Bezpłatne ogłoszenia drobne

Na trzy miesiące do aresztu trafiło dwóch mężczyzn zatrzymanych przez świeckich policjantów, w związku z napadem rabunkowym z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do jakiego doszło w domku jednorodzinnym na terenie gminy Drzycim. Napastnicy pobili właściciela posesji a następnie ukradli kosmetyki, odzież, alkohol oraz kluczyki od samochodów powodując straty w wysokości około 1 000 zł

Do zdarzenia doszło w dniu 15 lipca 2016 r. na terenie gminy Drzycim. Czterech napastników weszło do domu jednorodzinnego a następnie przy użyciu łyżki wulkanizacyjnej pobiło jego właściciela. Sprawcy okradli pokrzywdzonego zabierając mu kosmetyki, odzież, alkohol oraz kluczyki od dwóch samochodów osobowych powodując straty w wysokości około 1 000 zł. Pobity mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Następnego dnia o całym zajściu powiadomił świeckich policjantów.  

W niedzielę (17.07.16) we wczesnych godzinach rannych kryminalni ze Świecia zapukali do kilku mieszkań na terenie Świecia i gminy Jeżewo. Efektem było zatrzymanie dwóch mężczyzn, 24-letniego mieszkańca gminy Jeżewo i jego o dwa lata młodszego kompana ze Świecia.

Wczoraj (19.07.16) dwaj zatrzymani decyzją sądu trafili do aresztu, gdzie spędzą najbliższe 3 miesiące. Do tej sprawy policjanci poszukują dwóch pozostałych napastników, mieszkańców gminy Jeżewo. Policjanci informują, że ich zatrzymanie to tylko kwestia czasu.

źródło: policja

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ