„Nowe Świecie” – z żalem żegnamy Karolinę

0
2755
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Drodzy Czytelnicy! Dziś,  jak co tydzień w czwartek, zapraszamy do kiosków i sklepów. Czeka tam na Was nowy numer niezależnego tygodnika „Nowe Świecie”

W najnowszym numerze pierwszą stronę poświęcamy zmarłej w poniedziałek 20-letniej Karolinie Gwizdale z Parlina. Dziewczyna zmagając się z białaczką pokazywała, czym jest prawdziwa walka. Jej śmierć wstrząsnęła nami wszystkimi. 

Na dalszych stronach: 

Opisujemy jak świecianka Elżbieta Kujawa walczy z powiatowymi urzędnikami o dom swojej córki. Budynek choć nowy stoi pusty.

W powiecie zanosi się na strajk nauczycieli. Piszemy, które szkoły chcą do niego przystąpić i czego domagają się nauczyciele.

A na Kulturze: od poniedziałku można głosować w kolejnej edycji programu „Żyj kulturą”.  Trzeba koniecznie przeczytać na jakie projekty można głosować, bo zwycięzcy dostaną po 5 tys. zł na ich realizację.

Adrian Pawłowski prowadzi biznes, w którym naprawdę wszystko gra. Na czym on polega? Czy można zarabiać i robić to co się lubi?

Na rolnictwie inspirujący tekst o Bartoszu Budku z Ostrowitego, hodowcy sprowadzonych z Francji krów. Mówi o nich „moje blondynki”.

W rubryce “Styl Życia” Angelika Franke ze Świecia podpowiada jaki makijaż zrobić na ślub a jaki na co dzień.

Sport to jak zwykle bardzo bogaty serwis informacyjny,  a w nim między innymi ciekawa relacja z meczu Wdy z Elaną Toruń i pierwszego półfinałowego meczu siatkarek Jokera.  

Ostatnie strony to oczywiście rozrywka i kronika towarzyska, a w niej aż trzy pary tygodnia Dominika i Grzegorz Koczorowscy, Mirela i Krzysztof Bonin oraz Katarzyna i Michał Matuła. Można też zobaczyć, kto w tym tygodniu złożył nam szczere wyznania oraz jaka kobieta pokazała klasę. I do tego mnóstwo życzeń.

Przypominamy, tygodnik „Nowe Świecie” z mnóstwem bezpłatnych ogłoszeń drobnych i bogatym programem TV dostępny jest w sklepach i kioskach, jak w każdy czwartek w cenie 1 zł 80 gr (jeśli nie nie ma go jeszcze w Państwa sklepie lub kiosku zapraszamy do kontaktu 502 488 205). Tygodnik jest dostępny przez cały tydzień. Miło, że jesteście z nami!

Redakcja

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ