nSwiecie, nowy portal w powiecie świeckim, zaprasza do współpracy

1

Drodzy Czytelnicy,

przed tygodniem zadebiutował nowy portal nSwiecie.pl. Przez ten czas nasz serwis odwiedziło ponad trzy tysiące osób, mamy też już ponad 500 polubień na Facebooku. Zainteresowanie portalem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dziękujemy!

Chcemy by nSwiecie.pl odpowiadał potrzebom i aspiracjom mieszkańców Świecia. Zasługują oni bowiem na nowoczesne i niezależne źródło informacji. Portal będzie także nowatorskim kanałem komunikacji dla mieszkańców Świecia i całego powiatu świeckiego.

Poza częścią portalu zawierającą wiadomości dwa dni temu uruchomiliśmy podstronę nswiecie.pl/wydarzenia. Dzięki temu jest wreszcie w internecie jedno miejsce, gdzie można znaleźć wszystko o tym, co gdzie i kiedy będzie się u nas działo.

Ale to dopiero początek rozwoju portalu. W najbliższych tygodniach pojawią się kolejne użyteczne funkcje. Chcemy by dzięki temu życie w naszej lokalnej społeczności było łatwiejsze i ciekawsze.

- Reklama -

W związku z rozwojem serwisu poszukujemy współpracowników. Doświadczenie dziennikarskie nie jest wymagane, dużo ważniejsze jest zainteresowanie lokalnymi sprawami i miłość do naszej małej ojczyzny.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres kontakt@nswiecie.pl.

Dziękując za zainteresowanie pozdrawiamy

- Reklama -

Zespół nSwiecie.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
najnowszy najstarszy najlepszy
Powiadom o
Kamery
Gość
Kamery

Sprawdzałem dzisiaj w internecie – kamerki z różnych miast na żywo, Świecia oczywiście nie ma.Może ktoś co się na tym zna pomyśli jak to zrobić ….