Pobili kierowcę, bo potrącił psa

0
538
archiwum
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Świeccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o pobicie. Powodem konfliktu miała być zemsta, za to, że kierowca ciężarówki potrącił psa. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Mogą trafić do więzienia na 3 lata
W miniony weekend, w gminie Świecie, doszło do pobicia 41-letniego mieszkańca powiatu chodzieskiego. Policjanci, którzy podjęli interwencję ustalili, że powodem awantury była prawdopodobnie zemsta. Pokrzywdzony, przejeżdżając przez teren wsi potrącił psa, który z chodnika wbiegł prosto pod koła ciężarówki. Kierowca zatrzymał się i wysiadł z auta sprawdzić co się stało. W tym czasie podbiegł do niego 25-letni właściciel psa i zaatakował go. Po chwili dołączył do niego 29-letni kolega i razem bili i kopali mężczyznę po całym ciele. Starszy miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

Zaalarmowani funkcjonariusze zatrzymali sprawców i zamknęli w policyjnym areszcie.
Podejrzani mieszkańcy powiatu świeckiego usłyszeli już zarzuty pobicia 41-latka. Kodeks karny za ten czyn przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Źródło: KPP w Świeciu

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ