Karolina Gwizdała w szpitalu. Potrzebuje krwi

2
2148

Nastolatka z Parlina, która od ponad roku walczy z białaczką znowu trafiła do szpitala. Leży w bydgoskiej lecznicy im. Biziela. Znowu potrzebna jest krew

U Karoliny zdiagnozowano wznowę pozaszpikową podskórną. To powikłania po przeszczepie szpiku, który dziewczyna przyjęła w styczniu.

– Karolina jest ponownie w szpitalu na oddziale hematologii i na chwilę obecną , od wczoraj zaczęła przyjmować chemię , czas nie pyta tylko płynie i nie działa na naszą korzyść , nie możemy sobie pozwolić na to by go tracić  pisze Bogumiła Skwarek, ciotka chorej nastolatki, na Facebookowym profilu: Karolina kontra białaczka – mam marzenia.

Bliscy apelują o oddawanie krwi. – Nieważne jaką macie grupę , w banku krwi zamienią na właściwą , na tę która będzie potrzebna Karolci – piszą na Facebooku. W punkcie krwiodawstwa należy podać, że krew oddaje się dla Karoliny Gwizdały, która leży Szpitalu im. Biziela w Bydgoszczy, na oddziale hematologii.

W zeszłym roku w ramach wsparcia Karoliny walczącej z chorobą na terenie powiatu świeckiego do bazy Fundacji DKMS trafiło ponad 300 potencjalnych dawców szpiku.

 

Bezpłatne ogłoszenia drobne

2 KOMENTARZE

  1. Jest Pani w błędzie pisząc że ponad 300 dawców trafiło do bazy danych z powiatu dzięki Karolinie bo moi też tam są. Ja miałem przeszczep po Karolinie gdzie zapytałem Karoliny poprzez jej fundację jak to się odbywa to fundacja mi napisała że musi zapytać Karoliny czy chce mi odpisać i dadzą mi znać do dzisiejszego dnia brak odpowiedzi. Z mojej rodziny samej rodziny a ilu znajomych tego nie wiem jest 6 osób. Pozdrawiam Karolinę ciocię i tą fundację

ZOSTAW ODPOWIEDŹ