Bezpłatne ogłoszenia drobne

Świeccy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o podpalenie stodoły. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Trafi do aresztu na 3 miesiące

Na terenie gminy Jeżewo dwa tygodnie temu (7.10.2016r.) doszło do pożaru budynku gospodarczego – stodoły, znajdującej się na terenie gospodarstwa rolnego. Wstępne ustalenie wskazywały, iż mogło dojść do podpalenia.

Pożar mógł zająć nawet budynki mieszkalne

Pożar zniszczył stodołę, która była metalową konstrukcją, oraz znaczne ilości znajdującej się wewnątrz słomy i zboża. W tym przypadku mogło dojść do rozprzestrzenienia się ognia na budynki mieszkalne. Żmudna praca świeckich kryminalnych przyniosła efekt. Policjanci pracujący przy tej sprawie, w środę (19.10.2016r.) wytypowali i zatrzymali 29-letniego mieszkańca powiatu świeckiego.

Teraz trzy miesiące aresztu, a może być aż 10 lat w więzieniu

Następnego dnia, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia znacznej wartości, poprzez spowodowanie pożaru. Sąd zadecydował, że 29-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za przestępstwo, o które jest podejrzany, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja

Bezpłatne ogłoszenia drobne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ