Policjanci szukają zaginionego Mirosława Meyer

0
38 letni Mirosław Meyer, fot. nadesłane

Mirosław Meyer 5 marca wyszedł z domu i od tego czasu nie wrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Ostatnio widziany był na stacji paliw Orlen w Łasinie (powiat grudziądzki). Jeśli go widzieliście pomóżcie policjantom z Grudziądza go znaleźć

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu poszukują Mirosława Meyer. Mężczyzna wyszedł z miejsca zamieszkania 5 marca tego roku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu 38–latka.

38-latek jest mieszkańcem gminy Świecie n/Osą (powiat grudziądzki). Ostatnio był widziany w dniu zaginięcia na stacji paliw Orlen w miejscowości Łasin.

Rysopis: wzrost 175/180 cm, wątłej budowy ciała, włosy krótkie, oczy koloru piwnego.

Zaginiony ubrany był w czarną kurtkę, jasne spodnie i siwe moro, buty typu trampki oraz czapkę zimową. Może mieć przy sobie czarny plecak z zielonymi elementami. Funkcjonariusze  proszą o zwrócenie uwagi na osobę o wskazanym rysopisie i wizerunku.

- Reklama -

Policjanci apelują do osób, które widziały zaginionego lub posiadają informacje o miejscu jego przebywania o pilny kontakt. Informacje można przekazać do Zespołu do Spraw Poszukiwań KMP w Grudziądzu tel. 56-45-13-351 lub też dzwoniąc pod numer alarmowy 112. Można też kontaktować się z dyżurnym KMP w Grudziądzu tel. 56 45-13-221.

Źródło: KMP Grudziądz

- Reklama -

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
Powiadom o