19-latek pod wpływem alkoholu nie opanował BMW na zakręcie

3
wypadek/archiwum

W sobotę (10.09.2016 r.) około godz. 13:00 w Gołuszycach doszło do wypadku. 19-letni kierowca pod wpływem alkoholu nie opanował samochodu na zakręcie

Co się wydarzyło?

W sobotę (10.09.2016 r.) około godz. 13:00 dyżurny świeckiej policji otrzymał informację o wypadku drogowym, do którego doszło w Gołuszycach (w gminie Pruszcz). Na miejsce skierował policjantów ruchu drogowego świeckiej komendy. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że 19-latek kierujący BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Kierujący oraz pasażer bmw zostali przewiezieni do szpitala.

Alkohol w wydychanym powietrzu

Badanie trzeźwości kierującego przeprowadzone przez policjantów wykazało obecność alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo od kierującego pobrano do badań krew. Policjanci prowadzący postępowanie w tej sprawie ustalają szczegółowe okoliczności zaistniałego zdarzenia.

To kolejny młody kierowca, który nie opanował BMW

Przypomnijmy, do podobnego wypadku doszło miesiąc temu. Wtedy 24-latek także nie opanował BMW na zakręcie i po wyjściu z łuku wjechał w słup. Więcej na temat tamtego wypadku przeczytasz tutaj:

24-latek nie zapanował nad BMW i po wyjściu z łuku wjechał w słup energetyczny [ZDJĘCIA]

- Reklama -

źródło: policja, zdjęcie: archiwum

Dodaj komentarz

avatar
  Otrzymuj powiadomienia w sprawie tego tematu  
najnowszy najstarszy najlepszy
Powiadom o
milexica
Gość
milexica

Z całym szacunkiem dla redakcji, ale może warto się zastanowić nad publikacją zdjęcia, które nie jest związane z danym zdarzeniem?
Kierowca samochodu, który tu Państwo udostępniają był trzeźwy, przeżył sporo, tak jak i jego rodzina i podejrzewam, że miniaturka na facebooku z jego samochodem i tytułem „pijany nastolatek” (podpis niestety widać jedynie po wejściu w artykuł) nie jest dobrym pomysłem.
Jak Państwu brakuje fotografii do artykułów to zalecam korzystanie ze stocka.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Bardzo ładne zdjęcia z tego zdarzenia publikuje OSP KSRG Pruszcz.
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1641584449489571&id=1418971535084198
mam nadzieję, że ku przestrodze