Nowy numer „Nowego Świecia” – 32 strony emocji i dobrej energii

0
816
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Drodzy Czytelnicy! Dziś,  jak co tydzień w czwartek, zapraszamy do kiosków i sklepów. Czeka tam na Was nowy numer niezależnego tygodnika „Nowe Świecie”. W tym tygodniu mamy dla Was 32 strony pełne informacji z naszego powiatu

Ze Świecia znikają trzy duże markety. Sprawdzamy dlaczego takie decyzje zostały podjęte.

Na dalszych stronach piszemy o:

  • Dwóch ofiarach niedawnego pożaru w Laskowicach, które nadal są w bardzo ciężkim stanie
  • Karcie, z którą seniorów życie będzie tańsze
  • Klubie seniora Kociewiacy
  • Nowej grocie solnej, która powstanie na basenie w Świeciu
  • Przepięknej alei dębowej, która na zostać wycięta
  • Edycie Wróbel, która jest dopiero w drugiej klasie szkoły średniej, a już ma gwarantowane miejsce na pięciu uczelniach wyższych

Na stronie opiniowej wójt Pruszcza Dariusz Wądołowski, wyjaśnia, co według niego jest najważniesze dla gminy Pruszcz w najbliższych latach. W swoim tekście pisze m.in. o planach budowy hali sportowej.

Na biznesie rozmawiamy z Michałem Wejnerem, który opowiada jak powstał jego biznes. Miło przeczytać, jak pasja i ciężka praca przynoszą sukcesy.

Na rolnictwie Marek Obryk opowiada o swoim gospodarstwie, które specializuje się w hodowli zarodkowej.

Na sporcie najwięcej piszemy o piłce. Zaczynamy od Pucahru Polski, gdzie Wda pokonała swoje rezerw. A także o naszym trzecioligowcu, która z Wolina przywiozł 3 punty. W okręgówce sukcesy: Tor i Wda II/Strażak ze zwycięstwami, tylko Pomorzanin przegrał w Sicienku. Nasze piłkarki wygarły, zarówno Wda/Strażak, jak i Start Pruszcz. W tym tygodniu piszemy też o siatkówce i ŚALK.

Ostatnie strony to oczywiście rozrywka i kronika towarzyska, a w niej aż trzy pary tygodnia i dwa jubileusze. Można też zobaczyć, kto w tym złożył nam szczere wyznania oraz jaka kobieta pokazała klasę. I do tego mnóstwo życzeń.

Przypominamy, tygodnik „Nowe Świecie” z rekordową liczbą bezpłatnych ogłoszeń drobnych i bogatym programem TV dostępny jest w sklepach i kioskach w każdy czwartek w cenie 1 zł 80 gr (jeśli nie nie ma go jeszcze w Państwa sklepie lub kiosku zapraszamy do kontaktu 502 488 205). Tygodnik jest dostępny przez cały tydzień. Miło, że jesteście z nami!

Redakcja

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ