[FILM] Policjanci ze Świecia poszukują sprawców kradzieży

4

Policjanci z komendy w Świeciu, pod nadzorem prokuratury, prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży towaru w jednym ze sklepów na terenie Świecia. Funkcjonariusze proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców lub innych świadków tego zdarzenia.
Policjanci z komendy powiatowej w Świeciu poszukują sprawców kradzieży towaru ze sklepu spożywczego mieszczącego się w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego.

Do zdarzenia doszło 27 grudnia ubiegłego roku. W toku postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać najprawdopodobniej sprawców przestępstwa. Nieznani mężczyźni ukradli różnego rodzaju wyroby spożywcze, chemiczne i elektroniczne o wartości ponad 850 zł.
Policjanci proszą osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub rozpoznają mężczyzn przedstawionych na nagraniu o kontakt osobisty z Wydziałem Kryminalnym KPP w Świeciu (ul. Wojska Polskiego 153) lub telefoniczny z policjantem prowadzącym postępowanie: 52 33 32 553 albo z dyżurnym jednostki: 52 33 32 500 lub 112.
źródło KPP Świecie

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
najnowszy najstarszy najlepszy
Powiadom o
Janusz
Gość
Janusz

złapać i napiętnować na rynku!

Sprawiedliwy
Gość
Sprawiedliwy

Takich ludzi to trzeba potraktować miłością. Może tego im potrzeba. Policja ich znajdzie a w więzieniu poznają co to prawdziwe uczucie. Karma wraca.

Zenek
Gość

Ostatnie ujęcie zobaczcie młody stoi przy starszej Pani po chwili ją mija a ona mu kiwa może właśnie do niego ?