Wypadek w Pruszczu. Zginął motocyklista. Uderzył w drzewo. Na miejscu pracują policjanci

11
Fot. archiwum

Do tragedii doszło we wtorkowy wieczór, po godz. 19. Jako pierwsi na miejsce przybyli strażacy z OSP w Pruszczu. Rozpoczęli reanimację. Kontynuowali ją ratownicy medyczni. Bezskutecznie. Mężczyzna miał zginąć po uderzeniu motorem w drzewo. Na miejscu wciąż pracują policjanci

Do wypadku doszło na ul. Wyzwolenia w Pruszczu. Prawdopodobnie motocyklista nie opanował jednośladu i  uderzył nim w drzewo. O takim przebiegu zdarzenia informuje komunikat z Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Toruniu. Zgłoszenie o wypadku w Komendzie Powiatowej PSP w Świeciu przyjęto dokładnie o godz. 19.16.

Dyżurny na miejsce skierował druhów z OSP w Pruszczu. Mieli najbliżej. Przystąpili do reanimacji mężczyzny. Czekali na przyjazd karetki. Wtedy próby resuscytacji podjął zespół ratowników. Jednak lekarz wkrótce stwierdził zgon.

– Okoliczności wypadku wciąż wyjaśniają śledczy z policji, którzy pracują na miejscu – mówił po godz. 21 we wtorek, 28 sierpnia, młodszy ogniomistrz Tomasz Gliniecki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu.

Mieszkańcy Pruszcza informują, że do tragedii doszło, bo drogę motocykliście zajechał ciągnik. Do sprawy wrócimy.

- Reklama -

 

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
najnowszy najstarszy najlepszy
Powiadom o
Andrzej
Gość
Andrzej

Rolnik wyjechał mu traktorem NA PROSTYM ODCINKU DROGI ! / „Nie opanował na zakręcie” brednie.. ! Zwalić na chłopaka, piszecie co wam ślina na jezyk przyniesie…(widziałem jak jechał minutę przed wypadkiem)…

MKKKKKK
Gość
MKKKKKK

On nie uderzył w drzewo tylko w traktor, który mu wyjechał z polnej drogi.Byłam na miejscu i rzeczywiście jechał przepisowo. Gmina niech bardziej zadba o zarośnięte krzakami pobocza, bo widoczności nie ma żadnej. Po prostu nieszczęśliwy wypadek.
Niech spoczywa w spokoju.

♧♧♧♧♧
Gość
♧♧♧♧♧

Właśnie jak by byly zadbane pobocza to i widocznosc lepsza i nie było by wypadku.[*]

Bartek
Gość
Bartek

Czy to chłopak z okolic? Jechał czerwona hondą??

Anonimowo
Gość
Anonimowo

tak

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Wiemy…

Bartek
Gość
Bartek

Czy to chłopak z czerwonej hondy?

Anonim
Gość
Anonim

wiadomo kto to

Anonim
Gość
Anonim

Kto ? : (

Piotr
Gość

Jako pierwsi przyjechali policjanci a nie straz :/ ale klamiecie, wypadek pod Bagniewkiem :/

Janusz
Gość
Janusz

Wina rolnika i tyle w temacie, szkoda chłopaka!