Nowy numer „Nowego Świecia” – trzymamy rękę na pulsie powiatu

0
612
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Drodzy Czytelnicy! Dziś,  jak co tydzień w czwartek, zapraszamy do kiosków i sklepów. Czeka tam na Was nowy numer niezależnego tygodnika „Nowe Świecie”

W najnowszym numerze piszemy o planach powiększenia powierzchni Świecia i to nawet dwukrotnie! Stanie się tak po wchłonięciu Sulnówka, Morska, Wielkiego Konopatu, Polskiego Konopatu i Kozłowa. Pytamy, jak mieszkańcom tych wsi podoba się pomysł. 

Świecie dorobiło się nowego milionera. Szczęśliwiec skreślił trafnie sześć liczby. Piszemy, która kolektura okazała się szczęśliwa i ile przyszły milioner zapłacił za kupon? 

Rada Gminy Świecie ma problem. Dwóch radnych Rydziel i Domachowski głosowało we własnych sprawach, a to niezgodne z prawem. Co zrobi wojewoda z zaskarżonymi uchwałami?

Jak ten czas leci. Cafe Cultura ma już 10 lat. To świetna okazja by się dobrze zabawić. Opisujemy szczegółowy program jubileuszowych imprez, które odbędą się już w ten weekend.

Czy można się dobrze bawić i jeszcze na tym zarabiać? Można. Udowodnili to Szymon z Michałem. Jak to zrobili? Trzeba koniecznie przeczytać.

Na rolnictwie rozmawiamy z Czesławem Daszkowskim, który handluje sprzętem rolniczym. Pan Czesław zdradza nam, jak sprawił, że w jego firmie w Polednie ciągniki kupują rolnicy z całej Polski.

W rubryce “Styl Życia” szukamy odpowiedzi na pytanie nurtujące od zawsze nie tylko kobiety: Jak się ładnie starzeć? Odpowiada doktor Krzysztof Kwela ze Świecia.

Sport to jak zwykle bardzo bogaty serwis informacyjny,  a w min ciekawa relacja z inauguracyjnego rundę wiosenną meczu Wdy z Bałtykiem. Oceniamy w skali 1 do 5 występ naszych piłkarzy. Kto dostał najwyższą notę? Czy ktoś zawiódł? 

Ostatnie strony to oczywiście rozrywka i kronika towarzyska, a w niej pary tygodnia Alina i Grzegorz, Joanna i Marek Nejmann i Marta i Łukasz Chufer. Można też zobaczyć, kto w tym tygodniu złożył na szczere wyznania oraz jaka kobieta pokazała klasę.

Przypominamy, tygodnik „Nowe Świecie” z mnóstwem bezpłatnych ogłoszeń drobnych i bogatym programem TV dostępny jest w sklepach i kioskach, jak w każdy czwartek w cenie 1 zł 80 gr (jeśli nie nie ma go jeszcze w Państwa sklepie lub kiosku zapraszamy do kontaktu 502 488 205). Tygodnik jest dostępny przez cały tydzień. Miło, że jesteście z nami!

Redakcja

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ