Bezpłatne ogłoszenia drobne

Drodzy Czytelnicy! Dziś,  jak co tydzień w czwartek, zapraszamy Was do kiosków i sklepów. Czeka tam nowy numer niezależnego tygodnika „Nowe Świecie”. A w nim: sprawdzamy dlaczego prowadzić gospodarstwo pod Bukowcem jest lepiej niż w Holandii.

Rodzice w Lnianie walczą o rozbudowę przedszkola i zbierają podpisy, ale radni wolą przeznaczyć pieniądze na drogi.

W Świeciu znikają gimnazja, a wracają Szkoły Podstawowe nr 2 i 3.

Na naszych łamach wraca temat projektu zagospodarowania okolic zamku. Wygrał projekt z kładką, ale to takowa nie powstanie. Sprawdzamy dlaczego.

W rubryce Twój 1 procent prezentujemy oskie koło Caritas. To inspirująca historia, o tym jak wiele dzieci mogą zrobić dla potrzebujących dorosłych.

Zbliżają się Walentynki, na stronie “Styl Życia” sprawdzamy, co będzie się działo z okazji święta zakochanych w okolicy.

W tym numerze, w swojej rubryce “Jadłem w…” Maciej Ciemny ocenia restaurację “Przystanek Tleń” i sprawdza, czy nietanie potrawy w menu są warte swojej ceny.

Na stronach biznesowych opisujemy historię sukcesu firmy Haber z Dzików. A to dopiero początek, ta produkująca opakowania z tektury firma ma ambitne plany, i co ważne, rozwój opiera na swoich obecnych pracownikach, dając im możliwości awansów.

“Na kulturze” piszemy o zespole Uncle’s Confession. Ta grupa ze Świecia planuje wydać swoją debiutancką epkę.

Strony sportowe to Stalex Liga – rozgrywki trafiają tu w decydującą fazę. Nasi piłkarze grają sparingi, grała Wda, Start Warlubie, Wisła Nowe, Pomorzanin Serock. Zaglądamy też do naszych Jokerek, już wiadomo, że w przyszłym roku nie zagrają w najwyższej klasie rozgrywkowe.

W piątek przypada rocznica wkroczenia do Świecia wojsk radzieckich w 1945 roku. Datę tę uznaje się za koniec II wojny światowej w Świeciu. Przyglądamy się okolicznościom tamtych wydarzeń i ich wpływowi na dzisiejsze miasto.

Ostatnia strona to kronika towarzyska, a w niej Marta i Adam Bona z Miedzna, Czesław Woliński, burmistrz Nowego oraz dziewczyna z klasą Agata Ejankowska.

Przypomnijmy, tygodnik „Nowe Świecie” z bogatym programem TV w sklepach i kioskach w każdy czwartek w cenie 1 zł 80 gr (jeśli nie nie ma go jeszcze w Państwa sklepie lub kiosku zapraszamy do kontaktu 502 488 205). Będzie dostępny przez cały tydzień. Miło, że jesteście z nami!

Redakcja

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ