Nowy numer „Nowego Świecia” – 32 strony pełne dobrej energii

0
296
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Drodzy Czytelnicy! Dziś, jak co tydzień w czwartek, zapraszamy do kiosków i sklepów. Czeka tam na Was nowy numer niezależnego tygodnika „Nowe Świecie”. W tym tygodniu mamy dla Was 32 strony pełne informacji z naszego powiatu

Mamy dobre informacje dla przyszłych mam. Na oddziale ginekologiczno-położniczym przybędzie położnych oraz pokoi jednoosobowych. Nowa sala do cięć cesarskich, pokoje rodzinne to tylko niektóre z udogodnień pacjentów świeckiego szpitala.

Specjalnie dla Was, przed sezonem sprawdzamy kąpieliska w naszym powiecie, jakie remonty planują dzierżawcy oraz jakich cen za wstęp możemy się tam spodziewać.

Piszemy również o gorącej debacie dwóch samorządowców. Bogdan Tarach, sołtys Kozłowa pyta Tadeusza Pogodę, burmistrza Świecia o to jak wygląda u nas samorządność.

Na kolejnych stronach sprawdzamy, czy rodzice szczepią swoje pociechy.

Informujemy o planach budowy nowego ronda w Przechowie. Czy kierowcy są z tego powodu zadowoleni?

Ul. 3 Maja w Pruszczu doczeka się remontu, wójt gminy Dariusz Wądołowski zdradza szczegóły inwestycji, która pochłonie 2 mln zł.

Sprawdzamy co stanie się z aleją lipową z Lniana do Tlenia. Czy zostanie wycięta?

Dworzec w Tleniu zmienił właściciela. Swój pomysł na to miejsce zdradza nam nowy właściciel Adam Szarafin.

W jaki sposób powinna rozwijać się gmina Warlubie opowiada nam Anna Ośko, współzałożycielka stowarzyszenia „Niezależnych mieszkańców dla gminy Warlubie”.

Mieszkańcy Nowego skarżą się na ciężarówki, które przejeżdzają przez centrum miasta. Czy jest na to jakaś rada?

Na naszych stronach dedykowanych:

– zaglądamy do biznesu Marcina Eilmersa, który niedawno otworzył pierwszy bar mleczny w Świeciu

– odwiedziliśmy gospodarstwo Jarosława Saldata z Dworzyska

– piszemy o Orkiestrze Dętej ze Świecia, która koncertuje po całej Europie

– Ania i Marcin opowiadają nam o swoich przygotowaniach do ślubu. W redakcji również postanowiliśmy wcielić się w młodą parę i sprawdzamy kilka weselnych miejsc

Mamy dla Was bogaty fotoreportaż z Marszu Flagi, a także ze święta konstytucji.
Dla miłośników sportu dedykujemy aż 7 stron serwisu sportowego.

W naszej gazecie znajdziecie też ponad 400 ogłoszeń drobnych, w tym 26 ofert pracy!
Ostatnie strony to oczywiście rozrywka i kronika towarzyska. Można też zobaczyć, kto złożył nam szczere wyznania oraz jakie kobiety pokazały klasę. I do tego mnóstwo życzeń. Sprawdźcie czy ktoś nie sprawił Wam niespodzianki 🙂
Przypominamy, tygodnik „Nowe Świecie” z rekordową liczbą bezpłatnych ogłoszeń drobnych i bogatym programem TV dostępny jest w sklepach i kioskach w każdy czwartek w cenie 1 zł 80 gr (jeśli nie nie ma go jeszcze w Państwa sklepie lub kiosku zapraszamy do kontaktu 502 488 205). Tygodnik jest dostępny przez cały tydzień. Miło, że jesteście z nami!

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ