Brawurowa jazda w Zbrachlinie. Ten kierowca BMW straci prawo jazdy [WIDEO]

2
7117
Bezpłatne ogłoszenia drobne

Wyczyny kierowcy na trasie Bydgoszcz-Świecie wprawiły w osłupienie doświadczonych policjantów. Trudno skomentować, jak można jeździć w tak brawurowy i niebezpieczny sposób

W ostatnim czasie na skrzynkę mailową „STOP AGRESJI DROGOWEJ” prowadzoną przez policjantów KWP w Bydgoszczy internauta przysłał film, który wprawił w osłupienie nawet funkcjonariuszy. Kierowca bmw jadący na trasie Bydgoszcz – Świecie, w okolicach Zbrachlina, za nic miał przepisy, zdrowy rozsądek i bezpieczeństwo. Nie zastosował się do zakazu wyprzedzania, wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych i skrzyżowaniu.

Łącznie 30 punktów

Taryfikator przewiduje za wykroczenia, których dopuścił się kierowca łącznie 30 punktów karnych, a mandat, którego mógłby się spodziewać wyniósłby nawet 1000 złotych, o ile sprawa nie zostanie skierowana do sądu. Materiały sprawy wkrótce trafią do jednostki, która będzie prowadziła postępowanie w sprawie wykroczeń, a kierowca może spodziewać się wizyty policjantów.

Policja apeluje

Policja apeluje, by nie szarżować, myśleć i przewidywać zagrożenia. Od początku roku do 20 listopada, jak pokazują wstępne statystyki policyjne,  w kujawsko-pomorskiem doszło do 887 wypadków drogowych, w których zginęły 153 osoby, a 975 zostało rannych.

źródło: policja

Bezpłatne ogłoszenia drobne

2 KOMENTARZE

  1. Tak powinienem reagować każdy obywatel. Popieram wysyłanie takich filmów. Zabrać prawko nie na 3 miesiące ale na znacznie dłużej może czegoś to nauczy takiego debila

ZOSTAW ODPOWIEDŹ