Weź udział w konkursie organizowanym przez Park Wodny w Świeciu i wygraj rower

0
58
Prace w konkursie można składać do 20 grudnia
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Park Wodny w Świeciu zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie plastycznym. Do wygrania rower ufundowany przez Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła z Sulnówka!

W styczniu minie rok od otwarcia Parku Wodnego. Jednym z elementów obchodów rocznicowych jest konkurs plastyczny „Czyścioch w Parku Wodnym”, skierowany do dzieci i młodzieży. Skąd ten tytuł?

– Każda osoba przychodząca do parku ma na sobie kilka milionów różnych bakterii. Chcemy, aby uczestnicy konkursu w obrazowy sposób zachęcili naszych gości do zachowywania zasad higieny osobistej: korzystania z pryszniców, zakładania czystych klapek czy strojów kąpielowych – wylicza Ariel Stawski, kierownik Parku Wodnego.

Młodzi plastycy otrzymają wyjątkową szansę na opublikowanie swojego dzieła – zwycięska praca zostanie wydrukowana w formie ulotki, która będzie wręczana każdej osobie korzystającej z pływalni. Oczywiście, nie może zabraknąć nagrody. Autor najlepszej pracy otrzyma rower, ufundowany przez Przedsiębiorstwo Unieszkodliwiania Odpadów Eko-Wisła z Sulnówka.

Prace można składać codziennie do 20 grudnia od godz. 7.00 do 22.00 w recepcji Parku Wodnego.

Źródło: swiecie.eu

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ