Bezpłatne ogłoszenia drobne

Drodzy Czytelnicy! Dziś,  jak co tydzień w czwartek, zapraszamy Was do kiosków i sklepów. Czeka tam nowy numer niezależnego tygodnika „Nowe Świecie”.

A w nim piszemy o rajdzie szaleńca przez Świecie. W trudnych warunkach drogowych młody kierowca bmw zgromadził w mig aż 19 punktów. Cud, że nie doszło do tragedii

Dziś tłusty czwartek, w tym numerze recenzujemy pączki z naszych cukierni. Oceniamy smak, wygląd, bierzemy też pod uwagę cenę.

W tym numerze piszemy jakie są echa awantury, do której doszło pomiędzy m. in. świeckimi policjantami a weselnikami w Chełmnie w październiku zeszłego roku.

Do urzędu gminy w Warlubiu weszli policjanci z działu kryminalnego, a prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie możliwości przekroczenia uprawnień przez urzędników.

W Osiu wielki Jubileusz, aż 10 par obchodziło swoje 50-lecie. Publikujemy archiwalne i aktualne zdjęcia małżeństw. Zdjęcia pokazują jak można się pięknie starzeć we dwoje. Wzruszające!

Na stronie biznesowej sprawdzamy, jak się otwiera i prowadzi własny gabinet fizjoterapii. Na stronach rolniczych w tym tygodniu agrobiznes – zaglądamiy do wielkiej fermy i ubojni drobiu w Serocku. Dziennie ubijanych jest tam 30 tys. kurczaków.

Na sporcie Stalex Liga – tam rozgrywki wkraczają w decydującą fazę. Sezon sparingowy też w pełni. Jak burza idą piłkarze Wdy i Pomorzanina Serock. Ten tydzień był także dobry dla naszych czwartoligowców. Zarówno piłkarze z Nowego, jak i Warlubia zagrali na plus. W tym tygodniu Jokerki przegrały, ale to przegrana nie miała żadnego wpływu na ostateczny układ w tabeli. Nasze siatkarki po sezonie zasadniczym zajęły trzecie miejsce – to najlepszy wynik w historii.

Ostatnia strona to oczywiście kronika towarzyska, a w niej para tygodnia Agnieszka i Łukasz Chyrkowa, Zbigniew Lorkowski, zastępca burmistrza Nowego oraz dziewczyna z klasą Agata Śliżewska-Eccli z Sierosławia.

Przypominamy, tygodnik „Nowe Świecie” z bezpłatnymi ogłoszeniami drobnymi i bogatym programem TV dostępny jest w sklepach i kioskach w każdy czwartek w cenie 1 zł 80 gr (jeśli nie nie ma go jeszcze w Państwa sklepie lub kiosku zapraszamy do kontaktu 502 488 205). Tygodnik jest dostępny przez cały tydzień. Miło, że jesteście z nami!

Redakcja

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ