Nowy numer „Nowego Świecia” już w sprzedaży

0
683
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Drodzy Czytelnicy! Już jutro w kioskach i sklepach drugi numer nowego niezależnego tygodnika „Nowe Świecie”. A w nim: Niezwykła historia ukraińskiej pary Katii i Andrija, którzy przyjechali do Jeżewa z marzeniem o lepszym życiu

Opisujemy też szczegóły i kulisy akcji policji w asyście brygady antyterrorytycznej, dzięki której zlikwidowano nielegalną fabrykę papierosów i zatrzymano dziewięć osób.

Poza tym piszemy m.in. o  powstającym w Świeciu Centrum Aktywnej Rozrywki, sprawdzamy ofertę świeckich pizzerii. Do tego oczywiście najlepszy serwis sportowy w regionie i największą ofertę bezpłatnych ogłoszeń drobnych.

I jeszcze prezent: na wszystkich, którzy przyjdą do redakcji (Świecie, ul. Batorego 2, w podwórzu na drugim piętrze)z pierwszym lub drugim numerem tygodnika czeka robiący furorę kalendarz na 2017 ze zdjęciem naszych mażoretek. Kalendarze kolportowaliśmy już z pierwszym numerem tygodnika.Ale z uwagi na ich rozmiar (A2, czyli dwa razy większy niż gazeta), nie wszędzie załączenie kalendarzy było technicznie możliwe. Dlatego zapraszamy gorąco!

Przy okazji serdecznie dziękujemy za tyle miłych słów, które spłynęły w minionym tygodniu do naszej redakcji. Tworzymy „Nowe Świecie” z myślą o Was, a tak ciepłe przyjecie motywuje nas do tego, żeby kolejne numery tygodnika były jeszcze lepsze. `

Przypomnijmy, tygodnik „Nowe Świecie” z bogatym programem TV w sklepach i kioskach w każdy czwartek w cenie 1 zł 80 gr . Będzie dostępny przez cały tydzień (o ile wcześniej nie wyprzeda się cały nakład). Miło, że jesteście z nami!

Redakcja

nowe_swiecie_2_s1-kopia-strona001

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ