Strażacy ze Świecia najlepsi w teście policjanta

0
278
KPP w Świeciu
Bezpłatne ogłoszenia drobne

We wtorek (21.03.2017 r.) w Hali Widowiskowo Sportowej w Świeciu rozegrana została XII edycja zawodów: „Policyjny test sprawności fizycznej”

Organizatorami zabawy byli komenda powiatowa policji, starostwo powiatowe, UKS Sprint i „Sport Zdrowie Kondycja” – Piotr Szewczuk.

W zawodach, opartych na zadaniach z testu sprawności fizycznej dla kandydatów do policji, uczestnicy zmagali się w czterech kategoriach: służb mundurowych, szkół ponadgimnazjalnych i indywidualnych, kobiet i mężczyzn. W kategorii służb mundurowych zmierzyły się drużyny policjantów z: Grudziądza, Świecia, strażaków z Komendy Powiatowej PSP w Świeciu, w Chełmnie i OSP Ratownik.

Bezkonkurencyjni okazali się strażacy PSP w Świeciu, tuż za nimi była drużyna PSP z Chełmna, a trzecie miejsce należało do policjantów z KPP w Świeciu. W klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych najlepsze były dwie drużyny z Zespołu Szkół Ponadgimnajzjalnych w Świeciu, trzecie  miejsce zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowem. W kategorii indywidualnej mężczyzn zwyciężył Maciej Madej z ZSP Świecie, drugi był Dawid Paluchowski z ZSP w Nowem i Mateusz Mularz z II LO w Świeciu. Wśród kobiet najlepszy wynik uzyskała Wiktoria Stachulska ZSP w Nowem, drugie miejsce zajęła Weronika Balcer z ZSP w Świeciu, a trzecie Zuzanna Koszucka z II LO w Świeciu.  

Źródło: KPP w Świeciu

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ