Rowerzyści śmiali się, że to rozdrobniona forma wyborczej kiełbasy. Dobre humory dopisywały im przez cały czas. Nie zepsuł ich nawet przelotny deszcz, który cyklistów dorwał w Kozłowie. – Chcieliśmy pokazać, że warto spędzać aktywnie czas. To najlepsza forma wypoczynku – przekonywali na koniec Kułakowski z Pogodą.

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
najnowszy najstarszy najlepszy
Powiadom o
Szymon
Gość
Szymon

A kto wygrał rower?

Michał
Gość
Michał

Pogoda wygrał zanim wyruszyli, bo inaczej nie miałby na czym jechać. Kułakowski siedzi u niego na ramie.

Miś Jogi
Gość
Miś Jogi

Siedzi ale na plecach od 4 lat

Jadwiga
Gość
Jadwiga

Ledwie kampania się zaczęła, a już oszukali wyborców! Zachęcali do udziału poprzez loterię, w której miał być do wygrania rower. Daje to wiele do myślenia. Co do Pana Kułakowskiego, to cóż, jednego Adriana już niestety mamy w Warszawie, kolejny – miejscowy marionetkowy polityk nie jest nam potrzebny.

Olaf
Gość

Msakra. Zero konkretów tylko grochóweczka.

rowerowe kółko
Gość
rowerowe kółko

pojechali do Gruczna,burmistrz poklepał po plecach sołtysa i tyle

Michał
Gość
Michał

Ciekawe po co takie wycieczki sobie organizują. To takie uciekanie rowerem od poważnych tematów na temat przyszłości Świecia. Głosujemy na Pana Pawła Knapika – przedstawił jasno program bez podlizywania się potencjalnym wyborcom.

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Knapik? partyjnym kandydatom dziękujemy

Blanka
Gość
Blanka

Wszyscy mniej poważni kandydaci zaczynają robić coraz lepsze przedstawienia. Żenada przez duże Ż.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

A ja nie mam roweru.

ktoś
Gość

trzeba było jechać na rajd to moze by sie wygrało 🙂

Uczestnik
Gość
Uczestnik

Bylo po prostu wesoło i fajnie. I tyle komentrza…. Oj boicie się tego Kułakowskiego oj boicie…. dlatego tyle w niektórych wypowiedziach złośliwości. A ja wierzę że mieszkańcy wybiorą dobrze … Pozdrawiam 🙂

Maja
Gość

Bać to się można np.śmierci…Ja również wierzę ze mieszkańcy dobrze wybiorą…(nie oddając na niego głosów)

Robert
Gość
Robert

Wybiorą, czas żeby Pan Kułakowski wrócił do szkoły. Podobno sam stwierdził że jednak tam czuł się najlepiej. Nic do niego nie mam, ale naprawdę nie nadaje się na Burmistrza: brak pewności siebie, wiedzy, odpowiednich umiejętności, znajomości. Nasze miasto tylko straci gydyby on został Burmistrzem.

Hen
Gość

Za tą wycieczkę może by wsparli jakąś biedną rodzinę to byłby lepszy plus

Julia
Gość

Hen, a skąd wiesz że nie wspierają jakieś rodziny po cichu bez rozgłosu. Dużo żółci i jadu jest w Tobie. Pozwolę sobie to napisać, ponieważ moja rodzinę wsparli, ale po cichu.

Hen
Gość

Śmieszne jak by wsparli to byłby rozgłos na całąGmine